18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

W Palestynie bez zmian

Macx83wwww • 2020-07-14, 02:48
Wzajemnej przemocy końca nie widać



:idzwch*j:

Isakpm

2020-07-14, 07:00
Początek lat 40 ... To byly czasy ;-)

RadosnyRabarbar

2020-07-14, 07:43
Całą paletyne wygładzić spychaczem i zrobić ładny parking. Tak, jestem syjonistą.

youzeck1984

2020-07-14, 07:45
A ja się nie dziwie Palestyńczykom. Mają swoje państwo... nagle jakiś wpływowy Żyd, zaraz po II wojnie światowej ubzdurał sobie plan aby powstało państwo dla nacji które nigdy państwa nie miało...i to na ich terenie. Nie ma się co dziwić ich złości. Co byście zrobili gdyby w ciągu roku powstało nowe państwo na naszym terenie... To samo.

Budrys2000

2020-07-14, 08:35
youzeck1984 napisał/a:

Co byście zrobili gdyby w ciągu roku powstało nowe państwo na naszym terenie



Wstawili by nakładki na profilowe

SpeedyG

2020-07-14, 08:43
youzeck1984 napisał/a:

A ja się nie dziwie Palestyńczykom. Mają swoje państwo... nagle jakiś wpływowy Żyd, zaraz po II wojnie światowej ubzdurał sobie plan aby powstało państwo dla nacji które nigdy państwa nie miało...i to na ich terenie. Nie ma się co dziwić ich złości. Co byście zrobili gdyby w ciągu roku powstało nowe państwo na naszym terenie... To samo.



W 1947 te tereny należały do Brytyjczyków. Wtedy żydzi tworzyli swoje organizacje terrorystyczne dokonując zamachów bombowych i egzekucji głównie na Brytyjczykach. Nawet wysadzili brytyjską ambasadę w Rzymie. :D
Mi nie szkoda Izraela, ale również Palestyny. Gdyby mógł to dozbroiłbym Palestyńczyków, żeby wyrównać szansę i niech dwie strony się zabijają.

zwierzak30

2020-07-14, 10:11
CyklonB.
Nie,Cyklon cacy.
Jude be.

janlew

2020-07-14, 12:20
youzeck1984 napisał/a:

A ja się nie dziwie Palestyńczykom. Mają swoje państwo... nagle jakiś wpływowy Żyd, zaraz po II wojnie światowej ubzdurał sobie plan aby powstało państwo dla nacji które nigdy państwa nie miało...i to na ich terenie. Nie ma się co dziwić ich złości. Co byście zrobili gdyby w ciągu roku powstało nowe państwo na naszym terenie... To samo.

Po pierwsze to oczywiście że żydostwo chce zrobić sobie państwo na naszym terenie, i czyni ku temu starania od dawna. Mają media, sądy, ogromne wpływy w gospodarce i edukacji, a do tego posłuszeństwo większości partii w sejmie. Banderkraine dawno już mają, praktycznie wszystko jest w rękach żydowskich oligarchów.
A co do Izraela, to fakt, żydostwo go okupuje, ale i muzułmanie. To jest Ziemia Święta i powinna być w naszym ręku.

PękniętySłoik

2020-07-14, 12:25
janlew napisał/a:

Po pierwsze to oczywiście że żydostwo chce zrobić sobie państwo na naszym terenie, i czyni ku temu starania od dawna. Mają media, sądy, ogromne wpływy w gospodarce i edukacji, a do tego posłuszeństwo większości partii w sejmie. Banderkraine dawno już mają, praktycznie wszystko jest w rękach żydowskich oligarchów.
A co do Izraela, to fakt, żydostwo go okupuje, ale i muzułmanie. To jest Ziemia Święta i powinna być w naszym ręku.



Uważaj bo zaraz zakrzyczą cię eksperci od geopolityki co całą wiedze czerpią z tv.

Prof._Kot_Budd

2020-07-14, 14:15
janlew napisał/a:

Po pierwsze to oczywiście że żydostwo chce zrobić sobie państwo na naszym terenie, i czyni ku temu starania od dawna. Mają media, sądy, ogromne wpływy w gospodarce i edukacji, a do tego posłuszeństwo większości partii w sejmie. Banderkraine dawno już mają, praktycznie wszystko jest w rękach żydowskich oligarchów.
A co do Izraela, to fakt, żydostwo go okupuje, ale i muzułmanie. To jest Ziemia Święta i powinna być w naszym ręku.



Już od dawna jesteśmy ich koniami pociągowymi, taka jest rzeczywistość, trzeba pomyśleć, co zrobić, żeby to zmienić.

AN...........or

2020-07-14, 14:27
piękny i kojący jest widok płaczących i cierpiących dzieci

SpirytPL

2020-07-14, 19:52
youzeck1984 napisał/a:

A ja się nie dziwie Palestyńczykom. Mają swoje państwo... nagle jakiś wpływowy Żyd, zaraz po II wojnie światowej ubzdurał sobie plan aby powstało państwo dla nacji które nigdy państwa nie miało...i to na ich terenie. Nie ma się co dziwić ich złości. Co byście zrobili gdyby w ciągu roku powstało nowe państwo na naszym terenie... To samo.



Już przed wojna mieli plan zeby sie tam osiedlić ale eropejscy zydzi nie za bardzo chcieli zmieniac otoczenie. A wiec dano im pretekst w postaci dymiących kominów.

Pirx

2020-07-14, 20:16
youzeck1984 napisał/a:

A ja się nie dziwie Palestyńczykom. Mają swoje państwo... nagle jakiś wpływowy Żyd, zaraz po II wojnie światowej ubzdurał sobie plan aby powstało państwo dla nacji które nigdy państwa nie miało...i to na ich terenie. Nie ma się co dziwić ich złości. Co byście zrobili gdyby w ciągu roku powstało nowe państwo na naszym terenie... To samo.



No, tyle że Palestyna powstała na miejscu Izraela jakoś przed naszą erą.

mlody52

2020-07-14, 20:59
RadosnyRabarbar napisał/a:

Całą paletyne wygładzić spychaczem i zrobić ładny parking. Tak, jestem syjonistą.



wspolczuje

Kwasek11

2020-07-14, 22:02
Pirx napisał/a:

No, tyle że Palestyna powstała na miejscu Izraela jakoś przed naszą erą.



Nazwa Palestyna nie ma nic wspólnego z ludnością arabską zamieszkującą dziś te tereny. Autonomia Palestyńska powstała po stworzeniu państwa żydowskiego, wcześniej nie było tam kraju o nazwie Palestyna.