18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W stronę słońca.

T3RMINATOR • 2018-09-10, 06:01
Rozpędzeni prosto w stronę słońca.
Zatraceni w sobie tak bez końca!
Zaliczamy dziś te wszystkie stany,
bez grawitacji pędząc w nieznane.
Mrugnij, a pofruną szyby z okien.... :mrgreen:


fsdfsdsf

2018-09-10, 13:45
Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu :D Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne p*zdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.

TB303

2018-09-10, 13:48
fsdfsdsf napisał/a:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu :D Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne p*zdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.


Nie sądzę, by byli ludzie na świecie, którzy zazdroszczą innych upośledzenia umysłowego i IQ=50.

Heydash

2018-09-10, 14:14

:krawaciarz:

DoubleBorger

2018-09-10, 16:08
fsdfsdsf napisał/a:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu :D Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne p*zdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.



W sumie to jest czego zazdrościć. Podobno im mniej się rozumie tym spokojniej się żyje, oni muszą być oazą spokoju.

dziadek8724

2018-09-10, 16:48
fsdfsdsf napisał/a:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu :D Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne p*zdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.


Gość spędzi najbliższe kilka tygodni w szpitalu, rozj***ł komuś wóz i być może, że zrobił krzywdę komuś w samochodzie. Rzeczywiście, jest czego zazdrościć i masz zajebisty powód do śmiechu, kolego.

Xx...........oJ

2018-09-10, 16:56
Jeśli nie zrozumieliście jego posta, to wasze IQ jest niestety poniżej IQ motocyklisty na filmiku. Nic nie pisał o zazdrości do tego konkretnego debila, a do ogółu motocyklistów. Jasne, mnóstwo tam debili, ale równie wielu jeździ zwykłymi samochodami, co potwierdzają liczne kompilacje wypadków często wrzucane na sadola.

Debil zawsze będzie debilem, nieważne czym jedzie.

Anonimowyja

2018-09-10, 18:03
Polecam okulary z filtrem polaryzacyjnym, bardzo pomagają przy słońcu nisko nad horyzontem, przy mokrej nawierzchni i ostrym słońcu. Jak tylko nie jest zbyt ciemno, to zawsze z nich korzystam.

asthordrag

2018-09-10, 20:39
To wycie na koniec filmu jest satysfakcjonujące.

ePeeL

2018-09-10, 22:13
fsdfsdsf napisał/a:

Ale mnie śmieszy ten ból dupy do motocyklistów na sadolu :D Nigdy na moto nie jeździłem i w sumie mam tych ludzi gdzieś, ale zachowujecie się jak takie zazdrosne p*zdy w okularach przed komputerkiem i w każdym temacie płaczecie na nich tak jakbyście zazdrościli.



Płaczę na nich, bo są j***nymi debilami i robią tylko ludziom krzywdę swoją głupotą. Wyj***ne mam w to kto co sobie lubi robić, ale jeśli czyimś hobby jest stwarzanie zagrożenia na drodze jazdą bez wyobraźni to raczej taka osoba nie ma IQ większego niż 50 i wyobraźni za grosz.

bodzio667

2018-09-10, 22:16
Szkoda, że czyimś kosztem.

Devil_GT

2018-09-10, 23:11
sam jezdze na motocyklu, no ale k***a nie widze to nie jade a nie w p*zde i poszedł sam sie doigrał no i warto miec kask z blendą

panta_rhei

2018-09-12, 06:31
Ktoś pytał po co kask jak ma pusty łeb. A kamerę na czym zawiesi?
No i wiedział co się święci bo już za życia zmierzał w stronę światła :P