18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W emiratach niemieckich bez zmian

phrontch • 2018-04-10, 14:19
W Dreźnie, stolicy emiratu o nazwie Saksonia, odbyła się msza dla muzułmanów, i to na dodatek w kościele ewangelickim :lodowka:



Akcja z dzisiaj (10.04)
Chciałbym dodać jakiś swój komentarz, ale wy to lepiej zrobicie

Gymnorhinus

2018-04-10, 14:22
Chyba tylko na Velture mam bardziej wyj***ne.

nowynick

2018-04-10, 14:22
lecę po pop corn!


a tak serio to tak było przecież zawsze, że miejsca konsekrowane zmieniały wyznawców, kościoły na cerkwie, cerkwie na synagogi. W zależności od tego, których wyznawców było aktualnie więcej. Połowa Podlasia jak sądzę to byłe cerkwie. Niemcy mają wyj***ne na wiarę przodków? Kościół stał pusty latami? To teraz jest meczet, przynajmniej ktoś zachodzi...

krzyks_07.0

2018-04-10, 14:24
Nie chce mi się obracać monitora żeby to obejrzeć

TB303

2018-04-10, 14:30
Co mnie to obchodzi? Są u siebie, to niech robią co chcą.

Noside

2018-04-10, 15:08
Taka już kultura zachodu. Nie potrafią tworzyć, więc wszystko muszą ukraść i przerobić.
Tam facet to nie facet, kościół to nie kościół, ślimak to nie ślimak, masowe morderstwo to nie masowe morderstwo, święta to nie święta.
Nawet kebab to nie kebab, co mnie szczerze dziwi.

poligon6

2018-04-10, 15:20
ch*j z nimi, tylko sasiadowanie z kalifatem za kilkadziesiat lat mi się nie widzi, znowu trzeba bedzie napie**alac muslimów jak pod Wiedniem.

r061071

2018-04-10, 16:05
ten imam ma orgazm pjeje jak moj kogut z rana

Jo...........23

2018-04-10, 18:29
Nie żadna Msza.
Protestantyzm (w tym ewangelicy) to bardzo mocno zjudeizowane chrześcijaństwo, w którym odrzucono większość sakramentów świętych po rewolucji Ludra 1517r zwanej "reformacją". W tym również Mszę św.
"Protestantyzm to judaizm w którym można żreć wieprzowinę" -rabin jakiś tam...

Kochani żydzi (w przeciwieństwie do chrześcijaństwa, którego nienawidzą chyba najbardziej na świecie) w islamie czuli się jak u siebie (kochany żyd przyjmujący islam jest nadal kochanym żydem).
Wystarczy poczytać o tzw. "mesjaszach żydowskich", którzy przeszli na islam (II i III mesjasz) jak Sabataj Cwi, Jakub Frank, czy Majmonides.
Islam był bardzo często wykorzystywany przez różne Sanhedryny do walki kochanego żydostwa z chrześcijaństwem. Czy to podczas zdobywania Jerozolimy, Toledo, Tuluzy, Cypru i ...
A przecież wiemy, że za "imigrantami" stoją organizacje m.in. G.Sorosa czyli kochanego żyda oraz pośrednio lub bezpośrednio naszego kochanego Izraela.

Edit:

Oczywiście nie wszyscy "kochani żydzi" są tacy sami.
Ogromnym szacunkiem darzę wszystkich uczciwych ludzi niezależnie od narodowości.
Yoav Samir - reżyser genialnego filmu "Zniesławienie",
Prof Norman Finkelstein autor książki "Przemysł holokaustu"
Prof Ariel Toaf autor "Krwawej Paschy" - potwierdzenie oczywistości czyli żydowskich mordów rytualnych na chrześcijańskich dzieciach.
Hannah Arendt autorka genialnej książki "Eichmann w Jerozolimie" i wielu innych, to są ludzie, którym zaszczytem dla mnie, byłoby postawić im piwo.

poligon6

2018-04-10, 18:41
@up Ale jazda żydzi współpracują z muslimami, tego jeszcze nie grali.

Po pierwsze mieszasz przeszłość z teraźniejszością. Gdzie dochodziło do lokalnych sojuszy ale te zmieniały sie jak w kalejdoskopie.

Po drugie porównywanie Sorosa który z pochodzenia jest zydem, ale to rasowy komuch, beznarodowiec, który buduje "jednolite" społeczeństwo, przez co jest tez wrogiem prawowoeirnych zydów czyli "narodu wybranego".

Obecnie najwiekszym rozsadnikiem antysemityzmu jest islam i ciężko posądzać żydów o współprace z muslimami zwłaszcz że napie**alaja sie jak tralala.

Co oczywiście nie zmienia faktu że mają swoje za uszami, ale takie poplatanie faktów jest smieszne!

Jod123 napisał/a:

"Protestantyzm to judaizm w którym można żreć wieprzowinę" -rabin jakiś tam...



Nie chce mi się rozpisywać o antysemityźmie Lutra, jest to powszechnie znany fakt.

Gerwazy Waligóra

2018-04-10, 18:57
Jedź na północny Cypr cycku, tam wszystkie katedry są meczetami albo gniją. Taka kolej rzeczy

poligon6

2018-04-10, 19:01
Ale czyja to wina? Muslimów? Daja to biorą. Proste jak r*chanie

Jo...........23

2018-04-10, 22:09
poligon6 napisał/a:


1. @up Ale jazda żydzi współpracują z muslimami, tego jeszcze nie grali.
2. Luter...



1. Serio?
To pewnie też nie słyszałeś o izraelskich oficerach szkolących i walczących po stronie ISIS, którzy albo zginęli, albo dostali się do syryjskiej niewoli...
2. "Antysemityzm" Lutra...
Przypomnij sobie czy np. Stalin to zawsze walczył z Hitlerem?
Nazwiska Rojchlin, Zwingli, Melanchton (zapis fonetyczny, abyś się bezmyślnie nie przypieprzał) pewnie też ci nie wiele powiedzą.
3. A... Nie chcę mi się pisać więcej.

hardfall

2018-04-11, 08:13
ahh ta egzotyka tuz obok... kiedys bralo sie last minet