18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

W tym wesołym miasteczku

Don_Beck • 2020-01-06, 07:50
Mają dobrych smieszków


maly-boy

2020-01-06, 13:09
Znajdź 3 różnice ^^




Ghoscik8

2020-01-06, 14:06
murzyn zachowywał się identycznie jakby ktoś stał przed nim z umową o pracę na pełny etat do podpisania.

Xs...........33

2020-01-06, 14:07
Też chciałbym żeby mi ktoś takiego pranka zrobił.

degenerator83

2020-01-06, 15:18
k***a mac,tu jeszcze zagladaja kumite...Piwo dla Dona...

skandal

2020-01-06, 15:18
jbone napisał/a:

to chyba w życiu jedynie jeździłeś na osiedlowej karuzeli.ten czerwony pałąk ich trzyma i dociska do fotela- to jest opatentowane i gdzieś w tv widziałem jak robili testy i nie ma szans żeby z tego wypaść.Warunek to to że musisz mieć ileśtam wzrostu



Skacze na spadochronie, w życiu robiłem sporo ryzykowanych rzeczy, to nienawidzę karuzel i tego typu atrakcji.
Szczególnie od momentu gdy u mnie w mieście, jeden z wagoników wypadł z toru, przy prędkości 70 km.
Mnóstwo rannych, amputacje i dużo problemów.

Mam problem z zaufaniem rzeczom, sytuacjom gdzie kompletnie nic ode mnie nie zależy.


Ps. Rollercoaster był produkcji amerykańskiej, więc wielu ludzi sądziło że jest bezpieczny w porównaniu z chińskim.

panar3

2020-01-06, 16:51
skandal napisał/a:

Skacze na spadochronie, w życiu robiłem sporo ryzykowanych rzeczy, to nienawidzę karuzel i tego typu atrakcji.
Szczególnie od momentu gdy u mnie w mieście, jeden z wagoników wypadł z toru, przy prędkości 70 km.
Mnóstwo rannych, amputacje i dużo problemów.
Mam problem z zaufaniem rzeczom, sytuacjom gdzie kompletnie nic ode mnie nie zależy.
Ps. Rollercoaster był produkcji amerykańskiej, więc wielu ludzi sądziło że jest bezpieczny w porównaniu z chińskim.



Bardzo słusznie. Ja też nie wierzą jak sam nie sprawdzę i ch*j mnie obchodzi - na żadnym bungie mnie nie zobaczą.

Kammro94

2020-01-07, 14:32
Ten zj***ny murzyn zachowuje się jakby porażenia mózgowe go dostał zjeb. Po ch*j j***ny bambus wchodzi na coś takiego jak robi z siebie debila pawian j***ny

zły_sadol

2020-07-18, 22:12
bardzo podobną miałem sytuacje w energylandi. pytam sie typa czy kiedys ktos tu zginał, hehe? na co on - w tym tygodniu jeszcze nie. :)