18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W lesie dziś nie zaśnie nikt

nightwood • 2020-05-25, 21:48
W tym wpisie mam dla was fotorelację z dosyć popularnego, szczególnie w ostatnim czasie miejsca. Mianowicie ze starej opuszczonej leśniczówki położonej w puszczy, która zagrała główną rolę w polskim horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, który miał premierę w marcu tego roku.

Niektórzy mogliby tu się nie zgodzić twierdząc, że jednak główną rolę zagrały w tym filmie piersi Gąsiewskiej, ale ja jednak stawiałbym bardziej na uroki tej czarującej opuszczonej chatki, którą chce wam pokazać.

Tak się złożyło, że odwiedziłem to miejsce już 5 lat temu, zanim stało się to planem filmowym, ale wtedy było zimno, ponuro i leżał jeszcze śnieg. Teraz widać, że chatka zyskała drugie życie, na potrzeby filmu cały jej front został odmalowany na niebiesko i w środku można natknąć się na pozostałości filmowego wyposażenia. Na ścianach w pomieszczeniach widać nawet jeszcze ślady sztucznej krwi. Wrzucam wam dodatkowo zwiastun horroru, aby lepiej wam zobrazować co tam naprawdę nagrywano.

Na moim blogu więcej zdjęć z chatki https://www.szaryburek.pl/?p=2304
Instagram https://www.instagram.com/szary.burek/



Rok 2015


Rok 2020



















~Angel

2020-05-25, 21:54
Eeee....tam chatka z filmu ;-)

Jedyne co było warte uwagi w tym filmie to:


Riviva

2020-05-25, 22:31
Ta leśniczówka jest w kampinosie gdzieś? Widziałem że znajomi robili sobie tam zdjęcia, ale nie wiedziałem że budynek jest ,,sławny"

Cezar87

2020-05-28, 22:53
~Angel napisał/a:

Eeee....tam chatka z filmu
Jedyne co było warte uwagi w tym filmie to:


Dla cyckow agatki warto obejrzec :D Ale jak juz spojler poszedl z naszjelpsza scena to ide sadola ogladac dalej :D

Krav_Maga_Zawsze_Pomaga

2020-05-29, 22:37
Cezar87 napisał/a:

Dla cyckow agatki warto obejrzec Ale jak juz spojler poszedl z naszjelpsza scena to ide sadola ogladac dalej



Ale panowie! Tu ryja nie widać! Skąd wiadomo, że to jej bimbałki?

edmund

2020-05-31, 01:07
to jest tak gówniany film że zabierałem się kilka razy za oglądanie i nie dałem rady,
totalne dno , wstyd dla naszej kinematografii

~Angel

2020-05-31, 01:21
:roll:

Choć film słaby to raczej nie pojąłeś gatunku tego filmu. Ani to horror ani komedia taki jest gatunek którego typowy polski widz nie ma w swoim zakresie. Wstydem to był film o Zenku , Smoleńsk czy Kac Wawa c ;-)