18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W kinie w Szczecinie, kochaj mnie!

freaky • 2018-12-24, 14:03
Zabójstwo i usiłowanie zabójstwa. Takie zarzuty prokuratura postawi 26-letniemu nożownikowi, który wczoraj zaatakował dwóch niespełna 30-letnich mężczyzn w centrum handlowym w Szczecinie około godziny 17.

A teraz uwaga, zeznania jednego ze świadków!

Cytat:

Kiedy wszedłem do kina, przy kasach zauważyłem zakrwawionego mężczyznę. Normalnie razem z dziewczyną weszliśmy do swojej sali. To co zobaczyłem nie dawało mi spokoju, nie wiedziałem co się dzieje, więc pod pretekstem wizyty w toalecie wyszedłem z sali. Mam przeszkolenie z pierwszej pomocy, myślałem, że mogę się przydać. Podszedłem do mężczyzny, którego szyję ktoś owinął szalikiem. Bardzo krwawił. To nie było cięcie scyzorykiem. Zajmował się nim strażak, mężczyzna był na skraju utraty przytomności. Obok siedział drugi mężczyzna. Kiedy zapytałem co się stało powiedział, że był w kinie z partnerem, a napastnikiem był jego były chłopak. Byli na seansie w sali nr 8. Mężczyzna z pociętym gardłem zaczął tracić przytomność. Pojawili się ratownicy. Kazano się rozejść. Wróciłem di swojej sali. Seans odbył się bez przeszkód. Dopiero po wyjściu zobaczyliśmy, ze kino zamknięto.



Dodam, że sala kinowa była przepełniona głównie dziećmi, ponieważ w czasie seansu emitowano film właśnie dla tej grupy wiekowej. To właśnie tych dzieciaków najbardziej jest mi szkoda.



I niech mnie ktoś przekona, że pedały są normalni. I kto wpuścił ich do pomieszczenia, w którym przebywają dzieci?

~DMT

2018-12-24, 21:56
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



kask do transportu skutego petenta :) niektórzy lubią sobie głową pouderzać w ścianę, żeby później napisać skargę na policjanta. Inny jest w tak bezwładnym stanie przy transporcie na Izbę na przykład, że lata po 3 klasie i się obija. Przydatna rzecz :)



Domyśliłem się, ale fajnie, że napisałeś, inni skorzystają... :piwo:

Teraz jak ktoś bardzo będzie chciał zostać czołgistą, choćby na jeden dzień, to ma instrukcję... :amused:

MIhau_

2018-12-24, 21:57
A fakty są takie, że były facet zaatakował obecnego faceta SWOJEJ BYŁEJ DUPY i przy okazji zarobił drugi co z nimi był. Nie para homosi.

niemamskarpet.

2018-12-24, 22:16
"Co oni go k***a z czołgu zawinęli?..."

to taka maska antypedalska, policjanci mu ubrali bo bali się, że ich zarazi

elegant0

2018-12-24, 23:49
Petr Cech? Myślałem, że jest hetero...

justsuckit

2018-12-25, 00:33
MaszAyahuaskę napisał/a:

Obrazek

Co oni go k***a z czołgu zawinęli?... :amused:



Program ochrony świadków xD

Wiewór

2018-12-25, 00:44
Po co nam tu jakieś muslimy murzyny czy inni podludzie jak my mamy swoich dzikich

reltiH

2018-12-25, 03:42
Polacy nie gęsi, swoich GENDEROWCÓW mają :)

Ca...........on

2018-12-25, 04:23
I tak mu nic nie zrobią. Nie dość, że "jedynej słusznej" orientacji, to jeszcze na seansie dla dzieci, więc pewnie ksiądz...


barni123pl

2018-12-25, 08:29
no mistrz nie dal rady z myslami ze jego gniazdo nie bedzie zapinana fu k***y do pieca

Tafariel

2018-12-25, 10:06
MaszAyahuaskę napisał/a:



Teraz jak ktoś bardzo będzie chciał zostać czołgistą, choćby na jeden dzień, to ma instrukcję... :amused:



Taki można powiedzieć cosplay :amused:

S.T.U_Cummins

2018-12-25, 18:02
Za nic to oni nie dostali. Może go gnębili. Brawa za odwagę. Też bym chciał ale nie mam odwagi się przełamać. :(

Adae

2018-12-25, 20:41
Tak poj***ne akcje zdazaja sie w Polsce raz na kilka lat. Biorac pod uwage, ze osoby homoseksualne stanowia niecaly 1% spoleczenstwa, niezle zakrzywia to statystyki.

Wiewór

2018-12-27, 11:44
Adae napisał/a:

Tak poj***ne akcje zdazaja sie w Polsce raz na kilka lat. Biorac pod uwage, ze osoby homoseksualne stanowia niecaly 1% spoleczenstwa, niezle zakrzywia to statystyki.


To w tym roku zrobiliśmy wysyp poj***nych akcji za całe stulecie bo tydzień temu chłop zabił nożem cała rodzinę, dwa tygodnie temu znaleźli kiszonke z abortowanych płodów a trzy tygodnie temu naj***ny typ skosil trzy babki na przejściu ;-)

Adae

2018-12-30, 23:01
Abraxus napisał/a:


To w tym roku zrobiliśmy wysyp poj***nych akcji za całe stulecie bo tydzień temu chłop zabił nożem cała rodzinę, dwa tygodnie temu znaleźli kiszonke z abortowanych płodów a trzy tygodnie temu naj***ny typ skosil trzy babki na przejściu ;-)



Piekne podkreslenie nowoczesnych pogladow:

1. Akcja tutaj: homoseksualisci
2. Akcja z zabojstwem rodziny: egzotyczna przygoda.
3. Abortowane plody: niezalezne kobiety.
4. Naj***ny typ: mamy jednego normalnego pojeba.

Czyli na 4 akcje, ktore wymieniles, 3 sa konsekwencja tolerancji skrzywienia spolecznego.