18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W ramach przypomnienia

batonexx • 2022-09-22, 22:57
W ramach przypomnienia nie unoś podnoś nogami nie plecami


opółnocyuciebie

2022-09-22, 23:05
"W ramach przypomnienia nie unoś podnoś nogami nie plecami"
To żeś doj***ł do pieca... :roll:

Dżejsiczka

2022-09-22, 23:30
Dzięki za radę prosto z Indii dobry wujku.
W cywilizowanym kraju, jakim nie jest polska, stosuje się pozycję bezpieczną

dżonyłojlker

2022-09-22, 23:35
Dżejsiczka napisał/a:

W cywilizowanym kraju, jakim nie jest polska



Gdy pozbędziemy się lewactwa i banderów, będzie cywilizowana.

nudzimisiexd

2022-09-22, 23:54
HenrykS. napisał/a:

Gdy pozbędziemy się lewactwa i banderów, będzie cywilizowana.



Słowo „pozbedziemy” oraz „cywilizacja” stoją ze soba w sprzeczności i to już wiadomo od tysięcy lat. No ale No coz. Jestes debilem nacjolem z sadola. Od was nie można oczekiwać jakiejś tam inteligencji większej od małpy.

W dyskusje nie wiem czy z toba wchodzić, od kiedy w nie tutaj wchodze to albo sadolki zamykają mordę bo nie potrafią przyznać przed samymi sobie ze wierza w kłamstwa albo maja tak silny efekt wyparcia ze nie przekonasz ich nawet do tego ze woda jest mokra :lol:

Ale spoko, ja zły nie cywilizowany „lewak” z chęcią zamiotę cię jak kiepa :lol: . Ale obiecaj proszę ze jak już wyrzygam ci wszystko co muszę to grzecznie przeprosisz ze byłeś debilem a nie bedziesz się kłócił z faktami.

djpyza

2022-09-23, 00:12
tu połowa gimbusów nie wie o czym w tym tu mowa :D

Janko

2022-09-23, 01:16
j***ć plecy ch*j z nimi

piasekmaster

2022-09-23, 03:25
nudzimisiexd napisał/a:

Słowo „pozbedziemy” oraz „cywilizacja” stoją ze soba w sprzeczności i to już wiadomo od tysięcy lat. No ale No coz. Jestes debilem nacjolem z sadola. Od was nie można oczekiwać jakiejś tam inteligencji większej od małpy.
W dyskusje nie wiem czy z toba wchodzić, od kiedy w nie tutaj wchodze to albo sadolki zamykają mordę bo nie potrafią przyznać przed samymi sobie ze wierza w kłamstwa albo maja tak silny efekt wyparcia ze nie przekonasz ich nawet do tego ze woda jest mokra
Ale spoko, ja zły nie cywilizowany „lewak” z chęcią zamiotę cię jak kiepa . Ale obiecaj proszę ze jak już wyrzygam ci wszystko co muszę to grzecznie przeprosisz ze byłeś debilem a nie bedziesz się kłócił z faktami.



gościu idź sie najpierw naucz wszystkich 120 płci potem staraj sie pouczać innych, skoro lewactwo neguje istnienie czegoś takiego jak nauka, a wierzy w jakieś wymyślone płcie, co ciekawe lewactwo atakuje wierzących za wiarę w Boga, za to nie widzi ze sami wierzą jakieś wyimaginowane płcie. wiara w LGBT raczej w TRANS bo LGB sie odcina od was.

a ty dzisiaj którą jesteś płcią??

KoniecZartow

2022-09-23, 03:51
piasekmaster napisał/a:

Play



Od czasów szkoły frajerem. To ich najczęstsza płeć :krejzi:

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-23, 03:53
HenrykS. napisał/a:

Gdy pozbędziemy się lewactwa i banderów, będzie cywilizowana.




I że niby ruskie przygłupie trolle mogą zostać...?
Chyba cię poj***ło, iwan. :kawa:

pmalo

2022-09-23, 04:10
Haha no tak całkiem mi się prawie zapomnialo. Dzieki za przypomnienie.

nudzimisiexd

2022-09-23, 08:17
piasekmaster napisał/a:

gościu idź sie najpierw naucz wszystkich 120 płci potem staraj sie pouczać innych, skoro lewactwo neguje istnienie czegoś takiego jak nauka, a wierzy w jakieś wymyślone płcie, co ciekawe lewactwo atakuje wierzących za wiarę w Boga, za to nie widzi ze sami wierzą jakieś wyimaginowane płcie. wiara w LGBT raczej w TRANS bo LGB sie odcina od was.
a ty dzisiaj którą jesteś płcią??



No i widzisz. Przecież nie mogło być inaczej i nie splamiles się poczytaniem zanim otworzyłeś tepy ryj :lol:

Płcie są dwie i czego by prawackie debile nie darły mordy - płcie są dwie. Czasem się mówi o trzeciej, tzw. Interplciowosci tj. Obojniactwo bo takie jednostki tez jednakże nawet obojniactwo opiera się na płci żeńskiej i męskiej wiec wciąż - płcie są dwie i powie to każdy przeciętny „lewak”. To wy prawaki wydarliscie mordę o jakiś 120 plciach i sami stworzyliście gowni prawde do której macie problem :lol:

To o czym mowisz to orientacje. Ich tam faktycznie jest ponad 50. I mówimy tu o tym ze istnieja hetero - 1, bi - 2, poliamoria - 3, aseksualność - 4 etc i można tak wymieniać do 60. I nie, nie są to wymyślone płci :lol: tylko zindeksowane przypadki innych orientacji niż hetero :lol:

Ponownie. Lewactwo atakuje W BOGA WIERZĄCYCH a sami wierza…No właśnie w co? Bo płci są dwie a kolejne 118 to sobie właśnie sam dodałeś i zacząłeś mieć do tego problem :lol:


Nie istnieje wiara w LGBT czy inne bzdety :lol: . To zwykła społeczność dla ludzi którzy nie lubią tylko płci przeciwnej co jest szeroko znane w świecie zwierząt a opracowane u ludzi było już za czasów starożytnego Rzymu.

Masz powazny problem ze soba i nazywa się to syndromem oblężonej twierdzy. Przed następnym komentarzem - poczytaj zanim otworzysz jape. I nie pacanie jakieś polskie wyborcze, tylko opracowania naukowe po angielsku.

Uwielbiam jak prawackie scierwo z sadola pokazuje jak tępe jest.

Natomiast przeraża mnie to ze wy macie prawa wyborcze i powaznie myślicie ze macie racje.

Zostaliście kochani powaznie oklamani, wy naprawdę uwierzyliście w to ze lewactwo to chce wszystko zniszczyć a wy jesteście jedynymi uświęconymi w prawdzie i tymi po dobrej stronie sceny.

Nie, nie od wczoraj politycy robią z was debili i trzaskają polityczne lody na efekcie „wyjątkowości”. Wmówili wam ze jest was nie wielu przeciw systemowi i to wy musicie mieć racje.

Przykro mi, tak nie jest :lol: i żeby to zweryfikować potrzeba minimalnej chęci konfrontacji swoich poglądów w internecie

John-Flopp

2022-09-23, 08:56
Przestań tu wrzucać gównowrzuty z jbzd.. Po to wchodzę tutaj żeby nie patrzeć na wypociny jakichś łebków tylko po normalny hard kontent