18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W indiach inżynier to nie puste słowo..

Halman • 2019-03-31, 11:21

Gównolicy "wynalazł" i prezentuje na makietce system wczesnego ostrzegania przed wypadkiem dwóch pojazdów ...
:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-31, 11:49
Mnie rozj***ło, że to straaaasznie nudne...

czeret

2019-03-31, 11:52
Nie no spoko.
A w naszym bogatym i religijnym kraju montuje się lustra w takich przypadkach.

Halman

2019-03-31, 12:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mnie rozj***ło, że to straaaasznie nudne...


ooo... to na jakiej zasadzie to działa skoro dla ciebie to nuda? a może własnie dlatego nudne bo nie ogasrniasz zasady działania? no jak to jest z tobą? czyżbyś był głupszy od tego "inżyniera"?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-31, 12:07
No tak... bo jak mnie to nudzi to nie ogarniam. Zajebisty jesteś.

Halman

2019-03-31, 12:09
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Zajebisty jesteś.


wiem o tym ...

mygyry

2019-03-31, 12:10
U nas szkoła wyleczyłaby go z kreatywnego myślenia ważne, że ma chęci i coś próbuje, życzę mu powodzenia w wyrwaniu się biedy

~Velture

2019-03-31, 12:24
k***a poziom komentarzy zajebisty. Taki nie za mądry jak na ten portal przystało.

Dawno nie robiłem za ekspertę na sadolu więc wybaczcie mi bo wyszedłem z formy.
1) po ch*j to? Jeśli każdy by się trzymał swojego pasa to problem nie występuje.
2) dostosowanie prędkości do warunków jeśli pkt1 jest błędny.
3) trójkę zobrazuję...

4) jeśli punkty od 1 do 3 nic nie pomogą to niech k***y zdychają bo żaden sposób im nie pomoże. Czy to jakaś lampa/sygnalizator czy cokolwiek innego. Nie czarujmy się ale debile byli, są i będą. Jak szlabany i światła na rogatkach nie powstrzymują bezmózgów przed wjechaniem pod trąbiący pociąg to o czym my rozmawiamy.

Fajnie, że dzieciak coś próbuje zrobić i się rozwija ale nie czarujmy się ale i tak po tym filmiku pójdzie się wysrać na ulicę a potem jako dorosły zgwałci jakąś babę - taka kultura i tradycja więc jestem tolerancyjny.

Putikonto

2019-03-31, 13:00
ch*jowe, dajcie to na wykop czy inne jbzd

Shanttyy

2019-03-31, 14:35
~Velture napisał/a:

1) po ch*j to? Jeśli każdy by się trzymał swojego pasa to problem nie występuje.
2) dostosowanie prędkości do warunków jeśli pkt1 jest błędny.
3) trójkę zobrazuję...



1. Nie każdy się trzyma swojego pasa...
2. Nie każdy dostosowuje prędkość...
3. Nie każdy wie do czego to w ogóle służy...

~Velture napisał/a:

4) jeśli punkty od 1 do 3 nic nie pomogą to niech k***y zdychają bo żaden sposób im nie pomoże. Czy to jakaś lampa/sygnalizator czy cokolwiek innego. Nie czarujmy się ale debile byli, są i będą. Jak szlabany i światła na rogatkach nie powstrzymują bezmózgów przed wjechaniem pod trąbiący pociąg to o czym my rozmawiamy.



Fakt! Niech zdychają, tylko problem polega na tym, że nie zdychają sami, a zabierają ze sobą osoby, które te 3 punkty ogarniają...

PS dzieciak ma dobry pomysł, tylko że byłoby to kosztowne, w przestrzeni publicznej, więc myślę, że nie tylko w Polsce by to po prostu podpie**alali....

~Velture

2019-03-31, 14:49
Shanttyy napisał/a:

1. Nie każdy się trzyma swojego pasa...
2. Nie każdy dostosowuje prędkość...
3. Nie każdy wie do czego to w ogóle służy...
Fakt! Niech zdychają, tylko problem polega na tym, że nie zdychają sami, a zabierają ze sobą osoby, które te 3 punkty ogarniają...
PS dzieciak ma dobry pomysł, tylko że byłoby to kosztowne, w przestrzeni publicznej, więc myślę, że nie tylko w Polsce by to po prostu podpie**alali....



No to jak mówię - na kretynów nie ma sposobu. Nawet jakby k***a dać w samochodach autopilota, który nie pozwoli zjechać na przeciwny pas jak nie można to na bank znajdą się janusze i zalew na YT filmików "Jak zdjąć autopilota".

Ma...........69

2019-03-31, 14:57
Nie oglądać. Nie wybuchnie.

McQurwa

2019-03-31, 16:24
mały terrorysta wyjaśnia, kiedy trzeba odpalić ładunki.

AlaksanderLukaszenka

2019-03-31, 19:41
McQurwa napisał/a:

mały terrorysta wyjaśnia, kiedy trzeba odpalić ładunki.



To Hindus. Oni się nie wysadzają. Hindusi mogą ewentualnie pokazać gdzie można się wysrać bez przypału.