18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W sąsiedzkiej kłótni...

~DMT • 2019-11-08, 17:07
Ważne aby mieć mocne argumenty...

Lakiluk23

2019-11-08, 20:55
Nie wiedziałem że z Putina taki agresor. I chyba trochę przytył

polakwrocek

2019-11-08, 21:09
Janusz_k napisał/a:

No i dalej chcecie żeby każdy u nas miał broń?



Każdy może już mieć broń. Np 6 strzałkowca rozdzielnego ładowania gdzie pocisk (żeliwna kula) robi z jednej strony dziurę na palec a z tyłu na pięść.
A jakoś się Janusze na ulicach nie mordują :/

żmij

2019-11-08, 21:29
polakwrocek napisał/a:

...żeliwna kula ...


Powiedziałbym, że raczej ołowiana.

Ca...........on

2019-11-08, 21:30
Nareszcie materiał dobry i nieucięty przez jakiegoś kretyna uważającego się za klymatycznego montażystę.

Bertwiadomo

2019-11-08, 22:01
Borys napisał/a:

Ooooo k***a Typek przy skrzynce elektrycznej pozbawiony instynktu samozachowawczego, ja na odglos przeladowania bylbym co najmniej kilka pięter dalej.



No, a by sp***olił i wszyscy mówiliby że p*zda....

ProVVe

2019-11-08, 22:37
Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi

Smokw

2019-11-09, 00:23
Janusz_k napisał/a:

No i dalej chcecie żeby każdy u nas miał broń?



Bo ten miał ją z legalnego źródła? Weź przeciez to jest idealny przykład, że warto posiadać broń bo Twój sąsiad być może ma kałasza.

luckyluuke

2019-11-09, 06:40
No dosłownie Bogusław Linda... ja wam Dam k***a kłótnie ;-)

Borys

2019-11-09, 09:33
Bertwiadomo napisał/a:

No, a by sp***olił i wszyscy mówiliby że p*zda....



Lepiej niech mówia, ze p*zda niz drzec sie jak p*zda konając z powodu idiotycznej awantury na klatce schodowej. Nieslawa zniknie, a zycie juz nie wroci

Siberian_Meat_Grinder

2019-11-09, 09:40
bloodwar napisał/a:

mogą mieć ją w domu tylko wojskowi/policjanci, myśliwi i ludzie którzy dadzą wysoką łapówkę urzędasowi.



W Polsce policjant może mieć (przechowywać) broń służbową w domu tylko wtedy, jeżeli pozwoli na to przełożony (komendant), a w praktyce pozwala on na to jedynie wtedy, jeżeli jego jednostka organizacyjna nie zapewnia mu nadzorowanego przez 24/7 miejsca do przechowywania broni na swoim terenie. Oznacza to, że policjanci z małych posterunków na wsiach itp, po otrzymaniu zgody komendanta mogą przechowywać broń służbową w miejscu zamieszkania po spełnieniu oczywistych warunków (skarbczyk, szafa). Podobnie sprawa się ma z wojskowymi. Natomiast inną sprawą jest to, że mundurowy bez najmniejszego problemu otrzyma pozwolenie na posiadanie broni bojowej w celach kolekcjonerskich - procedura uzyskania takiego pozwolenia trwa dwa tygodnie, nie ma konieczności zdawania dodatkowych egzaminów i kosztuje niecałe 300pln, nie licząc zakupu broni.

Pawko1

2019-11-09, 12:07
Ten łysy wygląda jak Putin po melanżu