18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wąchaj nie brąchaj

CrazyEdek • 2021-07-21, 07:31
Nie można trzymać, bo to nie zdrowe.


CrazyEdek

2021-07-21, 20:29
hutsch napisał/a:

Zmiłuj się i przyznaj że to bait


:->
Niech i tak będzie.

NafazowanyKoleś

2021-07-22, 01:05
CrazyEdek napisał/a:

Jak coś nie odpowiada, to usuń konto, tu jest sadistic, a nie jakieś gówno. Skoro nie znasz się i nie wiesz co, to jest czarny humor. Nie komentuj. Tak będę się smiał z takich filmików. Pewnie jak bym pierdną ci prosto w nos, to nikt by się pewnie nie smiał tak będę się simiał nawet z inwalidów, z babć, dziadków, ze srania do ryja i innych gówien. Bo po tu jesteśmy. Kometarze w stylu "jaki ja jestem kuturalny" i że to nie wypada?? itp.?? są tutaj co najmniej nie na miejscu. Nie komentuj, a najlepiej usuń konto i idź do kościoła to momże komuś ulży bo klecha weźmie ci siurka do buzi, albo wyr*cha. I co dalej? Jestem niekulturalny?



Nie no spoko. To jak chcesz się pośmiać umówmy się ja ci się zesram na ryj i nagranie wrzucimy na sadola ku uciesze chłopaków :amused:

Zgarniesz z 3k piwek i będziesz zadowolony, pośmiejesz się, nic nie tracisz. Same zyski.

Olashenco

2021-07-22, 08:36
Misiek_KRK napisał/a:

ale śmieszne, boki zrywać. Jak po wakacjach zaniosę do szkoły to wszyscy w klasie będą mieli bekę.
Chyba już jestem stary skoro takie gówno mnie nie śmieszy?



No ale przecież wkleili do filmiku 75 000 śmiejących emotikonek, a to takie zabawne, czyli trzeba się śmiać.

getsuga1

2021-07-22, 15:57
Misiek_KRK napisał/a:

ale śmieszne, boki zrywać. Jak po wakacjach zaniosę do szkoły to wszyscy w klasie będą mieli bekę.
Chyba już jestem stary skoro takie gówno mnie nie śmieszy?



Raczej uważam, że będą czerpać zadowolenie z tej krótkiej chwili. Bo są autorami czegoś i odegrali jakąś role w tym filmie zwanym "życiem"

Nie ważne jak bardzo jesteś poważny. I tak pękniesz i kiedyś się zaśmiejesz. Zwykła rozrywka.

Jak tam było śpiewane "cieszmy się z małych rzeczy"

InsanityMotion

2021-07-22, 23:39
O ja pie**ole jacy wy powazni, kulturalni i dorosli. Nagrody jeszcze za ta dojrzalosc i wyrafinowany gust brakuje pewnie. Tak bardzo, ze na sadisticu trzeba sie tym chwalic, zamiast scrollowac dalej jak z kazdym gownem ktore sie nie podoba... ale to robia inteligentne osoby.

Pierdnal to pierdnal na ch*j drazyc temat