18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PabloSkills

2022-08-06, 22:37
Nie mam nic do czarnych, żółtych czy normalnych.

radek225

2022-08-06, 22:38
przewodnik_elektryczny napisał/a:

A o ruskich ci nie opowiadali czasem? To swołocz nie lepsza od banderowców



Określenie ruska zwierzęciem to obraza dla zwierzęcia. W okrucieństwie kacapom dorównać może Bóg opisany w Biblii. Chociaż zaraz.....: Ile osób zabił Bóg? (2 400 173) . Bozia przy Stalinie to niewiniątko, porównać ją można do Hitlera, który ma na koncie ponad 6 milionów istnień.

przewodnik_elektryczny

2022-08-06, 22:44
skywalker75 napisał/a:

Może by gwałcił i rabował razem z nimi. ch*j wie czy ta historia o rodzinie ze Lwowa nie jest wymyślona na potrzeby trollingu



Nawet jeśli to prawda to co z tego? Podczas drugiej wojny zginęło około 3 mln Polaków ( nie licząc 3 mln Żydów) więc praktycznie w każdej rodzinie ktoś zginął z ręki Niemców, Sowietów albo Ukraińców. Gość osłuchał się za dzieciaka i będzie pie**olił swoim wnukom do końca życia o rodzinie której nie znał i wydarzeniach które się działy wiele lat przed nim. Nie pomyśli o przyszłości bo ważniejsze dla niego jest to co było

7wporzondku

2022-08-06, 23:21
Jak dla mnie wporzondku

to...........10

2022-08-07, 00:11
rulas napisał/a:

ukraińcy nigdy nie byli, nie są i nie będą naszymi sprzymierzeńcami



No, waszymi sprzymierzeńcami nie są, kacapski trolu :D

Verdi

2022-08-07, 00:15
k***a Ukraińcy kilka razy podnieśli na nas rękę, często też z naszej winy jak na Wołyniu w 43, ale ruscy robią to bez powodu i to od momentu jak ktoś nasrał na mapę i powstało to ścierwo zwane kacapstanem

andrzejrobert75

2022-08-07, 07:38
skywalker75 napisał/a:

Może by gwałcił i rabował razem z nimi. ch*j wie czy ta historia o rodzinie ze Lwowa nie jest wymyślona na potrzeby trollingu



Pisz donos do ABW,maseczka już wyjęta z szafy? Za dwa tygodnie epidemia.

35i

2022-08-07, 11:43
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Nawet jeśli to prawda to co z tego? Podczas drugiej wojny zginęło około 3 mln Polaków ( nie licząc 3 mln Żydów) więc praktycznie w każdej rodzinie ktoś zginął z ręki Niemców, Sowietów albo Ukraińców. Gość osłuchał się za dzieciaka i będzie pie**olił swoim wnukom do końca życia o rodzinie której nie znał i wydarzeniach które się działy wiele lat przed nim. Nie pomyśli o przyszłości bo ważniejsze dla niego jest to co było



Czasem myślę też o przyszłości i jestem przerażony, że dzisiejsze ameby kiedyś dojdą do głosu.
Fajnie, że w ogóle ogarnąłeś o co mi chodzi. :ja_pie**ole:

coolfilip2

2022-08-07, 13:37
35i napisał/a:

W którym momencie napisałem o Wołyniu? To nie było jedyne miejsce, gdzie zabijano polaków. Dla mnie to ty jesteś totalnym śmieciem, który żyje obecną chwilą (takim k***a karaluchem) nie dbającym o dłuższą perspektywę. Jakbyś trochę bardziej wniknął w historię, to może byś ogarnął na temat polsko- ukraińskiej historii. Te k***y sprzedadzą nas tak szybko, jak tylko będą miały okazję (patrz Węgry). Nie pozdrawiam, cwe*u.



Podpinam się, sam mam dziadka urodzonego s Lwowie z dosyć tragiczna historia. Jebac ukrow

SirMajkel

2022-08-08, 15:22
radek225 napisał/a:

Pedały stamtąd codziennie czeszą Sadistica, z resztą robili tutaj nalot nie raz. Jestem pewny, że w OMZRiK siedzą Flodzia, Suborg, Phrontch, oraz inne zakały niszczące ten portal i wrzucające gówno z p*zdoka.



mów co chcesz, ale OMZRiK robi czasami dobrą robotę tak jak np, z tym debilem z wrealu24 nie wiem jak on tam się nazywa. Tacy ludzie są niebezpieczni, szczególnie w czasach kiedy PiS masowo produkuje patologię bo normalni ludzie przecież na nich nie głosują, więc osobiście to im nawet mogę sypnąć groszem za ściganie tego psychopaty debila.

kris1978

2022-08-11, 08:24
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ty długo jeszcze będziesz pie**olił o Wołyniu ? To jest historia, a ruscy walczą z Europą tu i teraz. Przyszłość tumanie jest zawsze ważniejsza od przeszłości, a teraz Ukraińcy są naszymi sojusznikami. Twoje myślenie przypomina myślenie żula który pamięta wszystko z przeszłości, ale jego horyzont myślowy rozciąga się tylko do wieczora. Dlatego zamknij mordę i się w swojej piwnicy jak nie masz pojęcia o świecie



Naród bez historii jest jak drzewo bez korzeni.
Dlatego ty zamknij mordę, bo ruscy nie walczą z Europą. Na razie. Nie zauważyłeś że mają wyj***ne, jakby się z putinowcem umówili.

JohnyByrd

2022-08-20, 21:15
Halman napisał/a:

, OMZRiK jest tobą zainteresowany...



A ten tłusty złodziej już wrócił z norwegii?