18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W restauracji

Ra...........hi • 2017-04-25, 08:28
Udałem się wczoraj do jednej z droższych restauracji w mieście. Po wejściu podszedł do mnie jakiś murzyn w garniturze pytając, czy może wziąć mój płaszcz. Nie powiem, nie widziałem jeszcze złodzieja z takimi manierami.

C0...........BO

2017-04-25, 12:57
kelner niewolnik... a Ty od razu od złodzieja

Techron

2017-04-25, 18:20
@up Bardziej szatniarz-odźwierny

Sowa666PL

2017-04-25, 18:30
Szczerze powiem że wk***ił mnie kiedyś widok w pewnej warszawskiej restauracji bo kelner w niej to był po prostu murzyn, taki zwykły czarny murzyn który pewnie nawet nie był kelnerem z zawodu i do mówił łamaną polszczyzną. Wk***iło mnie to niesamowicie, przecież można by na to miejsce zatrudnić jakąś ładną Polkę żeby było czym wzrok nacieszyć ewentualnie jakiegoś goscia który po naszemu mówi perfect. Ale nie k***a, lepiej zatrudnić murzyna bo postepowa europa i trzeba brac z nich przykład no ja pie**ole.

parolpl

2017-04-25, 19:00
@Sowa
Może właściciel zatrudnił swojego murzyna, bo bawełna jeszcze nie wyrosła, to żeby na darmo nie żarł, popracuje trochę.

Pigwaranek

2017-04-25, 19:15
@2up warszafffffffffka to taka antena, ktora ma za zadanie wysylac fale sp***olenia marksizmu kulturowego na cala Polske, jako stolyca i wzor do nasladowania. Najwieksze skupisko agentury, trolli i lewackich idiotow. Niestety neomarksisci zapomnieli, ze kazdy w tym kraju smieje sie z tej wiochy i nikt nie ma zamiaru ich nasladowac.

AsHell

2017-04-25, 23:31
U mnie w mieście najdoższy jest kebab w zestawie

DziQ1916

2017-04-26, 01:05
Dobrze ktoś go po prostu wytresował tylko co on robi w restauracji zamiast w cyrku ?