18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w sedno

nowynick • 2019-02-22, 08:51


A jakby ktoś się nie zgadzał to co pogadamy o Rosjanach, Ukraińcach, Litwinach, Czechach, Amerykanach, muzułmanach, bambusach, Kitajcach czy Niemcach? :mrgreen:

SirMajkel

2019-02-22, 12:38
temat o żydach i janlew jeszcze niczego nie powiedział debilnego? Szok!

FransFr

2019-02-22, 12:38
"Ksenofobia ponad wszystko", to jest motto jakie powinno nam przyświecać.

farah398

2019-02-22, 12:50
Rozumiem nie lubić jednostek za konkretne działanie, ale nie lubić kogoś za przynależność narodową/etniczną to przejaw ograniczenia intelektualnego...

Byku35

2019-02-22, 12:53
Dlatego też co ileś lat dostajemy łomot poprzez wojnę,
taka nacja, jacy jesteśmy to widać np. w pracy

myha

2019-02-22, 13:01
Polaków też mało kto lubi:
Polacy nie lubią Polaków bo mają więcej :P
Niemcy(tu Holendrzy i Austriacy bo to też Niemcy) mają nas za podludzi,
Ruscy za to że jesteśmy szczekającym pieskiem na smyczy zachodu,
Ukraińcy za polskich panów
Litwini za odebranie im Wilna w XX leciu miedzy wojennym i wywyższanie
Czesi za to że uważamy się za lepszych od nich
Anglicy za to że tylu Polaków tam jest(bardziej nie lubią Polaków niż ciapatych czy murzynów)
Amerykanie(ci którzy wiedzą o istnienie Polski) za to że ukradliśmy własność żydów i zrobiliśmy Holocaust
W sumie to chyba nikt nie lubi Polaków

AN...........or

2019-02-22, 13:58
ja lubięm, walić gruchę , codzień, rano i wieczorem, 365 w roku

poligon6

2019-02-22, 14:47
myha napisał/a:

W sumie to chyba nikt nie lubi Polaków



1.Jakos nie słyszałem by ktos Polakom robił pogromy.

2. Jakos nie słyszałem by ktos na zachodzie demolował polskie cmentarze, ostatnio zdewalowano cmentarz Żydowski we Francji

3. Polak w najgorszym przypadku kojarzony jest z pijakiem i złodziejem, ale nie z krwiopijcą i pasozytem.

4. Nie ma organizacji które nawiazuja w swojej ideologi do tepienia Polaków, za to antysemityzm jest powszechny.

Wiec mam w dupie czy ktos lubi Polaków czy nie puki nie ma za tym szerokoidacych konsekwencji.

TB303

2019-02-22, 15:03
Nie jestem rasistą, antysemitą, ksenofobem, homofobem czy innym antyfeministą. Nienawidzę wszystkich po równo - nawet siebie. A zwłaszcza Was, tępe ch*je :amused:

nowynick

2019-02-22, 16:29
poligon6 napisał/a:

1.Jakos nie słyszałem by ktos Polakom robił pogromy.
2. Jakos nie słyszałem by ktos na zachodzie demolował polskie cmentarze, ostatnio zdewalowano cmentarz Żydowski we Francji
3. Polak w najgorszym przypadku kojarzony jest z pijakiem i złodziejem, ale nie z krwiopijcą i pasozytem.
4. Nie ma organizacji które nawiazuja w swojej ideologi do tepienia Polaków, za to antysemityzm jest powszechny.
Wiec mam w dupie czy ktos lubi Polaków czy nie puki nie ma za tym szerokoidacych konsekwencji.



Jakaś jedna czwarta obywateli polskich to nie pogrom? :hitler:

Ow...........an

2019-02-22, 16:40
poligon6 napisał/a:

1.Jakos nie słyszałem by ktos Polakom robił pogromy.
2. Jakos nie słyszałem by ktos na zachodzie demolował polskie cmentarze, ostatnio zdewalowano cmentarz Żydowski we Francji
3. Polak w najgorszym przypadku kojarzony jest z pijakiem i złodziejem, ale nie z krwiopijcą i pasozytem.
4. Nie ma organizacji które nawiazuja w swojej ideologi do tepienia Polaków, za to antysemityzm jest powszechny.
Wiec mam w dupie czy ktos lubi Polaków czy nie puki nie ma za tym szerokoidacych konsekwencji.




"Pogrom w Buku" - żydzi mordowali Polaków.
Koniuchy i Naliboki - polskie wsie wymordowane przez żydów - bandę braci Bielskich - nawet Hollywood nakręcił o film "Opór" o tych "bohaterskich żydach " z Danielem Creigiem ".
A o "Rzezi Wołynia" i banderowcach słyszałeś? Słyszałeś tylko zapomniałeś.
A o II WŚ słyszałeś? To nie był "pogrom" Polaków ok.25% stanu osobowego?

Chyba, że inaczej to definiujesz. ;-)

poligon6

2019-02-22, 17:11
Owlman napisał/a:

"Pogrom w Buku" - żydzi mordowali Polaków.
Koniuchy i Naliboki - polskie wsie wymordowane przez żydów - bandę braci Bielskich - nawet Hollywood nakręcił o film "Opór" o tych "bohaterskich żydach " z Danielem Creigiem ".
A o "Rzezi Wołynia" i banderowcach słyszałeś? Słyszałeś tylko zapomniałeś.
A o II WŚ słyszałeś? To nie był "pogrom" Polaków ok.25% stanu osobowego?

Chyba, że inaczej to definiujesz.



To był czas wojny, pogromny zazwyczaj odbywały się w czasach pokoju.

Kolejna różnica, były to raczej czystki etniczne np Wołyń. Gdyby Ukraincy urzadzili Polakom typowy pogrom to na kilka tysiecy osób zgineło by kilkadziesiat polaków, kilkuset by pobili i okradli. tak było we Lwowie w 1918 roku.

Druga klauzula to czas "pogromy" Polaków przypadaja na czas IIWŚ i okres na krótko przed nia np Akcja polska NKWD i zaraz po niej np Pacyfikacja w Puszczy Augustowskiej też NKWD. . Natomiast Żydów cały czas ktoś kocha :-)

wilkoala

2019-02-22, 20:53
@Owlman

Właśnie to mnie najbardziej denerwuje w naszej polityce zagranicznej wobec Izraela.
Zamiast w odpowiedzi na żydowskie oskarżenia o mordowanie ich mniejszości odpowiedzieć przytaczając podobne zachowania po ich stronie, nasi pożal się boże politycy chowają głowę w piasek.
Ostatnio jest mi strasznie wstyd za wizerunek Polski na świecie na który sami się zgadzamy, chociaż może nie wstyd ale żal.
Żal mi też bo wiem że w tej grze na najbardziej pokrzywdzony naród to my z Izraelem nie mamy szans.

Sejons

2019-02-23, 00:25
Śmiejmy się śmiejmy ale tysiące lat dajemy rade :)

Ow...........an

2019-02-23, 02:36
wilkoala napisał/a:

@Owlman
Właśnie to mnie najbardziej denerwuje w naszej polityce zagranicznej wobec Izraela.
Zamiast w odpowiedzi na żydowskie oskarżenia o mordowanie ich mniejszości odpowiedzieć przytaczając podobne zachowania po ich stronie, nasi pożal się boże politycy chowają głowę w piasek.
Ostatnio jest mi strasznie wstyd za wizerunek Polski na świecie na który sami się zgadzamy, chociaż może nie wstyd ale żal.
Żal mi też bo wiem że w tej grze na najbardziej pokrzywdzony naród to my z Izraelem nie mamy szans.




Bo tutaj chodzi o coś jeszcze - o obronę przez atak.
Żydzi wymordowali dziesiątki tysięcy Polaków (np. Katyń - wszyscy kaci byli żydami) i za tę zbrodnię wojenną należy się nam odszkodowanie.
Jest jeszcze druga sprawa - długi kahalne.
Żydzi pożyczali od szlachty masę forsy, a następnie ogłaszali bankructwo.
Wg szacunkowych wyliczeń jest to min. 16 bilionów aktualnych złotych.

A co do rządzących,to ... przecież nie po to są agentami-szabesgojami, aby swoim (panom) robić krzywdę.

nowynick

2019-02-23, 17:40
poligon6 napisał/a:

To był czas wojny, pogromny zazwyczaj odbywały się w czasach pokoju.
Kolejna różnica, były to raczej czystki etniczne np Wołyń. Gdyby Ukraincy urzadzili Polakom typowy pogrom to na kilka tysiecy osób zgineło by kilkadziesiat polaków, kilkuset by pobili i okradli. tak było we Lwowie w 1918 roku.
Druga klauzula to czas "pogromy" Polaków przypadaja na czas IIWŚ i okres na krótko przed nia np Akcja polska NKWD i zaraz po niej np Pacyfikacja w Puszczy Augustowskiej też NKWD. . Natomiast Żydów cały czas ktoś kocha



Nie ma jak bronić nazistów czasami wojny...