18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Łodzi pobito młodą muzułmankę

Paw_Kosmosu • 2016-06-07, 10:57
25-letnia studentka Politechniki Łódzkiej została znieważona i pobita prawdopodobnie za to, że miała na sobie hidżab.

Muzułmanka, studentka Politechniki Łódzkiej, została napadnięta dwa razy w centrum miasta. Twierdzi, że pobito ją za to, że nosiła hidżab.

"Islamuch do domu" - to miała usłyszeć dziewczyna, która próbowała wsiąść do tramwaju. Nieznany mężczyzna wypychał kobietę z pojazdu i krzyczał, że ma się wynosić.

Kilka dni później, gdy pojechała do supermarketu, spotkała tego samego mężczyznę. - W tramwaju ponownie zaczął do mnie krzyczeć. Później dwa razy mnie kopnął - opowiadała w Radiu Łódź, które dotarło do pokrzywdzonej kobiety.

Oba zdarzenia zostały zgłoszone policji. - Wszczęte były dwa postępowania, które zostały już połączone w jedno dochodzenie. Zabezpieczyliśmy monitoringi. Jeśli jakość pozwoli, to opublikujemy wizerunek podejrzewanego. Ustalamy też i przesłuch*jemy świadków - mówi Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. I dodaje: - Zgodnie z art. 257 kodeksu karnego kto publicznie znieważa, z powodu przynależności narodowej, etnicznej, wyznaniowej, rasowej (...), lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech.


Źródło: http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,20196610,w-lodzi-pobito-mloda-muzulmanke-islamuch-do-domu.html#ixzz4AsjmXczr

Za pobicie kobiety z pobudek rasistowskich ch*j w buzię cwe*owi :cumshot:

Rasiści to troglodyci.

noe82

2016-06-07, 11:07
- halo pawiu !!!

rozumiem, że przez przypadek kliknąłeś przycisk opublikuj na Sadolu zamiast wybiurczej .


C.Z.E.S.I.E.K

2016-06-07, 11:07
A czego młoda muzułmanka mogła szukać w Łodzi...
Niech się cieszy, że jej na widłach nie wynieśli.

leonfun

2016-06-07, 11:10
Łazi w hidżabie i ma jeszcze jakieś "halo" że ją prześladują. Niech sobie jeszcze pas szahida założy i zgłosi że jej nikt nie lubi :P

dashadow

2016-06-07, 11:11
co to za lewackie pie**olenie o rasistach? wracaj do zoo pawiu

HO...........OR

2016-06-07, 11:12
Nie widzę problemu przecież jej religia zezwala na przemoc wobec niewiernych.

Paw_Kosmosu

2016-06-07, 11:12
Widzę, że pierwsi kandydaci na opał w moim kominku. ;)

Skinhead101

2016-06-07, 11:13
"Za pobicie kobiety z pobudek rasistowskich ch*j w buzię cwe*owi"

To nie rasizm, głupia szmata wchodzi w brudnych butach do naszego kraju i ma wyj***ne na naszą kulturę.

Trzeba tępić zanim stanie się to co w UK. Stomp it to the ground.

Jak zobaczycie taką w ciąży to walcie po brzuchu żeby jaj nie złożyła.

"podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech."

Przez te trzy lata opijał bym zwycięstwo.

radomiak1989

2016-06-07, 11:18
a ja mu sie nie dziwie, gdyby mnie ktoś zamaskowany prześladował i łaził za mną po tramwajach czy sklepach też bym się wk***ił, mało to pojebów

ozarimielin

2016-06-07, 11:22
pewnie jest wk***iona, że nikt jej nie zgwałcił i nie ukamienował

bli3

2016-06-07, 11:37
to te muzułmańskie k***y nie są przyzwyczajone do wpie**olu???

Mr.Drwalu

2016-06-07, 11:40
Muahaha wyborcza! :ubawdolez: To takie prawdziwe jak lądowanie na księżycu! :krejzi:

Dreamer

2016-06-07, 11:44
Przecież u niej to normalne, że dostaje wpie**ol od męża to co się tak tutaj rzuca?

remi1982

2016-06-07, 11:53
Nie pochwalam pobicia laski czy też obrażania jej ze względu na hidżab (mimo iż jestem rasistą). Ale ja jadąc do arabii saudyjskiej czy innego muzułmańskiego kraju, dostosowuję się do praw i obyczajów panujących w danym kraju. Więc ona niech się dostosuje do nas, skoro tutaj studiuje i niech nie chodzi w szmacie na głowie.