18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W necie pisał komentarze, że wystarczy przykryć pokrywką

Flodzia • 2021-11-25, 20:44

Taki mądry był :lol:

sothis

2021-11-25, 20:52
Nie, nie, tego sie nie przykrywa tylko zrzuca przez okno na balkon nielubianych sąsiadów....

LB...........BZ

2021-11-25, 21:12
Takiego zjeba to dawno nie widziałem.

KonioBijca

2021-11-25, 21:31
2021 rok, a zjeby dalej gaszą płonące gary wodą :homer: Aż dziwne, że imbecyl się nie poparzył... Btw, śmieszne sufity mają w tej Ameryczce.

Dzisiaj

2021-11-25, 22:26
tak wlasnie dzialaja szczepionki :

mozna przejsc covida bezobjawowo ale mozna tez pie**olnac sobie szczepionke :D

micula

2021-11-26, 00:07
toc to fejk do ch*ja

Zasysacz

2021-11-26, 00:11
micula napisał/a:

toc to fejk do ch*ja



Nie fejk jak dojebiesz do palącego się oleju wody robi taki fajny słup ognia że smoli cały sufit i upala firanki jak masz w kuchni. A wiem bo sam odj***łem taki numer jak byłem młodszy :P całą noc spędziłem na sprzątaniu a stare od razu zauważyły :D

przemo3251

2021-11-26, 00:20
KonioBijca napisał/a:

2021 rok, a zjeby dalej gaszą płonące gary wodą Aż dziwne, że imbecyl się nie poparzył... Btw, śmieszne sufity mają w tej Ameryczce.



poparzył rekę na pewno. Na końcu filmu jego reakcja wskazuje na ból dłoni a więc poparzenie

mamurra

2021-11-26, 02:01
KonioBijca napisał/a:

2021 rok, a zjeby dalej gaszą płonące gary wodą



2021 rok, a zjeby dalej wierzą, że bycie idiotą albo nie zależy od tego, w którym wieku kto się urodził. Otóż idiotą (wręcz małpą) rodzi się każdy zawsze (teraz też), ale na resztę życia idiotą (względnie małpą) zostaje tylko ten, kto nie korzysta z doświadczeń poprzedników. Słowem, paleolit odradza się rok w rok, a tylko presja cywilizowanego otoczenia i szkoła robi rok w rok z milionów makaków miliony ludzi. I oby tak zostało na wieki wieków amen.

bishfinger

2021-11-26, 15:45
tak się kończy męski feminizm, chłop do kuchni wchodzi tylko po piwo z lodówki

micula

2021-11-27, 01:51
Zasysacz napisał/a:

Nie fejk jak dojebiesz do palącego się oleju wody robi taki fajny słup ognia że smoli cały sufit i upala firanki jak masz w kuchni. A wiem bo sam odj***łem taki numer jak byłem młodszy całą noc spędziłem na sprzątaniu a stare od razu zauważyły




przecież po takim strzale nic by mu z tej brody nie zostalo

Zasysacz

2021-11-27, 07:05
micula napisał/a:

przecież po takim strzale nic by mu z tej brody nie zostalo



Mi też nic się nie stało a nie wyglądało to dobrze miał szczęście jak ja.

goofastfood

2021-11-28, 08:47
mamurra napisał/a:

2021 rok, a zjeby dalej wierzą, że bycie idiotą albo nie zależy od tego, w którym wieku kto się urodził. Otóż idiotą (wręcz małpą) rodzi się każdy zawsze (teraz też), ale na resztę życia idiotą (względnie małpą) zostaje tylko ten, kto nie korzysta z doświadczeń poprzedników. Słowem, paleolit odradza się rok w rok, a tylko presja cywilizowanego otoczenia i szkoła robi rok w rok z milionów makaków miliony ludzi. I oby tak zostało na wieki wieków amen.



Prawie się zgadzam... Tylko z tą szkołą to przesadziłeś :)