18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

W wiosce odkryto "seksualny loch" nazistów

Kóba • 2010-03-05, 11:56
W niewielkiej miejscowości w Devon policja odkryła "seksualny loch". W jednym z pokojów domu w Lee Mill funkcjonariusze odkryli nazistowskie mundury, baty, łańcuchy i erotyczne zabawki - doniósł "Daily Telegraph".
Policjanci zostali zaalarmowani, ponieważ sąsiedzi słyszeli dochodzące z tego domu "nietypowe odgłosy". Po przyjeździe na miejsce mieli zamiar wyłamać drzwi i interweniować, jednak kiedy zapukali do drzwi, zostali bez problemu wpuszczeni do środka.

Bawiące się wewnątrz osoby były przekonane, że funkcjonariusze byli umówieni i chcieli skorzystać z uciech oferowanych przez mieszczący się tam przybytek. W środku okazało się, że jeden z pokojów został zamieniony na pomieszczenie służące do wyuzdanych zabaw seksualnych. Odkryto w nim między innymi specjalne krzesła z linami, maski, przebrania, bicze, akumulatory samochodowe, wibratory i pręty służące do poganiania zwierząt. W "seksualnym lochu" znajdował się także sprzęt służący do nagrywania i montażu.

- Nie spodziewaliśmy się tego rodzaju sadomasochistycznego ekwipunku w Lee Mill. Właściwie nigdzie nie spodziewalibyśmy się czegoś takiego - powiedział reporterowi "Daily Telegraph" jeden z policjantów.

W trakcie przesłuchania w domu zjawił się także jeden spóźniony "klient", który mimo obecności policji upominał się o swoje umówione wcześniej spotkanie.

Zatrzymano trzy osoby. Już wcześniej policja podejrzewała, że w domu dochodzi do nierządu. Budynek był wynajmowany za pośrednictwem agencji nieruchomości.

Issander

2010-03-05, 17:47
wut? zatrzymali ich za seks? :D

aqstyk

2010-03-06, 16:54
za prostytucję a to jest już tam karane. BTW, poda mi ktoś może dokładniejszy adres?

sensi

2010-03-06, 17:51
k***a, a jak jestem umówiona na dwunastego to mnie przyjmą normalnie czy nie?

pasholvon88

2010-03-06, 19:56
k***a mać a ostatnio do Devon cv wysłałem. znowu trzeba szukać roboty...

winogronek

2010-03-06, 21:14
a miałem się umówić na spotkanie....