18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IItronic

2013-10-02, 22:59
W Rosji to nawet matizy wyglądają na mafijne :D 0:35 :D

TRQPL

2013-10-03, 09:02
Gawciu napisał/a:

1:39


dzięki Ci Panie dobry jak chleb

hans55

2013-10-03, 21:16
Gościu z kamerą widzi naj***nego typa i jedyne co to za nim jedzie.

Brawo k***a.

voytek1112

2013-10-03, 21:26
Ha Ha ha ha haha (takie haha z quake )

thqpo

2013-10-03, 21:29
u ruskich wydzielone pasy ruchu to tylko sugestia dla kierujących :D

Stefan_Sigal

2013-10-03, 21:40
Jak widać pierdylion czujników i systemów wspomagania na ch*j się przydaje. Fizyki nie oszukasz.

danon1906

2013-10-03, 21:44
nie k***a 1:39 tylko warto oglądać od początku i zobaczyć jak pajac jezdzi.. na dwóch pasach jednocześnie.. wtedy finał cieszy jeszcze bardziej :D

mare30ks

2013-10-03, 21:46
typowy kierowca cebulak VW

Lukasz2525

2013-10-03, 21:48
Nie opony , tylko niepotrzebnie hamował . Niestety abs nie pomoże , koła i tak będą się co chwilę blokować , a auto będzie jechać prosto zamiast skręcać . A wystarczy mieć wyczucie i nie deptać hamulca do końca .

lilmuzynio

2013-10-03, 21:50
Albo napierdzielony albo kobieta innej możliwości nie widzę.

shiters

2013-10-04, 00:47
sami mistrzowie kierwonicy na sadisiticu

Dziamian

2013-10-04, 09:44
Cytat:

Nie opony , tylko niepotrzebnie hamował . Niestety abs nie pomoże , koła i tak będą się co chwilę blokować , a auto będzie jechać prosto zamiast skręcać . A wystarczy mieć wyczucie i nie deptać hamulca do końca .



ABS jest błędny, ale chyba nie rozumiesz zasady ABS-u, jest on po to by zachować sterowność podczas hamowania, czyli autem możesz skręcić w prawu lub lewo w znacznym stopniu, gdyby auto nie miało ABS-u już dawno leciałoby po prostej bez żadnego gadania

Nameless

2013-10-04, 12:50
Elektronika zrobiła go w ch*ja. Dlatego właśnie cieszę się, że jeżdżę starym autem, bo przynajmniej wiem jak się zachowuje auto bez ABS, ESP i innych ch*jków.
W tym wypadku ABS wyrobił u tego kierowcy zły odruch hamowania (bo ABS) i zabrakło mu wyobraźni, bo nie wie, co się dzieje w takiej sytuacji z autem, który tego ABSu nie ma. Czujniki poleciały w ch*ja, ale dobrze, bo się koleś nauczy i może nie spowoduje poważniejszego wypadku w przyszłości...

Zastanawiam się co to będzie, jak najmłodsi kierowcy nie będą mieli doświadczenia w jeździe samochodem bez ABS. No bo chyba nowe "L-ki" ten ABS mają, i to na stałe, bez opcji wyłączenia - bo mało które fabryczne auto taką opcję posiada. Czujniki potrafią głupieć.

Wyobraźcie sobie taką sytuację:
Zima, droga bardzo ośnieżona z górki (załóżmy, że są ferie i jedziecie na narty/snowboard). Jedziecie autem z ABSem i auto zaczyna wam się zsuwać - tracicie kontrolę i ześlizgujecie się z tej górki. ABS zatrzymuje i odpuszcza koła pogarszając sytuację (a już na pewno nie poprawiając). Gdyby ABSu nie było, to dzięki jednostajnemu hamowaniu pod kołami zebrałby się śnieg i auto prawdopodobnie by wyhamowało. W takim przypadku ABS ch*ja robi i nie daje nam kontroli. Jedyne co możemy zrobić, to zaciągnąć ręczny.
Pewnie dużo osób potrafiłoby sobie jakoś poradzić w taki wypadku. Ale nowi kierowcy, których nie uczy się takich rzeczy często nie mają nawet świadomości jak działa ABS i jak można się na nim przejechać.
Fajnie, że są takie technologie - które nie raz jednak dupę ratują. Ale powinno to iść w parze z edukacją, a nawet wyborem dla użytkownika samochodu (możliwość wyłączenia ABS.


EDYCJA:
@up
Dokładnie to miałem na myśli. Niektórzy nie wiedzą, co mają w samochodzie i jak to działa.

Stefan_Sigal

2013-10-04, 16:01
Chodzi o to że w takiej sytuacji w aucie z ESP pod żadnym pozorem nie można puszczać gazu gdyż system ten wtedy ch*ja daje.