18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Halman

2022-08-06, 19:21
VeIture, OMZRiK jest tobą zainteresowany... :amused:

radek225

2022-08-06, 19:48
Halman napisał/a:

, OMZRiK jest tobą zainteresowany...



Pedały stamtąd codziennie czeszą Sadistica, z resztą robili tutaj nalot nie raz. Jestem pewny, że w OMZRiK siedzą Flodzia, Suborg, Phrontch, oraz inne zakały niszczące ten portal i wrzucające gówno z p*zdoka.

Halman

2022-08-06, 19:54
radek225 napisał/a:

Pedały stamtąd codziennie czeszą Sadistica, z resztą robili tutaj nalot nie raz. Jestem pewny, że w OMZRiK siedzą Flodzia, Suborg, Phrontch, oraz inne zakały niszczące ten portal i wrzucające gówno z p*zdoka.



coś w tym jest...

35i

2022-08-06, 20:36
To ja tak prywatnie od siebie dodam, że pozdrawiam naród ukraiński dzięki któremu, nigdy nie było mi dane poznać gałęzi rodziny ze strony babci, ponieważ podobno urwał się przed wojną. Mieszkali w okolicach Lwowa. Przynajmniej nie muszę ich teraz przyjmować, chociaż to byli Polacy.

htp

2022-08-06, 20:59
35i napisał/a:

To ja tak prywatnie od siebie dodam, że pozdrawiam naród ukraiński dzięki któremu, nigdy nie było mi dane poznać gałęzi rodziny ze strony babci, ponieważ podobno urwał się przed wojną. Mieszkali w okolicach Lwowa. Przynajmniej nie muszę ich teraz przyjmować, chociaż to byli Polacy.



Wzruszyła mnie twoja historia.

35i

2022-08-06, 21:13
htp napisał/a:

Wzruszyła mnie twoja historia.



Bardzo się z tego cieszę wieśniaku. To, że podajesz , że jesteś rzekomo warszawiakiem, świadczy tylko o twoim wiejskim pochodzeniu. Podejrzewam rzut za Gierka, kiedy wybudowano sporo zakładów przemysłowych i potrzebowano taniej siły roboczej.

przewodnik_elektryczny

2022-08-06, 21:28
35i napisał/a:

To ja tak prywatnie od siebie dodam, że pozdrawiam naród ukraiński dzięki któremu, nigdy nie było mi dane poznać gałęzi rodziny ze strony babci, ponieważ podobno urwał się przed wojną. Mieszkali w okolicach Lwowa. Przynajmniej nie muszę ich teraz przyjmować, chociaż to byli Polacy.



Ty długo jeszcze będziesz pie**olił o Wołyniu ? To jest historia, a ruscy walczą z Europą tu i teraz. Przyszłość tumanie jest zawsze ważniejsza od przeszłości, a teraz Ukraińcy są naszymi sojusznikami. Twoje myślenie przypomina myślenie żula który pamięta wszystko z przeszłości, ale jego horyzont myślowy rozciąga się tylko do wieczora. Dlatego zamknij mordę i się w swojej piwnicy jak nie masz pojęcia o świecie

rulas

2022-08-06, 21:36
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ty długo jeszcze będziesz pie**olił o Wołyniu ? To jest historia, a ruscy walczą z Europą tu i teraz. Przyszłość tumanie jest zawsze ważniejsza od przeszłości, a teraz Ukraińcy są naszymi sojusznikami. Twoje myślenie przypomina myślenie żula który pamięta wszystko z przeszłości, ale jego horyzont myślowy rozciąga się tylko do wieczora. Dlatego zamknij mordę i się w swojej piwnicy jak nie masz pojęcia o świecie



Widać jak błyszczysz finezją i polotem nowoczesny chłopczyku. Pewnie wytatuowałeś sobie flagę Unii Europejskiej na klacie.
Tak dla twojej informacji, ukraińcy nigdy nie byli, nie są i nie będą naszymi sprzymierzeńcami. Dbają tylk o swój biznes

35i

2022-08-06, 21:41
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ty długo jeszcze będziesz pie**olił o Wołyniu ? To jest historia, a ruscy walczą z Europą tu i teraz. Przyszłość tumanie jest zawsze ważniejsza od przeszłości, a teraz Ukraińcy są naszymi sojusznikami. Twoje myślenie przypomina myślenie żula który pamięta wszystko z przeszłości, ale jego horyzont myślowy rozciąga się tylko do wieczora. Dlatego zamknij mordę i się w swojej piwnicy jak nie masz pojęcia o świecie



W którym momencie napisałem o Wołyniu? To nie było jedyne miejsce, gdzie zabijano polaków. Dla mnie to ty jesteś totalnym śmieciem, który żyje obecną chwilą (takim k***a karaluchem) nie dbającym o dłuższą perspektywę. Jakbyś trochę bardziej wniknął w historię, to może byś ogarnął na temat polsko- ukraińskiej historii. Te k***y sprzedadzą nas tak szybko, jak tylko będą miały okazję (patrz Węgry). Nie pozdrawiam, cwe*u.

radek225

2022-08-06, 21:46
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ty długo jeszcze będziesz pie**olił o Wołyniu ? To jest historia, a ruscy walczą z Europą tu i teraz. Przyszłość tumanie jest zawsze ważniejsza od przeszłości, a teraz Ukraińcy są naszymi sojusznikami. Twoje myślenie przypomina myślenie żula który pamięta wszystko z przeszłości, ale jego horyzont myślowy rozciąga się tylko do wieczora. Dlatego zamknij mordę i się w swojej piwnicy jak nie masz pojęcia o świecie



Dziwię się, o co chodzi z Katyniem i Wołyniem. Takich masakr w czasie II w.ś w Europie było setki. Tzn ogólnie tło i zarys znam, wiem, o co chodzi, ale każda ze stron konfliktu w Europie dokonywała mniejszych bądź większych zbrodni na przeciwniku. Nudzi mnie już Katyń i Wołyń, które są używane do przepychanek politycznych. Ruscy nigdy się nie przyznają do Katynia, Ukraińcy do Wołynia, a Niemcy do dziś umywają łapy od czego się tylko da kreując się na ofiary Hitlera. A dojście Hitlera do władzy wyglądało wręcz klasycznie, jak każdego innego dyktatora na świecie - klasyka gatunku. Więc wk***ia mnie ten temat, nudzi i ch*j w dupę Katyniowi i Wołyniowi. Zginęli ludzie. Wojskowi, kobiety, dzieci, ale tak samo ginęli ludzie w całej Europie zabijani przez niemal KAŻDĄ stronę konfliktu, z Amerykanami i Brytolami, czy Polakami włącznie. Wołyń przy tym co robili Niemcy to były niewinne pieszczoty. Współczuję współczesnym Ukraińcom, bo całą współczesną tożsamość narodową mają opartą o współpracę z III Reszą, która do rzezi wołyńskiej namawiała, by Niemcy nie babrali swoich i tak już umoczonych we krwi łap w to gówno. No i Niemcy też nie mają lekko, bo ponad 80 lat temu zrobili strasznie cuchnącą kupę, której do dziś nie wiedzą, jak posprzątać.

35i

2022-08-06, 21:52
radek225 napisał/a:

Dziwię się, o co chodzi z Katyniem i Wołyniem. Takich masakr w czasie II w.ś w Europie było setki. Tzn ogólnie tło i zarys znam, wiem, o co chodzi, ale każda ze stron konfliktu w Europie dokonywała mniejszych bądź większych zbrodni na przeciwniku. Nudzi mnie już Katyń i Wołyń, które są używane do przepychanek politycznych. Ruscy nigdy się nie przyznają do Katynia, Ukraińcy do Wołynia, a Niemcy do dziś umywają łapy od czego się tylko da kreując się na ofiary Hitlera. A dojście Hitlera do władzy wyglądało wręcz klasycznie, jak każdego innego dyktatora na świecie - klasyka gatunku. Więc wk***ia mnie ten temat, nudzi i ch*j w dupę Katyniowi i Wołyniowi. Zginęli ludzie. Wojskowi, kobiety, dzieci, ale tak samo ginęli ludzie w całej Europie zabijani przez niemal KAŻDĄ stronę konfliktu, z Amerykanami i Brytolami, czy Polakami włącznie. Wołyń przy tym co robili Niemcy to były niewinne pieszczoty. Współczuję współczesnym Ukraińcom, bo całą współczesną tożsamość narodową mają opartą o współpracę z III Reszą, która do rzezi wołyńskiej namawiała, by Niemcy nie babrali swoich i tak już umoczonych we krwi łap w to gówno.



Jakby Ci Twoją rodzinę wymordowali, to może byś się zainteresował. W moim przypadku to była dalsza rodzina, której nigdy nie poznałem, ale smród pozostał.
Zwróć też uwagę na mój wiek. Pamiętam przekazy od osób, które były bezpośrednio świadkami wydarzeń.

przewodnik_elektryczny

2022-08-06, 22:18
rulas napisał/a:

Widać jak błyszczysz finezją i polotem nowoczesny chłopczyku. Pewnie wytatuowałeś sobie flagę Unii Europejskiej na klacie.
Tak dla twojej informacji, ukraińcy nigdy nie byli, nie są i nie będą naszymi sprzymierzeńcami. Dbają tylk o swój biznes



No tak, bo akurat ruscy od zawsze nas szanowali, kochali i pomagali. Wolę mieć granicę z Ukrainą a nie Rosją. Ciekawe co byś powiedział jakby się ruscy wj***li do nas do kraju

35i napisał/a:

W którym momencie napisałem o Wołyniu? To nie było jedyne miejsce, gdzie zabijano polaków. Dla mnie to ty jesteś totalnym śmieciem, który żyje obecną chwilą (takim k***a karaluchem) nie dbającym o dłuższą perspektywę. Jakbyś trochę bardziej wniknął w historię, to może byś ogarnął na temat polsko- ukraińskiej historii. Te k***y sprzedadzą nas tak szybko, jak tylko będą miały okazję (patrz Węgry). Nie pozdrawiam, cwe*u.



Zbrodnią wołyńską określa się potocznie całość rzezi na Polakach na Ukrainie, Lwów to sąsiednia prowincja więc jeden pies. Co do historii t o akurat Polacy mają także dużo na sumieniu w stosunku do Ukrainy. Jak będziesz patrzył przez pryzmat historii to nie znajdziesz jednego narodu godnego zaufania. Przez takich karaluchów jak ty Polska przed wojną miała samych wrogów dookoła i później dostała okrutny wpie**ol. Powtarzam, zacznij myśleć o przyszłości, w ogóle zacznij myśleć. Wołyniem się nie nażresz i nie zbudujesz lepszego świata , takich Wołyni w przeszłości były dziesiątki

35i napisał/a:

Jakby Ci Twoją rodzinę wymordowali, to może byś się zainteresował. W moim przypadku to była dalsza rodzina, której nigdy nie poznałem, ale smród pozostał.
Zwróć też uwagę na mój wiek. Pamiętam przekazy od osób, które były bezpośrednio świadkami wydarzeń.



A o ruskich ci nie opowiadali czasem? To swołocz nie lepsza od banderowców

radek225

2022-08-06, 22:24
35i napisał/a:

Jakby Ci Twoją rodzinę wymordowali, to może byś się zainteresował. W moim przypadku to była dalsza rodzina, której nigdy nie poznałem, ale smród pozostał.
Zwróć też uwagę na mój wiek. Pamiętam przekazy od osób, które były bezpośrednio świadkami wydarzeń.



W czasie wojny nikogo mi z rodziny nie wymordowali, a przynajmniej nie z najbliższej, czyli dziadków i ich rodzeństwa. Weź pod uwagę fakt, że każda zamordowana osoba w czasie II w.ś stanowiła dla kogoś tragedię. Tutaj nie jesteś żadnym wyjątkiem. Ludzie tracili matki, ojców, rodzeństwo, dziadków, przyjaciół, którzy potrafią być bliżsi niż najbliższa rodzina, małżonków itp. Temat Katynia i Wołynia podobnie, jak i teraz Ukrainy znudził mnie i mi zbrzydł w 95% dlatego, że jest wykorzystywany do politycznych gierek i w 5% dlatego, że co jakiś czas wraca, jak cygan spod marketu, czy może mu jednak nie rzucisz grosza. Dla mnie to zbrodnia wojenna, mord jakich było pełno w czasie wojny. Żadna tajemnica, że w czasie wojen najbardziej cierpią cywile mający wojnę w najciemniejszej dupie. Nie jeden Polak z Niemcem w czasie II w.ś żyli pod jednym dachem, jedząc z jednej miski i srając w to same wiadro, przytulając się do siebie ze strachu, jak obok spadały bomby, udowadniając, że zwykły Kowalski, Schmidt, czy Petrov może i ma uprzedzenia narodowościowe, ale na wojnę ma wyj***ne.

skywalker75

2022-08-06, 22:33
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ciekawe co byś powiedział jakby się ruscy wj***li do nas do kraju



Może by gwałcił i rabował razem z nimi. ch*j wie czy ta historia o rodzinie ze Lwowa nie jest wymyślona na potrzeby trollingu

:roll: