18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

W słoneczny dzień...

~DMT • 2018-05-24, 21:29
Świadomość agresora, odeszła w cień...



sh...........ns

2018-05-25, 12:35
MIhau_ dostaleś kare za bycie białorycerzem nie ma wiekszego frajerstwa niż stwanie w obronie kobiety bo tak cie mamusi wychowała , nawet kobiety gardza takimi frajerami , nie bierz tego jako obraze ale mam nadizeje że się czego nauczyłeś , nie wiem czego sie spodziewałeś ?? że kobieta ci podizękuje one wszystko kalkuluja pobiłes jej chłopaka a ty dla iej jestęś obcym co jej się w tej sytułacji opłaca ? kogo podpie**olić jej bolca czy ciebie ?

PieronJasnySzlag

2018-05-25, 12:57
shokobons napisał/a:

MIhau_ dostaleś kare za bycie białorycerzem nie ma wiekszego frajerstwa niż stwanie w obronie kobiety bo tak cie mamusi wychowała , nawet kobiety gardza takimi frajerami


Ale pie**olenie. Dawno już takiego tu nie czytałem.

mesjans

2018-05-25, 17:17
SaveTheTrees napisał/a:

No cóż, tak z biomechanicznego punktu widzenia, to do knock outu nie potrzeba jakiejś ogromnej siły. Nie wiem, jak wyglądała sytuacja, ale takie walenie „z partyzanta" nie wydaje mi się „najelegantszym" rozwiązaniem...


A co miał zrobić gdy gość się zbliża by dać mu w ryj, uwaga żeby nie było że z partyzanta to ogłaszam że wale w ryj za 3 2 1 i strzał?

Diggerx

2018-05-25, 17:59

Rudinxon

2018-05-25, 19:01
Dlaczego po miniaturce myślałem że babka ujeżdża gościa?

eclipse2012

2018-05-25, 20:21
czyste ukraińce żaden tam ruski

mit2

2018-05-25, 21:30
eclipse2012 napisał/a:

czyste ukraińce


Bzdura. Ukraińcy się nie myją :lol:

MIhau_

2018-05-25, 22:08
shokobons napisał/a:

MIhau_ dostaleś kare za bycie białorycerzem nie ma wiekszego frajerstwa niż stwanie w obronie kobiety bo tak cie mamusi wychowała , nawet kobiety gardza takimi frajerami , nie bierz tego jako obraze ale mam nadizeje że się czego nauczyłeś , nie wiem czego sie spodziewałeś ?? że kobieta ci podizękuje one wszystko kalkuluja pobiłes jej chłopaka a ty dla iej jestęś obcym co jej się w tej sytułacji opłaca ? kogo podpie**olić jej bolca czy ciebie ?


Typiarka darła się "pomocy", widać było że to facet jest stroną agresywną to zareagowałem. Ryzyk-fizyk, równie dobrze mogło się to skończyć tak, że facet by jej coś poważnego zrobił, albo by się od razu pogodzili. Człowiek był niedoświadczony życiowo to reagował jak się słabszym krzywda dzieje, teraz mam już wyj***ne.

Adrian92

2018-05-26, 01:14
Na ulicy, kiedy bijesz się z nieznajomym, nie ma zasad. Albo Ty uderzysz pierwszy albo dostaniesz w gębę. Tak to działa, i musisz byc gotowy na to, że jak nie uderzysz pierwszy, to potem moga Cię zdrapywać z ziemi.

Brawo dla Niego, ale jakiegoś bohatera bym z Niego nie robił :D

Mimo wszystko, to Kijów, wygląda mi ja ukrainca, więc za bitego banderowca zawsze piwo!

SaveTheTrees

2018-05-26, 09:31
mesjans,
w sumie racja...

MIhau_,
Ten koleś ma bardzo głębokie upośledzenie (F73 to mało), nie ma sensu z nim gadać.