18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

W Amsterdamie.

de_Sade • 2019-07-06, 19:47
Niemiłe zdarzenie na ulicy w Amsterdamie. Nie wiem nic o skutkach zajścia.


zdun

2019-07-07, 06:09
Pewnie fifka była zła i zioło też było źle.

bard1988

2019-07-07, 08:50
Zapłacił za uszkodzenie skutera ?

elda1987

2019-07-07, 10:24
Użytkownik420 napisał/a:


Niech mi ktos wytłumaczy co determinuje kolor skóry?



Zawartość melaniny w skórze

:roll:

Pankracy

2019-07-07, 11:35
diler-murzyn spokojnie odstawil rower bedac pewny ze oklepie bialasa ....a tu zonk , i czarny spi. oh jaka szkoda :(

r.a.f

2019-07-07, 12:10
jeden i drugi z historią kryminalną, ofiara nie przeżyła

ProVVe

2019-07-07, 15:15
Użytkownik420 napisał/a:

Jesteście poj***ni, zastanawiam sie ile macie p*zdy lat. Tak jak wy myślałem w wieku 12 lat. Do czego ten swiat zmierza?
Żyjecie w j***nym średniowieczu czy na Podlasiu gdzie od 2 tygodni jest internet i wcześniej murzyna nie widzieliscie.
Jesli sytuacja była by odwrotna to na 100% p*zdeusze by pisali, ze j***na małpa zabiła czlowieka.
Niech mi ktos wytłumaczy co determinuje kolor skóry?



Sprawdz statystyki policyjne to sie może dowiesz co determinuję kolor skóry i pochodzenie... Zaraz ludzi od dzieci wyzywasz sam mając pewnie 21 na "karku". Ogarnij sie i nie rób z siebie pajaca. Inna sprawa "88" masz od tak sobie czy znaczenia nie pojmujesz i jesteś jeszcze większym kretynem?

PS. Jeśli to był pracujący murzyn szkoda, a tych "kosynierów" jest k***a coraz więcej w Europie przez bambusów i ciapaków j***nych... Biegaja z nożami albo chodzą stadami to inni też biorą i się napędza spirala posiadania. Druga sprawa to suchoklatesy... Nie czują się bezpiecznie i biora noże. Widziałem poj***ne rzeczy... Nawet taki leszcz na swoich rodziców z dwoma nożami wyleciał... Świat się stacza

PieronJasnySzlag

2019-07-07, 20:24
Użytkownik420 napisał/a:

Jesteście poj***ni, zastanawiam sie ile macie p*zdy lat. Tak jak wy myślałem w wieku 12 lat. Do czego ten swiat zmierza?
Żyjecie w j***nym średniowieczu czy na Podlasiu gdzie od 2 tygodni jest internet i wcześniej murzyna nie widzieliscie.
Jesli sytuacja była by odwrotna to na 100% p*zdeusze by pisali, ze j***na małpa zabiła czlowieka.
Niech mi ktos wytłumaczy co determinuje kolor skóry?


Sam jesteś p*zdeusz jeśli wierzysz w równość rasową, multikulti i inne komunistyczne idiotyzmy wymyślone dla stworzenia nowego człowieka.
Ja wiem że wy tolerancyjni to widzicie że ktoś jest inny dopiero jak jest katolikiem albo narodowcem.

Xs...........33

2019-07-07, 23:41
Chyba przyczynie. a nie skutku.

kothletino

2019-07-07, 23:55
Byku35 napisał/a:

nie nawidze nożowników, j***na patola



Trzeba było już całkiem k***a z grubej rury - nie na widze.
Patola powiadasz?

:lol:

Bombeluna

2019-07-08, 02:20
Użytkownik420 napisał/a:

Jesteście poj***ni, zastanawiam sie ile macie p*zdy lat. Tak jak wy myślałem w wieku 12 lat. Do czego ten swiat zmierza?
Żyjecie w j***nym średniowieczu czy na Podlasiu gdzie od 2 tygodni jest internet i wcześniej murzyna nie widzieliscie.
Jesli sytuacja była by odwrotna to na 100% p*zdeusze by pisali, ze j***na małpa zabiła czlowieka.
Niech mi ktos wytłumaczy co determinuje kolor skóry?



Ale od Podlasia to Ty się odpie**ol.

Wiewór

2019-07-08, 12:34
Białasek z kordzikiem z ryja tai polski patus. Kwadratowy plebejski ryj typowego chama z Podkarpacia i te odstające uszy.
Nie wolno jednak oceniać ludzi po wyglądzie bo to jednak nie Polak. :-D