18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W pizdu z tą brodą, nie?

capricoorn • 2014-05-11, 11:50
Europo, dokąd zmierzasz? :samobojstwo:





źródło: MCGrzesio

achujciwcycki

2014-05-11, 11:58
skończcie z tym gównem do ch*ja*

*tak, wiem, bardzo merytorycznie

Sosnowiec

2014-05-11, 12:44
Nowa piosenka o sadisticu


Ki...........ut

2014-05-11, 12:45
sprzedam Matiza, tanio, stan dobry. z szyberdachem. serdecznie polecam

twardydb

2014-05-11, 12:47
chce cofnac sie 30lat wstecz zebym mogl zajebac takiej osobie i nie dostacv wyroku..!!

tcq

2014-05-11, 12:52
Właśnie pierwszy raz od 4 lat ogoliłem się na gładko.

MauełuszTe

2014-05-11, 12:52
Mało kto wie, że jeszcze w każdym kraju było jury, które też miało swoje 5 groszy dołożone przy dzieleniu głosów. Tu macie tabelę:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/v/t1.0-9/10269549_773197706037070_1321948448069132882_n.jpg?oh=ecc75301d7a52fffed99204d6fb947bc&oe=5400A01C

Z tabeli wynika, że na tego szmaciarza głosowało jeszcze więcej ludzi, niż można przypuszczać co jest przerażające. Jedyne co mnie pociesza to, że na polskie cycki głosowało więcej osób niż nam pokazano

Jedna wielka manipulacja

qwerq221

2014-05-11, 13:03
Ja pie**ole to się k***a kupy nie trzyma ja się k***a pytam o ch*j tu chodzi?

Loaloa

2014-05-11, 13:16
Naprawdę nie rozumiecie, że w nowoczesnej Europie nie ma miejsca dla wyjących i miotających się po scenie kurew? Epatowanie tanią seksualnością, do tego w przaśno - buraczanym wydaniu to naprawdę za mało, żeby wygrać konkurs piosenki. Poza tym sama piosenka była po prostu słaba, bardziej nadawała się na wiejskie wesele. Image artysty musi być nietuzinkowy, ciekawy, intrygujący, i taka właśnie była Conchita Wurst. Musicie się pogodzić z tym, że widzowie z Europy nie brandzlują się waszą "słowiańskością".

Volkal

2014-05-11, 13:19
Gdyby babcia miała wąsy toby śpiewała na eurowizji.

capricoorn

2014-05-11, 13:19
Loaloa napisał/a:

Naprawdę nie rozumiecie, że w nowoczesnej Europie nie ma miejsca dla wyjących i miotających się po scenie kurew? Epatowanie tanią seksualnością, do tego w przaśno - buraczanym wydaniu to naprawdę za mało, żeby wygrać konkurs piosenki. Poza tym sama piosenka była po prostu słaba, bardziej nadawała się na wiejskie wesele. Image artysty musi być nietuzinkowy, ciekawy, intrygujący, i taka właśnie była Conchita Wurst. Musicie się pogodzić z tym, że widzowie z Europy nie brandzlują się waszą "słowiańskością".



byłA ?

RomualdTraugutt

2014-05-11, 13:23
Loaloa generalnie się z tobą zgadzam, bo do przewidzenia było, że ta *tfu* "nowoczesna" europa wybierze tranzwestyte, bo w końcu taka moda. Nie wiem więc, o co tyle krzyku, bo rzecz była jasna jak słońce. Ponadto można dodać, że przecież ludzie nie rozumieją tekstu tej piosenki, a bez zrozumienia tekstu ta cała "cleo" brzmi jak nieudolne pianie starego koguta z obciętymi jajami. Wrażenie potęguje choreografia. Jednakże za to, że napisałeś "waszą słowiańskością" sp***alaj do swoich niemców volksdeutchu, a na pożegnanie soczysty but w dupsko się należy. Tylko się nie ciesz, nie będzie przyjemny.

NorbercikFP

2014-05-11, 13:28
Polska jako jeden z nielicznych, jak nie jedyny kraj nie dał temu czemuś punktu. Wiara w narodzie nadal jest!

DerFels

2014-05-11, 13:38
Nie interesowała mnie zbytnio ta ełrowizja, ale pierwsze co powiedziałem, jak ogarnąłem, że w półfinale jest ta Konczita Kiełbasa, to, że TO wygra. Było dla mnie pewne, że największy odszczepieniec i dewiant musi być wypromowany chociażby (co w sumie nie powinno dziwić) w konkursie muzycznym. Nie wiem jak to wszystko działa, ale nie zdziwiłbym się, gdyby po prostu znaleźli (organizatorzy tego przeglądu) go gdzieś na ulicy i w duchu lewizny ułożyli dobrą piosenkę (naprawdę piosenka TEGO mi się spodobała, miała taki klimat trochę z Jamesa Bonda :D ), żeby usprawiedliwić i zamaskować z góry ustawiony wynik. Wszystko w celu pokazywania indywidualności i wolności, że każdy kto ma "talent" może zdobywać kasę i sławę. Idealna pożywka dla młodych, którzy jeszcze nie są siebie świadomi i resztka wstydu zabrania im pokazywania i utożsamiania się z osobnikami pokroju zwycięzcy Eurowizji.