18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W ekologicznej Holandii

SlimShady • 2023-01-20, 00:14
Bo samochód to grzech :D


Siriuz

2023-01-20, 01:27
To jest stan umysłu. Niektórzy jeszcze wożą w ten sposób dzieci.

skywalker75

2023-01-20, 02:12
Siriuz napisał/a:

To jest stan umysłu. Niektórzy jeszcze wożą w ten sposób dzieci.


OMG ruski troll znowu oburzony zgniłym zachodem.... Dzieci do szkół rowerami wożo? Jak to tak ? .... Tak k***a wożą rowerami i to masowo, ja wiem, że to nie to samo co u was, traktorami na przyczepie , no ale staramy się
:roll:

bercisko

2023-01-20, 04:33
Winny facet z szafą bo był bardziej biały :-)

PryszczatyJeż

2023-01-20, 06:38
skywalker75 napisał/a:

OMG ruski troll znowu oburzony zgniłym zachodem.... Dzieci do szkół rowerami wożo? Jak to tak ? .... Tak k***a wożą rowerami i to masowo, ja wiem, że to nie to samo co u was, traktorami na przyczepie , no ale staramy się



Nie zesraj się. Makijaż już sobie zrobiłeś?

lysout

2023-01-20, 10:30
Jeden głupszy od drugiego.

Maze

2023-01-20, 13:38
Siriuz napisał/a:

To jest stan umysłu. Niektórzy jeszcze wożą w ten sposób dzieci.



W Holandii, a szczególnie w Amsterdamie takie rowery cargo to norma i znacznie wygodniejszy sposób poruszania się niż samochód. Uliczki są tam mega ciasne i tak jest po prostu wygodniej

willoo

2023-01-20, 15:30
Kolega mieszka w Holandii i opowiedział mi to i owo... Otóż takie sytuacje to częsty widok z prostej przyczyny. W Holandii nie opłaca się trzymać samochodu, bo opłaty za niego są w p*zdu wysokie. Im większy silnik, tym większa opłata. Masz Diesla? Płacisz więcej. Twój dupowóz warzy więcej niż 2000kg? JEB 2000euro podatku rocznie....Poj***ne tulipany. Dlatego tam wszyscy popie**alają rowerami, skuterami i innym niepraktycznym gównem.

Siriuz

2023-01-20, 17:04
skywalker75 napisał/a:

OMG ruski troll znowu oburzony zgniłym zachodem.... Dzieci do szkół rowerami wożo? Jak to tak ? .... Tak k***a wożą rowerami i to masowo, ja wiem, że to nie to samo co u was, traktorami na przyczepie , no ale staramy się



W zasadzie to nie wiem o czym pie**olisz. Na wschodzie też są zacofane i biedne miejsca gdzie z braku alternatyw jeździ się rowerem lub zwyczajnie chodzi pieszo. Tak jak napisałem - to jest stan umysłu, kiedy z własnej woli ludzie robią sobie pod górkę i czynią życie marnym. Dlatego właśnie uważam, że jesteś lewackim komunistą - jara Cię taki styl życia a zwłaszcza możliwość narzucenia go innym.

ellsworth

2023-01-20, 19:18
Siriuz napisał/a:

W zasadzie to nie wiem o czym pie**olisz. Na wschodzie też są zacofane i biedne miejsca gdzie z braku alternatyw jeździ się rowerem lub zwyczajnie chodzi pieszo. Tak jak napisałem - to jest stan umysłu, kiedy z własnej woli ludzie robią sobie pod górkę i czynią życie marnym. Dlatego właśnie uważam, że jesteś lewackim komunistą - jara Cię taki styl życia a zwłaszcza możliwość narzucenia go innym.



hahaha. Jedyny stan umysłu to masz ty i tobie podobni, którzy choćby mieli godzinę tkwić w korku w drodze do pracy to dalej będą w nim twardo tkwić, nie to co "plebs", taki jak ja, który śmignie obok na rowerze, oszczędzając czas, pieniądze i zdrowie.

Siriuz

2023-01-20, 19:32
ellsworth napisał/a:

hahaha. Jedyny stan umysłu to masz ty i tobie podobni, którzy choćby mieli godzinę tkwić w korku w drodze do pracy to dalej będą w nim twardo tkwić, nie to co "plebs", taki jak ja, który śmignie obok na rowerze, oszczędzając czas, pieniądze i zdrowie.



Aha, no tak, ci wszyscy ludzie są takimi imbecylami. Nie pozostaje nic jak tylko uratować ich dla ich własnego dobra i zmusić ich do przesiadki na rower żeby odkryli co tracą....

Ja pie**ole. Właśnie dlatego trzeba zwalczać takie chore ideologie a ludzi, którzy to promują izolować. j***ne menty od uszczęśliwiania i naprawiania świata.

neo001

2023-01-22, 01:23
skywalker75 napisał/a:

OMG ruski troll znowu oburzony zgniłym zachodem.... Dzieci do szkół rowerami wożo? Jak to tak ? .... Tak k***a wożą rowerami i to masowo, ja wiem, że to nie to samo co u was, traktorami na przyczepie , no ale staramy się



Bandera znowu nadaje :lol: