18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W maszynowni okrętu...

Halman • 2021-04-03, 12:14

różne dzieją się historie...


Driver19cm

2021-04-03, 12:19
Musj się znaleźć ekspert, który wytlumaczy co się tutaj

odjaniepawlilo :shock:

Janusz_k

2021-04-03, 12:28
Lina pękła, widać węzeł i pętlę na końcu która zaczepia o słupek z lewej, napręża się i pęka zmiatając obu mechaników.

ko...........87

2021-04-03, 12:33
W jakiej maszynowni debilu, to jest pokład cumowniczy

Halman

2021-04-03, 12:34
kowalik87 napisał/a:

W jakiej maszynowni debilu, to jest pokład cumowniczy


nie każdy jebie śledziem...

ko...........87

2021-04-03, 12:45
Przy wybieraniu cumy jak kto woli liny zaczepiła się pierdoła i tyle. Zdarza się, dobrze że miał kask rozchodzi to :-D

Halman napisał/a:

nie każdy jebie śledziem...



Ale ty i tak jesteś debilem skoro jak sama nazwa mówi "maszynownia" to nawet moje 4 letnie dziecko wie, że powinny tam być maszyny, silniki, pompy.

Znawca_Cipek

2021-04-03, 13:20
Specjalista od śledzi kłóci się z Głównym Ładowmiczym Sadola. Tego jeszcze nie było. Podzielcie się flądrą, albo zróbcie sobie po lodziku i będzie git.

Halman

2021-04-03, 13:22
kowalik87, bardzo przepraszam pana marynarza dalekomorskiego i jego czteroletnie bez grzechu poczęte dziecko morza za nieznajomość marynistyki, okrętnictwa i cumowania. Ja się tylko na kamerach znam.

baronturbina

2021-04-03, 14:02
kowalik87 napisał/a:

Przy wybieraniu cumy jak kto woli liny zaczepiła się pierdoła i tyle. Zdarza się, dobrze że miał kask rozchodzi to
Ale ty i tak jesteś debilem skoro jak sama nazwa mówi "maszynownia" to nawet moje 4 letnie dziecko wie, że powinny tam być maszyny, silniki, pompy.


k***a oddaj swoje czteroletnie dziecko do rodziny zastępczej bo fatalnie je ułożysz: albo będzie Jebac pincet plusss i walić wódkę, alboooo.... da swojemu dziecku na imię brajan.

Driver19cm

2021-04-03, 14:14
Pierdlolicie, hipolicie a ja k***a nadal nie wiem , co się stało

Dlaczego ta lina tak zapie**alala i dlaczego byla zła i dlaczego byla w wodzie i dlaczego w ogole, gdyż, iż ponieważ

Karboksylator

2021-04-03, 14:27
Driver19cm napisał/a:

Pierdlolicie, hipolicie a ja k***a nadal nie wiem , co się stało
Dlaczego ta lina tak zapie**alala i dlaczego byla zła i dlaczego byla w wodzie i dlaczego w ogole, gdyż, iż ponieważ



ja pie**olę, nawijarka zwijała linę zakończoną pętelką, która zaczepiła się o jakąś wystającą część słupka, naprężyła się i albo pękła lina i zmiotła operatora zwijarki, albo zsunęła się z tego wystającego zaczepu. Tak czy inaczej najpierw się naprężyła, a później rozprężyła, ku naszej uciesze

Byku35

2021-04-03, 14:58
co to k***a za darcie ryja, długowłose małpy

Nergal

2021-04-03, 15:09
Driver19cm napisał/a:

Pierdlolicie, hipolicie a ja k***a nadal nie wiem , co się stało
Dlaczego ta lina tak zapie**alala i dlaczego byla zła i dlaczego byla w wodzie i dlaczego w ogole, gdyż, iż ponieważ



Obsługa wyciągarki cumy, wybierała cumę z wody w trakcie wyjścia morze. Oko cumy zaczepiło o pachoł a wyciągarka wciaz pracowała. Musiała się urwać. Taka lina ma potężną energię nagromadzona przy rozciąganiu. Jak się zerwie to wszystko co żywe i stoi na jej drodze staje się martwe.

Jackub10000

2021-04-03, 15:15
Stanowisko manewrowe- tam gdzie są liny cumowniczej. Wybranie lin podczas odcumowania statku. Brak uwagi co się dzieje z linami, szybko szybko. Kilku marynarzy co najmniej połamanych. I to to wszystko. Ogólnie chłopaki zj***li, oficer będzie mógł się spodziewać pozwu sądowego o odszkodowanie.