18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Białorusi mają w dupie polityczną poprawność

sebsossj • 2018-05-23, 15:21
Mińsk, Białoruscy oficerowie milicji zapobiegają próbom zorganizowania wieców i pochodów LGBT.



Mom and Death

2018-05-23, 22:31
Mors_Nigra napisał/a:

@edek.bajzel oczywiście, że nienormalne, przecież homoseksualizm to wymysł XX w. Wcale nie jest tak, że w wielu innych gatunkach zwierząt również występuje, i w gatunku ludzkim także i występował od zarania dziejów w pewnym odsetku społeczeństwa, no skąd! To popie**olenie i pranie mózgu jest, dobrze gadasz. Wcale nie jest tak, że nawet jak byś dzisiaj zaj***ł wszystkich homosiów, to za jakiś czas nie pojawili by się znowu, bo jest to właśnie naturalne i normalne. Skąąąąąąąąd, gdzie tam. :roll: PS: Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekamy, aż wyjdziesz z szafy i powiesz światu o swej prawdziwej naturze. Nienawiścią do takich samych jak Ty nie naprawisz samego siebie, wręcz odwrotnie. Także życzę Ci powodzenia.



Ale pie**olisz jak potłuczony...

licho_nie_spi

2018-05-24, 00:12
Mom and Death napisał/a:



Ale pie**olisz jak potłuczony...



no trochę mu się poj***ło :D , u zwierząt są oczywiście, czasem się zdarza ale jak taki przecwe*ony kundel zbliży się do dupska psa to ten pies go przegoni. Tu widzimy dokładnie to samo 8-)

edek.bajzel

2018-05-24, 00:30
Mors_Nigra
myślisz że manipulując / w/g tezy erystycznej na przykład Schopenhauera/ udowadniasz cokolwiek,
NIE, bo dla mnie zwykłym małym człowieczkiem, szkoda mi czasu dla takich jak ty,
chyba że wypiję, wtedy gadam z kotem, jak więcej mogę gadać z kiblem, a jak przegnę wtedy napiszę do ciebie

Płatek

2018-05-24, 10:06
Ahhhh Polak to lubi sobie z utęsknieniem popatrzeć na milicję pałującą ludzi. Tylko w tym kraju milicja i Hitler potrafią wzbudzać sentyment ;p

TB303

2018-05-24, 12:19
Mors_Nigra napisał/a:

W komentarzach piękny popis jednego z powodów dla którego lewactwo tak urosło w siłę.


Z powodu komentarzy na sadisticu? :amused:

ePeeL

2018-05-24, 13:03
egon777 napisał/a:


Na adoptowanie dzieci absolutny zakaz, ale na ślub się zastanawiam. Jeśli im to pomoże, a nam nie zaszkodzi?



Problem w tym, że rząd jako instytucja POWINNA mieć wyj***ne na Twoje odczucia. Im zależy na tym, żeby państwo funkcjonowało, a żeby ono funkcjonowało to powinno mieć ludzi pracujących, a żeby mieć ludzi pracujących to Ci ludzie powinni się rodzić, a więc jedyne związki, które rząd jako instytucja POWINNA popierać to związki heteroseksualne. Nie mówię, że powinni zakazać związków homoseksualnych, ale niech się gejoszki i lezbijeczki nie dziwią, że nie dostają tych samych ulg podatkowych czy innych zasiłków co małżeństwa heteroseksualne. Niemniej jednak, jeśli ktoś ocenia drugiego człowieka ze względu na jego orientacje, a nie za jego czyny wobec kogoś/czegoś innego to powinien wziąć rozbieg i wycelować w ścianę.

Fansadola

2019-06-08, 17:39
Szparas napisał/a:

Wolę mieć od czasu parady zjebów które oleję niż dyktaturę ziemniakowego pajaca który w XXI wieku wciąż ma komunistyczne państwo.



To won do szfecji