18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Białorusi mają w dupie polityczną poprawność

sebsossj • 2018-05-23, 15:21
Mińsk, Białoruscy oficerowie milicji zapobiegają próbom zorganizowania wieców i pochodów LGBT.



Maras1976

2018-05-23, 17:18
napisałbym "j***ć ich"ale to by nie była przecież kara

Mors_Nigra

2018-05-23, 17:38
W komentarzach piękny popis jednego z powodów dla którego lewactwo tak urosło w siłę.

Szparas

2018-05-23, 18:05
Wolę mieć od czasu parady zjebów które oleję niż dyktaturę ziemniakowego pajaca który w XXI wieku wciąż ma komunistyczne państwo.

Piotru70

2018-05-23, 18:06
Zasięg ręki Sorosa kończy się tam gdzie kończy się zasięg Iskanderów Putina.

cavern69

2018-05-23, 18:09
@Szparas

A my wolimy nie mieć żadnego z dwojga.

Mom and Death

2018-05-23, 18:25
Wyjebka totalna. Jak nikomu nic złego nie robią, to niech sobie paradują, ch*j mnie to obchodzi.

egon777

2018-05-23, 19:13
W każdym społeczeństwie każdego wieku byli geje, bi i te marsze to normalna sprawa, na ich miejscu też bym walczył o swoje prawa.
Na adoptowanie dzieci absolutny zakaz, ale na ślub się zastanawiam. Jeśli im to pomoże, a nam nie zaszkodzi?
Ciekawe ilu z was by się ujawniło, gdyby była społeczna akceptacja

picek444

2018-05-23, 19:38
Jeszcze sie spuszczajcie nad wspaniałością komuszego watażki Łukaszenki... Jak was zacznie zomo j***ć pałami to mam nadzieje będziecie w końcu zadowoleni.
Jak pomyślę, że mój stary zbierał wpie**ol na milicji za to, żeby teraz się ludzie mogli cieszyć że gdzieś jeszcze demonstrantów pałują to mi sie k***a odechciewa. Ech, szkoda strzępić ryja

siwybis

2018-05-23, 19:44
@up

Mylisz gejów z pedałami, przedstawieni na filmie to ci drudzy. Do gejów nic nie mam i nawet niech sobie biorą te śluby bo komu to szkodzi. Adopcja wykluczona i tu nie ma dyskusji ale skoro normalni ludzie nie obnoszą się w przestrzeni publicznej ze swoimi preferencjami seksualnymi to pałować do skutku. Marsze dewiacji to nie jest coś co społeczeństwo chce mieć pod oknami. Zapewniam że przeciętnego geja nie rozpoznacie w żaden sposób bo zachowują się jak każdy inny a na odmienność to pozwalają sobie ze własnych domach. Pedałów na szczęście rozpoznać banalnie i niech sobie na nich milicja ćwiczy pałowanie skoro kiboli się boją.

prezip

2018-05-23, 20:03
Jakiś nabór do Gang Bang Bus?

edek.bajzel

2018-05-23, 20:44
egon777
,,Ciekawe ilu z was by się ujawniło, gdyby była społeczna akceptacja,,

masz na myśli ilu ludziom można zj***ć w mózgu, poprzez wszelakie media
aby tak popie**olić w mózgach IDIOTÓW, aby myśleli że to k***A NIBY NORMALNE JEST

Mors_Nigra

2018-05-23, 21:14
@edek.bajzel oczywiście, że nienormalne, przecież homoseksualizm to wymysł XX w. Wcale nie jest tak, że w wielu innych gatunkach zwierząt również występuje, i w gatunku ludzkim także i występował od zarania dziejów w pewnym odsetku społeczeństwa, no skąd! To popie**olenie i pranie mózgu jest, dobrze gadasz. Wcale nie jest tak, że nawet jak byś dzisiaj zaj***ł wszystkich homosiów, to za jakiś czas nie pojawili by się znowu, bo jest to właśnie naturalne i normalne. Skąąąąąąąąd, gdzie tam. :roll: PS: Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekamy, aż wyjdziesz z szafy i powiesz światu o swej prawdziwej naturze. Nienawiścią do takich samych jak Ty nie naprawisz samego siebie, wręcz odwrotnie. Także życzę Ci powodzenia.

wpww14

2018-05-23, 21:19
za bitych pederastów zawsze piwo

licho_nie_spi

2018-05-23, 21:23
ten ostatni myślał, że się schowa :lol: