18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

W pierwszego listopada

Mocz • 2021-11-01, 18:09
Pomocy, kto jest w temacie
Właśnie wróciłem z komisariatu bo w drodze na cmentarz wydmuchałem 0.8 miligrama prawko zabrane sprawa do sądu dodam że 5 lat temu również mi zatrzymano prawko ale na rok tylko

Jaka kara mi grozi realnie a nie to co mówili na komisariacie jakbym niewiadomo co zrobił

MsVapore

2021-11-01, 18:12
Prawko dożywotnio mam nadzieję. Nie jeździ się po alkoholu idioto.

na...........pl

2021-11-01, 18:12
Pożegnaj się zawczasu z rodziną, zaplodnij syna, zbuduj drzewo i dom posadź bo jak wyjdziesz możesz już nie mieć okazji.

dennissliwa

2021-11-01, 18:13
Mam nadzieję że w ogóle ci go nie oddadzą skoro po pierwszym razie niczego się nienauczyłeś...

0700zglossie

2021-11-01, 18:14
Wydmuchałeś 0.8 miligrama? to po przeliczeniu ok 1.7 promila, i ty mówisz że nic takiego nie zrobiłeś ? Mam nadzieje że prawko pójdzie się j***ć dożywotnio.

Mocz

2021-11-01, 18:15
0700zglossie napisał/a:

Wydmuchałeś 0.8 miligrama? to po przeliczeniu ok 1.7 promila, i ty mówisz że nic takiego nie zrobiłeś ? Mam nadzieje że prawko pójdzie się j***ć dożywotnio.



Nie mówię że nic takiego !!

Jerzy_Owsik

2021-11-01, 18:16
MsVapore napisał/a:

Prawko dożywotnio mam nadzieję. Nie jeździ się po alkoholu idioto.



dennissliwa napisał/a:

Mam nadzieję że w ogóle ci go nie oddadzą skoro po pierwszym razie niczego się nienauczyłeś...





0700zglossie napisał/a:

Wydmuchałeś 0.8 miligrama? to po przeliczeniu ok 1.7 promila, i ty mówisz że nic takiego nie zrobiłeś ? Mam nadzieje że prawko pójdzie się j***ć dożywotnio.



k***a nie napinajcie się tak ostro gamonie gdyby nie tacy goście to połowa filmów z wypadkami by nie powstała haha więc brawo dla Pana kierowcy szkoda że nie rozj***les się na drzewie albo kogoś na pasach bo piwko by poleciało gdyby był materiał video

ARock

2021-11-01, 18:17
Powieś się, państwo coś zyska, rodzina może też, trzeba być k***ą, żeby wsiadać w auto po pijaku
kulturalnie powiem: zdychaj ch*ju, albo dzsiaj, albo jutr pod celą na haremie. Amen

MsVapore

2021-11-01, 18:19
Jerzy_Owsik napisał/a:

k***a nie napinajcie się tak ostro gamonie gdyby nie tacy goście to połowa filmów z wypadkami by nie powstała haha więc brawo dla Pana kierowcy szkoda że nie rozj***les się na drzewie albo kogoś na pasach bo piwko by poleciało gdyby był materiał video



Ciekawe czy byłbyś taki mądry durniu gdyby potrącił kogoś z Twoich bliskich. A życzę Ci tego.

Sanczer001

2021-11-01, 18:21
Polecam wyjechać do Holandii jak nie chcesz skończyć w pierdlu

Jerzy_Owsik

2021-11-01, 18:22
MsVapore napisał/a:

Ciekawe czy byłbyś taki mądry durniu gdyby potrącił kogoś z Twoich bliskich. A życzę Ci tego.



życie, przypadki chodzą po ludziach, nie mam bliskich tylko @Suborg mój bliski przyjaciel ale jego to nie dotyczy bo nie wchodzi z piwnicy gdzie nagrywamy filmiki na harda