18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myxxer

2021-03-08, 18:49
@mygyry

Dzień kozy

Sandvinik

2021-03-08, 19:17
w naszej kulturze raczej dzień innego czworonoga, zależy czy dojna mleczna czy aport piwo, leżeć , daj głos...
no sa jeszcze loszki ale ja nie gustuje powyżej 60kg mieska i słoninki

baronturbina

2021-03-08, 19:27
Możemy to usunąć jakoś? Nikogo nie interesuje to ze żona felgi od BMWeee koledze szlifuje o krawężniki.

htp

2021-03-08, 20:05
Sandvinik napisał/a:

w naszej kulturze raczej dzień innego czworonoga, zależy czy dojna mleczna czy aport piwo, leżeć , daj głos...
no sa jeszcze loszki ale ja nie gustuje powyżej 60kg mieska i słoninki



Tak się zastanawiam, żarty żartami, ale gdzie jest ta "nasz kultura"? U mnie w rodzinie kobiety się szanowało, niezależnie od miasta.
Ciekawe, skąd jesteś :)

Bonifacy69

2021-03-08, 20:16
Ile razy to zobaczę? Wszędzie to jest. pewnie na dodatek to chłop wyj***ł XD, szczerze powiedziawszy baby są okropne za kółkiem, ale równie dobrze mógłby być to jakiś starty dziad.
Sam firmowka tak felgę skasowałem że rantu nie było... Ale to przez to że dzieciak wybiegł na droge...
Zdjęcie w stylu nie znam się więc się wypowiem a najbardziej śmieszkują ci którzy nawet jazd nie mieli

NiemiecWaszPan

2021-03-08, 20:52
Co to za syf?! Nie zawracaj ludziom dupy takim gównem.

Sandvinik

2021-03-08, 22:00
htp napisał/a:

Tak się zastanawiam, żarty żartami, ale gdzie jest ta "nasz kultura"? U mnie w rodzinie kobiety się szanowało, niezależnie od miasta.
Ciekawe, skąd jesteś



żarty żartami ale jakbys był błogosławiony między niewiastami, czytaj, jedyny facet w domu, to byś sie nie dziwił ciężkim humorom, poza tym mam tak po tacie, jego wiara w inteligencje kobiet istaniała tak samo jak jankeski pacyfizm

luxpiotr

2021-03-09, 07:00
Na ch*j to zdjęcie felgi? :erniepalm: