18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

W kinie zniszczono dzieciom psychikę...

Halman • 2018-04-29, 12:18
Cytat:

Według informacji "The Sydney Morning Herald” do zdarzenia doszło w australijskim mieście Perth. Na sali kinowej byli rodzice często z bardzo małymi dziećmi.

Czekali na seans "Piotrusia Królika". To zabawny film o złośliwym króliku w reżyserii Willa Glucka. Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez Beatrix Potter. Na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie.

Gdy zgasły światła, jak zawsze przed seansem najpierw wyświetlono reklamy i zwiastuny innych filmów. Nagle oczom dzieci ukazała się zapowiedź horroru "Dziedzictwo. Hereditary”.

Zwiastun filmu z udziałem Toni Collette przedstawiał między innymi sceny z nożyczkami przyciśniętymi do szyi martwego gołębia, zwłoki w trumnie, chłopca we krwi rozbijającego głowę o biurko i człowieka w ogniu. Wszystko oczywiście okraszone pełną napięcia muzyką i ostrymi efektami dźwiękowymi.

Film "Dziedzictwo. Hereditary” został nazwany przez krytyków "'Egzorcystą' nowego pokolenia” i "najstraszniejszym horrorem ostatnich lat”.

Dzieci krzyczały, płakały. Rodzice wołali, by to wyłączyć i zasłaniali dzieciom oczy i uszy. Niektórzy szybko wstawali i wybiegali z sali kinowej. Na szczęście dosyć szybko wyłączono nagranie. W ramach rekompensaty zaproponowano wszystkim bezpłatne bilety.



Żródło i rzeczony trailer:




j***ć bezstresowe wychowanie :-D

krasnal_hałabała

2018-04-29, 19:38
matisadi napisał/a:



Na film "Piotruś Królik"?




Myślę że mógłby iść do kina na serial.

ValvePlsFix

2018-04-29, 20:19
@radej225 sorry, ale laleczka Chucky to była komedia.

Wiewór

2018-04-29, 20:22
Horror zapowiada się świetnie.

marianer7

2018-04-29, 21:59
wierzycie w to, dobra reklama dla filmu a wy łykacie jak pelikany

xv89

2018-04-30, 17:35
Pobrać od biedy można, ale żeby od razu do kina chodzić? Meh...

Sushy

2018-05-01, 12:46
Co w tym zwiastunie takiego strasznego? 2-3 góra sceny na pograniczu typowego filmiku z internetu gdy ktoś przypie**oli łbem o krawężnik jadąc na desce i poleci mu krew z nosa. Dzieci dziećmi, ale tą nagonkę będą ciągnąć ich rodzice nastawieni na $$$ z lipnego procesu przeciwko właścicielowi sieci kin.

PA...........SM

2018-05-04, 22:11
dmnunited napisał/a:

w życiu nie widziałem tak brzydkiej dziewczynki, jak ta w horrorze...



Muszę przyznać Ci rację. Lubię r*chać dziewczynki w wieku od 4 - 10 lat, ale tej to bym nawet kijem od miotły nie dotknął :( Gratuluję wybrednego gustu :)

Kahkeshan

2018-05-07, 00:07
Wielka mi sprawa... Parę lat temu w kinie, w którym pracowałem była dokładnie taka sama akcja i nikt o tym w gazetach nie pisał.