18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Brazylii jest popełnianych 60 tys. morderstw rocznie

WulgarnaLola • 2017-09-13, 12:47
To tyle ile łącznie we wszystkich krajach zaznaczonych na niebiesko.



A zabijani są wszyscy księża, geje, ludzie wracający z imprezy. Znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu i Twój żywot skończon.

No cóż. Brazylia jest jak ten teledysk, czyli nie ma w niej nic co by mogło przyciągnąć zdrowego białego człowieka do odwiedzenia tego kraju. :)


Halman

2017-09-13, 12:48
kwestia czasu kiedy kolor czerwony przeskoczył do europy zachodniej...

zaqaz

2017-09-13, 13:26
Czy ta wokalistka to transwestyta? Bo jakoś podejrzanie wygląda...

WulgarnaLola

2017-09-13, 13:29
zaqaz napisał/a:

Czy ta wokalistka to transwestyta? Bo jakoś podejrzanie wygląda...



Nie. Drag queen.

~Velture

2017-09-13, 13:51
Czyli wychodzi, że da silvia są wydajniejsi niż kilkadziesiąt innych krajów razem wziętych...
Znalazłbym dla nich dobrą robotę w nowoczesnej i postępowej Europie.

TB303

2017-09-13, 13:52
Z jednej strony myśli człowiek, że zajebiście gdyby całą Amerykę południową zbombardować i wyeliminować każde życie, które tam jest. Z drugiej jednak strony - hard, co by było z naszym pięknym hardem, gdyby nie ta część kontynentu? Tragedia :amused:

Joystick466

2017-09-13, 14:04
WulgarnaLola napisał/a:

No cóż. Brazylia jest jak ten teledysk, czyli nie ma w niej nic co by mogło przyciągnąć zdrowego białego człowieka do odwiedzenia tego kraju. :)



ale i tak ciągnie, żeby pojechać i zar*chać jakąś fajną latynoską dupeczkę

Pa...........ć

2017-09-13, 14:16
No k***a, to nie jest tak że oni się mordują bo są źli lub prymitywni, jak przestaną to kto będzie HARDA zapełniał?
60 tys. Brazylijczyków ma większe poczucie obowiązku niż większość użytkowników tego serwisu i piwo im za to
:wodka:

Moby_Dick

2017-09-13, 15:32
Brazylia to taka trochę Gra o Tron. Tam występuje tylko pięć nazwisk (rodów) i się wycinają między sobą.

mygyry

2017-09-13, 17:24
W związku z tymi danymi uważam, że dział hard jest wybitnie zaniedbany, przecież to ponad 160 potencjalnych materiałów dziennie

Evian

2017-09-13, 17:41
Natalia Kukulska w najnowszej odslonie

Zawulon

2017-09-13, 17:42
Czemu tu się dziwić, ostatnio czytałem, że gdzieś w lesie w Brazylii znaleźli poćwiartowane ciała bodajże 10 indian . Okazało się, że to część jednego z około jeszcze 100 małych plemion żyjących na terenie Brazylii bez kontaktu z cywilizacją. I co ? Wyszło, że to drwale ich zaj***li, nie wiadomo w sumie czemu, wpadli bo gadali o tym głośno w pubie i komuś się skojarzyło. Piękny kraj <3

niegrzech

2017-09-13, 18:34
pie**olenie ludzi co nie wyjechali dalej niż nad polskie morze.

phrontch

2017-09-13, 19:16
W niedzielę wróciłem z dwutygodniowego pobytu w moim ulubionym Manaus, gdzie na jednego mężczyznę przypada kilka kobiet (sami się domyślcie, po co tam pojechałem), ale ja normalny nie jestem. Natomiast jeśli ktoś chce poznać piękną laseczkę, która nie ma feministycznych odchyleń, nie leci na murzynów ani arabów, nie strzela fochów, ani nie ma notorycznych bolów głowy, zdecydowanie polecam, kobiet wystarczy tam dla każdego. Niestety wymagany język portugalski, gdyż angielski zna tam mniej niz 1% mieszkańców (głownie nauczyciele angielskiego)

Praktycznie na każdej imprezie jakiej byłem, kobiety stanowiły większość, stały po 3-4 razem, jak się zna język można śmiało bez żadnych kompleksów podbijać do najładniejszych, jeszcze się ucieszą, że akurat je wybrałeś. Ciemne strony miasta to na pewno przestępczość, w 2015 Manaus było na 23. miejscu wśród miast z największym wskażnikiem zabójstw na 100k mieszkańców. Temperatury, cały rok skwar taki, że bez klimy nie da się wytrzymać, półgodzinny spacer i ciuchy do wymiany, mokre od potu. Miejscowe kobiety skarżą się, że faceci nie wiedzą jak należy je traktować (każdy koleś jakiego poznałem, miał jedną oficjalną, i ze dwie kochanki). Więc sadole, uczcie się języka i pokażcie jak powinno się traktować normalne kobiety. Oczywiście możecie zginąć w napadzie czy strzelaninie, ale jak to mówią, no risk, no fun. Tutaj jeszcze dla Was takie porównanie z Warszawą, żebyście sobie uświadomili, jaki tam jest burdel

Warszawa-Manaus statystyki przestępczości

kitsun

2017-09-13, 19:19
Jaki kraj taka Jennifer Lopez