18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W dzisiejszych czasach...

Pr...........zy • 2013-09-01, 13:34
Jezus nie miałby łatwo ;-)


koras1897

2013-09-02, 14:15
@grzechu5444
Ale ty głupi jesteś. Sam nie wierzę w te bajki, ale Jezus to akurat postać historyczna i co do tego że ktoś taki chodził kiedyś po tej ziemi nie ma najmniejszych wątpliwości, a z drugiej strony nie mam też najmniejszych wątpliwości co do tego że nie chodził po wodzie i nie przemieniał wody w wino. Prawda jest taka że miał niedużą sektę i tam przekazywał swoje naprawdę mądre nauki. To późniejsi ludzie dopiero wykorzystali jego osobę do własnych celów i przypisali mu te wszystkie supermoce.

Peter-Norivotset

2013-09-02, 17:43
koras1897 napisał/a:

@grzechu5444
Ale ty głupi jesteś. Sam nie wierzę w te bajki, ale Jezus to akurat postać historyczna i co do tego że ktoś taki chodził kiedyś po tej ziemi nie ma najmniejszych wątpliwości, a z drugiej strony nie mam też najmniejszych wątpliwości co do tego że nie chodził po wodzie i nie przemieniał wody w wino. Prawda jest taka że miał niedużą sektę i tam przekazywał swoje naprawdę mądre nauki. To późniejsi ludzie dopiero wykorzystali jego osobę do własnych celów i przypisali mu te wszystkie supermoce.


Ale to już jest całkiem innego. Jezus o którym Ty mówisz być może istniał. Ja mówię o tym, co większość zjebokatoli myśli. Być może był ten cały jezusek, zwykły chłopek, tak jak dzisiaj papieżyk...