18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W biały dzień zamaskowani sprawcy...

Jo...........23 • 2017-09-09, 20:27
...kradną tablet.

Akcja od 0:07.

Zcarg

2017-09-09, 21:09
no czarnego by zaraz złapali

~Velture

2017-09-09, 21:24
Czyli od dzisiaj na telefon mówimy tablet?
Swoją drogą kilka dni temu kupowałem dla swojego nowego szczeniaka karmę i nagle wyj***ł alarm w sklepie. Napie**alały wszystkie systemy alarmowe i zakrywając uszy typek powiedział, że to test systemu alarmowego w całym centrum - czyli w każdym sklepie napie**alało.
W tym czasie można było wynieść ze sklepu dowolną rzecz bo wszystkie alarmy były odpalone i pracownik by nie skapował się czy ty coś kradniesz czy to test alarmu.
Odpalone były bramki, alarmy przy produktach itp. itd.
No z zoologicznego ciężko było mi wynieść 14kg karmę za 220zł aby się nie skapowali ale obok był neonet i tam wszystko piszczało więc zaradna cyganka by spokojnie wj***ła sobie kilka laptopów pod spódnicę i wyszła.

Jo...........23

2017-09-09, 22:48
Velture napisał/a:

Czyli od dzisiaj na telefon mówimy tablet?...



W opisie było, że "tablet", ale mów jak chcesz... :-D

~Velture

2017-09-09, 22:57
@up
Jakby w opisie było, że to laptop to też byś napisał laptop?

Przecież k***a widać co te dzieciaki 'kradną' i to nie jest tablet ani głowica termonuklearna kim jong una....

Jo...........23

2017-09-09, 23:08
Velture napisał/a:

@up
Jakby w opisie było, że to laptop to też byś napisał laptop?

Przecież k***a widać co te dzieciaki 'kradną' i to nie jest tablet ani głowica termonuklearna kim jong una....


To ta pora miesiąca?
Kupić Ci czekoladę z orzechami? :-D

weed1

2017-09-09, 23:28
Velture napisał/a:

@up
Jakby w opisie było, że to laptop to też byś napisał laptop?

Przecież k***a widać co te dzieciaki 'kradną' i to nie jest tablet ani głowica termonuklearna kim jong una....




Szkoda ze na filmie widać dokładnie jak dzieciaki kradną Tablet...

hypertonic

2017-09-10, 00:24
To nie dzieciaki kradną tylko ten typ wraz z tą suką w 12 sekundzie.. Barany :amused:

robson9

2017-09-10, 00:41
@up Prawie Ci się udało :D

jurekNN

2017-09-10, 06:49
Velture napisał/a:

z zoologicznego ciężko było mi wynieść 14kg karmę za 220zł



Cielęciną karmisz psy?

SpeedyG

2017-09-10, 09:11
Chyba bogaci rodzice, skoro wypuszczają gówniarzy samopas do sklepu z elektroniką za tysiące euro/dolarów czy jaki tam pieniądz jest.

Dexterous

2017-09-10, 10:25
Velture napisał/a:

Czyli od dzisiaj na telefon mówimy tablet?
Swoją drogą kilka dni temu kupowałem dla swojego nowego szczeniaka karmę i nagle wyj***ł alarm w sklepie. Napie**alały wszystkie systemy alarmowe i zakrywając uszy typek powiedział, że to test systemu alarmowego w całym centrum - czyli w każdym sklepie napie**alało.
W tym czasie można było wynieść ze sklepu dowolną rzecz bo wszystkie alarmy były odpalone i pracownik by nie skapował się czy ty coś kradniesz czy to test alarmu.
Odpalone były bramki, alarmy przy produktach itp. itd.
No z zoologicznego ciężko było mi wynieść 14kg karmę za 220zł aby się nie skapowali ale obok był neonet i tam wszystko piszczało więc zaradna cyganka by spokojnie wj***ła sobie kilka laptopów pod spódnicę i wyszła.



Tyle tekstu musiałeś napisać, żeby się pochwalić, że taką drogą karmę kupujesz? Naprawdę myślisz, że kogoś tutaj choćby w minimalnym stopniu pie**oli to czy, ile masz kasy, na co Cię stać, albo czy jeszcze oddychasz? :amused:

Jorgen88

2017-09-10, 17:07
@up to velture...on już tak ma od małego bo rodzice nie chcieli leczyć i ch*j go strzelił teraz tak pisze żeby poczuć się lepiej...k***a