18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W zaświatach wraków

szpon2 • 2016-09-29, 21:44
W zaświatach wraków spotyka się Hindenburg, Titanic i Tu-154.
– Jak zginąłeś? – pyta Titanic.
– Wybuchł wodór. Ogień jak w piekle, minuta i było po wszystkim. A ty?
– Góra lodowa. Nie miałem jak wykręcić, nie było szans. A ty, młody?
– Zamach. Ruscy nas zwabili. Podłożyli miniaturową bombę atomową, wygenerowali sztuczną mgłę i siłą zmusili do lądowania. Wszystko dlatego, że największy kraj świata uważał nas na śmiertelne zagrożenie.
Hindenburg i Titanic patrzą zszokowani, a Tu-154 oddala się spokojnie napić się piwa z Iłem 62-M „Kościuszko”.
Piją, piją, w końcu „Kościuszko” nie wytrzymuje.
– Ty? – pyta – Czemu ty im takie pierdoły opowiadasz?
Tu-154 patrzy ponuro.
– A co mam, k***a, powiedzieć? Że brzoza?

spiepszaj_dzbanie

2016-09-30, 07:55
@ Mindfuck
Gdyby ten Boeing zahaczył o brzozę, to też by się rozpadł.

bollol_stern

2016-09-30, 12:11
@up

Nie rozpadłby się, samolot może ściąć ok 100 drzew każdym skrzydłem, prawym nawet 150 bo wiadomo co prawe to i mocne. Gdyby nie wybuch to Tupolew wykarczowałby las i spokojnie wylądował. Pamiętam jak niezależni eksperci Antoniego wspominali o ogromnym elektromagnesie, który spowodował przyziemienie w powietrzu rozrzedzonym za pomocą helu. Ta teza pasowała do przebiegu katastrofy najbardziej.

voidinfinity

2016-09-30, 12:34
Mindfuck napisał/a:

Dwie akcje. 9/11 i Smoleńsk.

W tej pierwszej, Boeing przebija się przez 60 tonowe stalowe belki, łączone krzyżowo, przelatuje przez cały budynek i resztę konstrukcji, po czym wybija dziurę z drugiej strony. TU154 zahacza o brzozę i rozpie**ala się w MAK :amused: Okej.



Czy Boeing po tej akcji był zdolny do lotu? Bo jak nie to znaczy że sp***olił się na ziemię i też poszedł w MAK. Podobnie jak tutka.