18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W ramach przypomnienia

batonexx • 2022-09-22, 22:57
W ramach przypomnienia nie unoś podnoś nogami nie plecami


dżonyłojlker

2022-09-23, 10:41
nudzimisiexd napisał/a:

Słowo „pozbedziemy” oraz „cywilizacja” stoją ze soba w sprzeczności i to już wiadomo od tysięcy lat. No ale No coz. Jestes debilem nacjolem z sadola. Od was nie można oczekiwać jakiejś tam inteligencji większej od małpy.
W dyskusje nie wiem czy z toba wchodzić, od kiedy w nie tutaj wchodze to albo sadolki zamykają mordę bo nie potrafią przyznać przed samymi sobie ze wierza w kłamstwa albo maja tak silny efekt wyparcia ze nie przekonasz ich nawet do tego ze woda jest mokra
Ale spoko, ja zły nie cywilizowany „lewak” z chęcią zamiotę cię jak kiepa . Ale obiecaj proszę ze jak już wyrzygam ci wszystko co muszę to grzecznie przeprosisz ze byłeś debilem a nie bedziesz się kłócił z faktami.



Ty chcesz ze mną dyskutować, mały kmiotku? pie**olisz coś o intelekcie, a nawet nie zrozumiałeś co napisałem :facepalm: Niczym się nie różnisz od sadolowych banderów, którzy jeszcze nie nauczyli się pisać po polsku, a najwięcej szczekają.

I postaraj się używać polskich znaków diakrytycznych, bo zostaniesz szybko zdemaskowany.

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

I że niby ruskie przygłupie trolle mogą zostać...?
Chyba cię poj***ło, iwan.



Nie, macie zniknąć razem z banderami. Najgorszy rodzaj trolla, to ten, co za kopiejki z kremla, wmawia Polakom, że bandery to bracia. Chcecie rozj***ć Nasz kraj od środka, za pomocą ścierwa ze wschodu. To się wam nie uda, zdradzieckie mordy. Ty i twoja ciotka z uralu, traficie pod sąd :lol:

mit2

2022-09-23, 13:03
NafazowanyKoleś napisał/a:

Przecież ty jesteś typową kurewką szukającą jedynie poklasku pie**olącą coś trzy po trzy. Patrz ile rozprułeś się do typa który ledwo sklecił trzy zdania i chyba sam nie wiedział co chce przekazać. Nie znasz złotej zasady, żeby nie poświęcać treści więcej czasu niż jej autor? Nie znasz, bo jesteś debilem. Ale pasowało ci wygodnie się zesrać na ten temat. Szukaj dalej, na szczęście na wielką publiczność nie masz co liczyć.


A najlepsze, że jak dostanie w mordę argumentami, to sp***ala jak ciota i szuka gównoburzy gdzie indziej.

nudzimisiexd

2022-09-23, 14:15
mit2 napisał/a:

A najlepsze, że jak dostanie w mordę argumentami, to sp***ala jak ciota i szuka gównoburzy gdzie indziej.



Przecież wy kmioty żadnych argumentów nie używacie :lol:
I masz tego przykład dlaczego tak ciężkimi debilami jesteście - mowisz ze ja sp***alam a tymczasem wejdz na mój profil i nigdzie nie znajdziesz sp***olki, to raczej ja zostaje już bez odpowiedzi na moje gadki :lol:

Dlatego właśnie z wami się nie da dyskutować :lol: jesteście tak głupi ze nawet gość który Ora debili i nigdzie nie sp***ala to jest dla was gościem które sp***ala - wbrew faktom które jawnie są po mojej stronie ale to nic nowego u was :lol:

Jedyne jakie używacie to kolejny raz jakiś wysryw obalany już 3 razy. 4 raz mi się już nie chce :lol:

Ja was traktuje jak małpy, bawie się w te dyskusje w celach rozrywkowych. Przecież ja wiem ze jesteście debilami i na jakaś głębsza intelektualne gadke nie ma co liczyć. Tylko darcie mordy „czarny źli, lewactwo chce mnie zabic”. Wiec naprawdę ja nie szukam tutaj debile poklasku tylko beki, dowartościować się można myśląc ze tacy debile jak wy chodzą po tym padole :lol:

mit2 napisał/a:

A najlepsze, że jak dostanie w mordę argumentami, to sp***ala jak ciota i szuka gównoburzy gdzie indziej.



Wy i fakty to jest coś co się mocno nie lubi niestety. Prosty powód, pie**olisz głupoty o jakiejś sp***olce.

A ja tu cyk, udowadniam Jak to raczej kto inny sp***ala :lol: (na podstawie 3 ostatnich postow)
W tym wątku ten analfabeta już nie odpowiedział
https://www.sadistic.pl/most-w-anhui-chiny-vt563619,15.htm#6276683
https://www.sadistic.pl/tak-sie-zmienia-irlandia-na-naszych-oczach-vt563575,45.htm#6276561

Ależ ja sp***alam przy argumentach :lol:

Niczego innego się po was nie można spodziewać oprócz jakiejś odklejki na bani i schizofrenii paranoidalnej bo widzicie przeciwności tego co jest naprawdę :lol:

PS. Gdybym szukał poklasku to raczej bym debile wchodził w strefę komfortu ludzi z podobnymi głowami co ja a nie właził to studni z debilami :lol: przecież to jest coś totalnie przeciwnego do szukania poklasku No ale my już wiemy ze wy macie schizofrenie wiec spk.

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-23, 15:48
HenrykS. napisał/a:

Ty chcesz ze mną dyskutować, mały kmiotku? pie**olisz coś o intelekcie, a nawet nie zrozumiałeś co napisałem Niczym się nie różnisz od sadolowych banderów, którzy jeszcze nie nauczyli się pisać po polsku, a najwięcej szczekają.
I postaraj się używać polskich znaków diakrytycznych, bo zostaniesz szybko zdemaskowany.
Nie, macie zniknąć razem z banderami. Najgorszy rodzaj trolla, to ten, co za kopiejki z kremla, wmawia Polakom, że bandery to bracia. Chcecie rozj***ć Nasz kraj od środka, za pomocą ścierwa ze wschodu. To się wam nie uda, zdradzieckie mordy. Ty i twoja ciotka z uralu, traficie pod sąd



Nie zesraj się januszku demaskatorze :mrgreen:

Pegasi

2022-09-23, 19:23
nudzimisiexd napisał/a:


To o czym mowisz to orientacje. Ich tam faktycznie jest ponad 50. I mówimy tu o tym ze istnieja hetero - 1, bi - 2, poliamoria - 3, aseksualność - 4 etc i można tak wymieniać do 60. I nie, nie są to wymyślone płci tylko zindeksowane przypadki innych orientacji niż hetero



Orientacja seksualna jest jedna, reszta to choroby psychiczne, dewiacje, zboczenia itd.

Uważasz się za "intelektualistę", twierdzisz, że każdego możesz zaorać a po przeczytaniu na szybko twoich wypocin w których 3/4 to wulgarne obrażanie przeciwnika przeplecione argumentami rodem z marksistowskiej alternatywnej rzeczywistości można dojść do jednego wniosku. Jesteś kompletnym zerem.

mit2

2022-09-23, 22:03
nudzimisiexd napisał/a:

mowisz ze ja sp***alam a tymczasem wejdz na mój profil i nigdzie nie znajdziesz sp***olki, to raczej ja zostaje już bez odpowiedzi na moje gadki


https://www.sadistic.pl/ukrainiec-w-gosciach-vt562909,45.htm#6267162

Cytat:

Ja was traktuje jak małpy, bawie się w te dyskusje w celach rozrywkowych.


Dobre, z twoich wysrywów aż wylewa się frustracja i niemoc intelektualna :-D

P.S. Towarzyszu, mówcie do mnie w liczbie pojedynczej. Komuna już dawno odeszła i nie wróci :lol:

djpyza

2022-09-24, 21:20
nudzimisiexd napisał/a:

No i widzisz. Przecież nie mogło być inaczej i nie splamiles się poczytaniem zanim otworzyłeś tepy ryj
Płcie są dwie i czego by prawackie debile nie darły mordy - płcie są dwie. Czasem się mówi o trzeciej, tzw. Interplciowosci tj. Obojniactwo bo takie jednostki tez jednakże nawet obojniactwo opiera się na płci żeńskiej i męskiej wiec wciąż - płcie są dwie i powie to każdy przeciętny „lewak”. To wy prawaki wydarliscie mordę o jakiś 120 plciach i sami stworzyliście gowni prawde do której macie problem
To o czym mowisz to orientacje. Ich tam faktycznie jest ponad 50. I mówimy tu o tym ze istnieja hetero - 1, bi - 2, poliamoria - 3, aseksualność - 4 etc i można tak wymieniać do 60. I nie, nie są to wymyślone płci tylko zindeksowane przypadki innych orientacji niż hetero
Ponownie. Lewactwo atakuje W BOGA WIERZĄCYCH a sami wierza…No właśnie w co? Bo płci są dwie a kolejne 118 to sobie właśnie sam dodałeś i zacząłeś mieć do tego problem
Nie istnieje wiara w LGBT czy inne bzdety . To zwykła społeczność dla ludzi którzy nie lubią tylko płci przeciwnej co jest szeroko znane w świecie zwierząt a opracowane u ludzi było już za czasów starożytnego Rzymu.
Masz powazny problem ze soba i nazywa się to syndromem oblężonej twierdzy. Przed następnym komentarzem - poczytaj zanim otworzysz jape. I nie pacanie jakieś polskie wyborcze, tylko opracowania naukowe po angielsku.
Uwielbiam jak prawackie scierwo z sadola pokazuje jak tępe jest.
Natomiast przeraża mnie to ze wy macie prawa wyborcze i powaznie myślicie ze macie racje.
Zostaliście kochani powaznie oklamani, wy naprawdę uwierzyliście w to ze lewactwo to chce wszystko zniszczyć a wy jesteście jedynymi uświęconymi w prawdzie i tymi po dobrej stronie sceny.
Nie, nie od wczoraj politycy robią z was debili i trzaskają polityczne lody na efekcie „wyjątkowości”. Wmówili wam ze jest was nie wielu przeciw systemowi i to wy musicie mieć racje.
Przykro mi, tak nie jest i żeby to zweryfikować potrzeba minimalnej chęci konfrontacji swoich poglądów w internecie



ty tłuku :D masz 25 lat a jesteś tępy jak trzonek od siekiery !

lakiluki

2022-09-26, 20:12
Ja pie**ole kolejny gimbo dyslektyk