18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W kinie zniszczono dzieciom psychikę...

Halman • 2018-04-29, 12:18
Cytat:

Według informacji "The Sydney Morning Herald” do zdarzenia doszło w australijskim mieście Perth. Na sali kinowej byli rodzice często z bardzo małymi dziećmi.

Czekali na seans "Piotrusia Królika". To zabawny film o złośliwym króliku w reżyserii Willa Glucka. Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez Beatrix Potter. Na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie.

Gdy zgasły światła, jak zawsze przed seansem najpierw wyświetlono reklamy i zwiastuny innych filmów. Nagle oczom dzieci ukazała się zapowiedź horroru "Dziedzictwo. Hereditary”.

Zwiastun filmu z udziałem Toni Collette przedstawiał między innymi sceny z nożyczkami przyciśniętymi do szyi martwego gołębia, zwłoki w trumnie, chłopca we krwi rozbijającego głowę o biurko i człowieka w ogniu. Wszystko oczywiście okraszone pełną napięcia muzyką i ostrymi efektami dźwiękowymi.

Film "Dziedzictwo. Hereditary” został nazwany przez krytyków "'Egzorcystą' nowego pokolenia” i "najstraszniejszym horrorem ostatnich lat”.

Dzieci krzyczały, płakały. Rodzice wołali, by to wyłączyć i zasłaniali dzieciom oczy i uszy. Niektórzy szybko wstawali i wybiegali z sali kinowej. Na szczęście dosyć szybko wyłączono nagranie. W ramach rekompensaty zaproponowano wszystkim bezpłatne bilety.



Żródło i rzeczony trailer:




j***ć bezstresowe wychowanie :-D

Dzisiaj

2018-04-29, 12:22
Szczesciarze - odszkodowanie bedzie duze ;)

freaky

2018-04-29, 12:28
Cytat:

Dzieci krzyczały, płakały. Rodzice wołali, by to wyłączyć i zasłaniali dzieciom oczy i uszy. Niektórzy szybko wstawali i wybiegali z sali kinowej.


Co za pokolenie p*zd. Nasza cywilizacja naprawdę upada...

~Velture

2018-04-29, 12:28
O k***a. Już wiem na co idę do kina.

A swoją drogą jeśli dzieci wystraszył ten zwiastun co dałeś w filmie to p*zdeusze k***a ich wychowali na jeszcze większe p*zdunie.

Ja tam zawsze lubiłem horrory od małego, tak samo znajomi, i uwielbialiśmy je oglądać.

krzyks_08.0

2018-04-29, 12:30
Velture napisał/a:

O k***a. Już wiem na co idę do kina.



Na film "Piotruś Królik"?

dmnunited

2018-04-29, 13:06
w życiu nie widziałem tak brzydkiej dziewczynki, jak ta w horrorze...

Chleb razowy

2018-04-29, 14:17
Cytat:

W ramach rekompensaty zaproponowano wszystkim bezpłatne bilety.


Pewnie na ten horror :amused:

Essent

2018-04-29, 15:15
Jak ten film to horror to egzorcyzmy przy tym to bajka?? :homer:

garota

2018-04-29, 15:57
Zajebista reklama dla producenta filmu. Niby przypadkiem, niby niechcący....a to chwyt reklamą trącący.

EvilDog

2018-04-29, 16:33
Jak dla mnie specjalnie zaplanowane żeby nagłośnić film

SpeedyG

2018-04-29, 16:47
Pewnie rodzice liczą na wysokie odszkodowania, a film widać już po zwiastunie że będzie ch*jowy.

ho...........zo

2018-04-29, 18:17
ch*ja do mordy, a nie odszkodowanie. j***ne c*pki już problem robią z niczego. Dzieciaczki po takim wychowaniu wyrosną na feministki albo inne gówno.

MadDave

2018-04-29, 18:30
Hmm jak by tutaj wypromować średni horror który wszyscy mają w dupie i na który nikt nie pójdzie ponieważ premiery blockbusterów. Hmmm może przypadkiem puścić między zwiastunami dla dzieci :D Powiemy że to przypadek a ludzie pójdą z ciekawości i zwróci się za odszkodowania/zwrot kosztów biletów.

Argeusz

2018-04-29, 18:52
k***a, ale czy wy nie rozumiecie tego, ze większość z tych dzieci była w wieku do lat sześciu? Jak były na sadolu nagrania z dzieciakiem, którego przestraszył stary przebrany za jakieś gowno, to od razu pojawiały się komentarze gnojące starego. "buuu, trałma do końca rzycia, buu jaki ch*j z tego siusiaka, zabiłbym go gołymi rencami".
Jesteście upośledzeni czy macie po prostu wszyscy po 12 lat?

radek225

2018-04-29, 19:33
Pffffff... jako dziecko oglądałem dużo bardziej poryte horrory. Ten zwiastun nawet mnie nie ruszył, a już jako dziecko oglądałem dużo bardziej klimatyczną laleczkę Chucky, omena, teksańską masakrę, czy martwe zło. Widać rosnie nam kolejne pokolenie p*zd w rurkach.