18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

W gównie nawet najlepszy artysta nie wyrzeźbi

BongMan • 2013-07-08, 16:08
Dziennikarskie hieny chcą zeżreć Fornalika, bo patałachy nie wygrywają. Boniek, facet mądry, wie czyja to wina. Fragment wywiadu.

Cytat:

Na koniec proszę jeszcze uargumentować pozostawienie Waldemara Fornalika na posadzie selekcjonera.

- Waldek ma ważny kontrakt, pracuje na jego podstawie, więc nie ma czego argumentować. Nie ma w ogóle o czym mówić. Dopóki ma szansę na awans na mundial, nie ma sensu zmieniać selekcjonera. To nie jest tak, że jestem oderwany od rzeczywistości i wierzę, że wygra teraz cztery mecze, skoro nie umiał zwyciężyć w Mołdawii. Nowy trener też jednak nie dałby takiej gwarancji, a nie chciałbym go palić. Jeśli nie wywalczymy awansu do Brazylii, wówczas zatrudnimy nowego szkoleniowca.

A jeśli sprawdzi się czarny scenariusz i Fornalik nie wygra z Czarnogórą, to też będzie pracował do końca kwalifikacji?

- Przepraszam, a niby dlaczego mam zakładać czarny scenariusz? Nie zamierzam snuć żadnych wizji, dla mnie liczą się fakty, a nie scenariusze. OK, do Fornalika można mieć pretensje za brak zwycięstwa, zastanawiać się, czy wybrał właściwą taktykę i odpowiednich zawodników, ale mecz z Mołdawią zremisowali piłkarze, a nie trener. Dla mnie bardziej odpowiedzialni są Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, Maciej Rybus i ośmiu pozostałych, którzy wystąpili w Kiszyniowie, niż Fornalik. Mam więc dla nich radę, żeby nie kryli się za plecami selekcjonera, tylko wygrali dwa najbliższe mecze. Bo powinni je wygrać! A poza wszystkim, Waldek jest inteligentnym człowiekiem. Zakładam więc, że gdyby - odpukać - nie wygrał z Czarnogórą, to sam do mnie przyjdzie i poprosi o zakończenie współpracy…


http://wiadomosci.onet.pl/zbigniew-boniek-nie-ma-zgody-na-krecenie-lodow/g2khm

rakkaa

2013-07-08, 16:20
Za Bońka zawsze piwo!

thez

2013-07-08, 17:58
Będą zmieniać trenerów jak my rządy. Zawsze to samo gówno.

bo...........ol

2013-07-08, 19:51
I dobrze gada. Wszyscy zawsze psy rzucają na trenera, ale tych ciot co grubą mamonę zgarniają to już k***a nikt nie ruszy. I jeszcze ich k***a usprawiedliwiają, a to nie wyczuł intencji przeciwnika, a to troszkę za wolno biegł, a to mu k***a piłka przez przypadek wymsknęła się spod nogi.

zwirz13

2013-07-08, 19:59
zawsze ch*ja graja b za taką kase to niby czemu ma sie model z pomalowanymi paznokciami szarpać albo nie daj Boże kontuzje złapać !dla mnie cioty i tyle , za kase grają a nie dla orzełka na klacie

Yattaman

2013-07-08, 22:48
Tak to jest jak mają dużą podstawę i śmieszną premię do podniesienia z boiska... Poza tym sory, ale dzieciaki na wuefie mają więcej ambicji niż te przepłacone kmioty

sebbar1991

2013-07-09, 11:28
"... czarny scenariusz..." hue hue hue ^^

DuckDodgers

2013-07-09, 13:46
Boniek sam był selekcjonerem reprezentacji to wie jak to jest :amused:

koozzi

2013-07-09, 14:04
Za samą Mołdawię Fornalik nie ponosi odpowiedzialności. Natomiast za poprzednie mecze to a i owszem. Trzymanie Fornalika nie ma sensu, bo chłop nic nie zdziała, a tak to nowy trener zaczął by już układać zespół na ME we Francji. Kogo ja oszukuję, kto by nie trenował i tak przejebią wszystko...

MCL

2013-07-09, 14:04
Dobrze gada, takich 200 Bońków w sejmie i w kraju mamy raj. W PZPNie uda mu się posprzątać to gówno, zatrudni dobrego szkoleniowca na ME 2016 i możemy powtórzyć sukcesy sprzed 5 lat, a w Polsce jak jest ch*jnia tak będzie, bo te świnie nigdy się od koryta nie oderwą. Jak widzę na czołówkach gazet czy w najlepszych godzinach dla TV te same PiSy i platformy to mnie szlak trafia. Podaje się ludziom gówno na tależu, kiedy w kuchni stoi kotlet. Co gorsza, ludzie są tak tępi, że jedzą to gówno :lol: czas sp***alać i założyć prawdziwą Polską kolonię, gdzie prawdziwi Polacy będą szanować innych, uczciwie pracować i uczciwie zarabiać.

voitek

2013-07-09, 14:10
Ta, jasne.
Lato pajac zatrudnił trenera, który gówno umie i nie osiągnął niczego nawet w beznadziejnej polskiej Ekstraklasie i jedyne czym się kieruje przy powołaniach to to, czy na Polsacie Borek coś powiedział o konkretnym zawodniku. No k***a, jak takiemu człowiekowi można powierzyć reprezentację jakiegokolwiek kraju?

Sick_Stick

2013-07-09, 14:13
Heh, to my na głupim wf zdzieraliśmy kolana i łokcie, wypluwaliśmy płuca przy 30 stopniowym upale. Oprócz satysfakcji, zmęczenia i zdrowej rywalizacji nie mieliśmy nic. A tutaj śmietanka salonowa dostaje grube kafle za mecz i nie potrafią wygrać z ogórkami. Błagam was, to już jest WSTYD!

Dajcie pograć w reprze chłopakom z osiedli, a wybijemy się z tego dna piłkarskiego jakim jest 65 miejsce w rankingu mafii fifa.

di...........os

2013-07-09, 14:20
Tylu uznanych nazwisk w reprezentacji do tej pory nie mieliśmy. Nie są zgrani. Za zgranie jednak jest odpowiedzialny w dużym stopniu trener.


Nie róbcie z Fornalika męczennika... Lato podobno mógł zatrudnić za te same pieniądze, za które zatrudnia tego pajaca, Erikssona.

Yurij

2013-07-09, 14:21
@Sick_Stick

Teraz już 75.

a12b

2013-07-09, 14:25
Bzdura ! Jest to wina trenera, bo mamy piłkarzy na pewno nie gorszych niż te reprezentacje z, którymi remisuje w El. MS czy przegrywamy - tutaj chodzi o taktykę gry. Można powiedzieć taktyka jak taktyka 4-5-1, owszem ale nie pod tych piłkarzy, których mamy. Tu wszystko oparte jest w większości na granie długich piłek do Lewandowskiego i co on ma sam zrobić z przodu jak tam jest 4 obrońców i 1 defensywny pomocnik minimum ? Nam potrzeba taktyki 4-4-2 z 1 defensywnym pomocnikiem, a nie dwoma. Jest potencjał tylko trzeba to wykorzystać, trzeba jakiegoś fachowca o znanym i uznanym nazwisku (za którym idą również wyniki), a nie maga z polskiej szkoły trenerskiej, którego zastąpić mógłby równie dobrze obyty z Futbol Managerem gracz komputerowy.