18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W strachu "Trwam"

mcmt • 2020-04-15, 23:16
Nie wymaga komentarza, pozostaje tylko się bać 8-)


chocho

2020-04-15, 23:20
No ale jaka była odpowiedź Borysa Pawła?

banerr

2020-04-15, 23:22
Tylko złoto w banku ziemskim i gotówka. Jakoś sk***ielom nie wierzę.

Kriski

2020-04-15, 23:24
I tak właśnie rodzą się Fake newsy, coś wyciąć, czegoś nie dodać i niech gawiedź drży.
Poniżej całość.


m1t

2020-04-15, 23:26
Może jakiś rok temu dołączyłem do fejsbukowej grupy "Antyfani donalda tuska-pokażmy ilu nas jest" z wiadomych przyczyn.
Szybko okazało się,że jest to grupa lizodupów pisowskich tylko i wyłącznie.
Wczoraj wrzuciłem im to na stronę i od razu zostałem okrzyknięty trolem.
Dzisiaj mnie usunęli z grupy i zablokowali.
W sumie dobrze bo już tym rzygałem.

DanJ93

2020-04-15, 23:56
A czy to nie jest przypadkiem tak, że to właśnie OBYWATELE wspierają państwo poprzez wszelakie podatki, PITy, c**y, PCC, ch*je muje?
Czy dobrze rozumiem, że państwo zabiera nam około 50-70% z tego co my sobie wypracujemy, a gość jeszcze chce by oddać resztę? XD Co za chory kraj

Diggerx

2020-04-16, 00:08
Kriski napisał/a:

I tak właśnie rodzą się Fake newsy, coś wyciąć, czegoś nie dodać i niech gawiedź drży.
Poniżej całość.



Chyba cie poj***ło, że będę całe to gówno oglądał, podałbyś chociaż w której minucie to jest

Dzisiaj

2020-04-16, 00:59
gdyby koronawirus mialby byc takim sk***ielem, ktory zmiecie nas z planszy to rzad po pierwsze by oglosil : robta maski, zele, rekawiczki i sprzedawajta - 0% podatku, pod warunkiem, ze cena nie przekroczy xxx kosztow produkcji.

Gdyby mialby byc takim przej***nym dranstwem to juz bysmy dawno slyszeli o zmarlych politykach, aktorach, muzykach i innych wielkiego kalibru, a tu narazie lipa. Wszystkie ofiary to jakies bezimiennie pionki - wirus nie rusza slawnych i bogatych ? Oni oddychaja innym powietrzem? Cos ogolnie mi tu smierdzi....

Tr...........ty

2020-04-16, 01:10
m1t napisał/a:

Może jakiś rok temu dołączyłem do fejsbukowej grupy "Antyfani donalda tuska-pokażmy ilu nas jest" z wiadomych przyczyn.
Szybko okazało się,że jest to grupa lizodupów pisowskich tylko i wyłącznie.



Dałeś się zrobić w konia, bo tam wszyscy trollują za pieniądze, a Ty chciałeś robić pro bono

qaz123edc

2020-04-16, 01:10
I co geniusze? Zaczyna do was docierać jak bardzo daliście się wydymać tej pisowskiej hołocie w strachu przed wymyśloną histerią? Jeszcze niedawno był zakaz wejścia do lasu przy otwartych lidlach i biedronkach :D

No ale pieniądze będą prawdziwe. Swędzą kukle?

bashamg

2020-04-16, 01:13
Dzisiaj napisał/a:

gdyby koronawirus mialby byc takim sk***ielem, ktory zmiecie nas z planszy to rzad po pierwsze by oglosil : robta maski, zele, rekawiczki i sprzedawajta - 0% podatku, pod warunkiem, ze cena nie przekroczy xxx kosztow produkcji.
Gdyby mialby byc takim przej***nym dranstwem to juz bysmy dawno slyszeli o zmarlych politykach, aktorach, muzykach i innych wielkiego kalibru, a tu narazie lipa. Wszystkie ofiary to jakies bezimiennie pionki - wirus nie rusza slawnych i bogatych ? Oni oddychaja innym powietrzem? Cos ogolnie mi tu smierdzi....



Śmierdzi i to bardzo.

qaz123edc

2020-04-16, 01:16
Dzisiaj napisał/a:

gdyby koronawirus mialby byc takim sk***ielem, ktory zmiecie nas z planszy to rzad po pierwsze by oglosil : robta maski, zele, rekawiczki i sprzedawajta - 0% podatku, pod warunkiem, ze cena nie przekroczy xxx kosztow produkcji.
Gdyby mialby byc takim przej***nym dranstwem to juz bysmy dawno slyszeli o zmarlych politykach, aktorach, muzykach i innych wielkiego kalibru, a tu narazie lipa. Wszystkie ofiary to jakies bezimiennie pionki - wirus nie rusza slawnych i bogatych ? Oni oddychaja innym powietrzem? Cos ogolnie mi tu smierdzi....



Największy wałek ostatniego półwiecza. Najlepsze że nie ma żadnych materiałów na ten temat i nikomu to nie przeszkadza :D

bashamg napisał/a:

Śmierdzi i to bardzo.



Na tym etapie nie ma to już większego znaczenia ale bać się należy co będzie dalej, bo to wydarzyło się bez jednego wystrzału

Wiewka

2020-04-16, 01:30
A co, nie oddasz? Sami wezmą :shock: