18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Voltaren

~Velture • 2019-11-26, 23:51
Mnie przekonało :amused:




Sebor1995

2019-11-27, 02:49
Eh ... idziecie, z tym na jakies kwejkgowno.

Ca...........on

2019-11-27, 03:04
Voltaren (czyli diklofenak) gówno daje. Zarówno żel, jak i tabletki. Nawet z ultradźwiękami - jedyne co załatwia, to pozbawia człowieka czucia na jakiś czas, a przyczyny zostają.

longlong7

2019-11-27, 07:00
Caramon napisał/a:

Voltaren (czyli diklofenak) gówno daje. Zarówno żel, jak i tabletki. Nawet z ultradźwiękami - jedyne co załatwia, to pozbawia człowieka czucia na jakiś czas, a przyczyny zostają.



moze lepiej nie chodzić na manifestacje?

KieldW

2019-11-27, 07:56
Max...
Forte...
Na noc...

McQurwa

2019-11-27, 08:00
Cudze chwalicie, swego nie znacie


poligon6

2019-11-27, 08:37
U nas powinni tak napie**alać KOD-omickie bydło. Sa całkowicie bezkarni bo nawet jak zdemoluja elewacje budynku to sąd z usłuzna kasta ich uniewinnia.

A tak Pan Policjant przypie**olił by jednemu czy drugiemu KOD-omicie, spryskał tępy ryj gazem pieprzowym i zastanowiliby sie dwa razy zanim zaczeliby trzode robić. A ze beda trzodzić bardziej to oczywiste, bo kazdy ma ich w dupie i ich smieszne KON-STY-TU-CJA i płacze że łamana jest wolność.

Ca...........on

2019-11-27, 08:45
@up W zasadzie powinno się organizować kontrmanifestacje przy każdej kodomickiej imprezie - z hasłem "VII Nie kradnij" :)

Kaznox

2019-11-27, 10:09
Ludzie mysla ze maja dostep do informacji a nie slyszeli o prostestach w kataloni
Ale o solowym protescie malej dziewczynki juz tak :roll:

~Velture

2019-11-27, 11:41
Caramon napisał/a:

Voltaren (czyli diklofenak) gówno daje. Zarówno żel, jak i tabletki. Nawet z ultradźwiękami - jedyne co załatwia, to pozbawia człowieka czucia na jakiś czas, a przyczyny zostają.



Pomijając, że medycyna poszła w stronę szelestu i teraz leczy się objawy a nie przyczyny bo więcej można zarobić to ja nigdy k***a nie rozumiałem tego j***nego voltarenu. Używałem go wielokrotnie i za każdym razem gówno dawał. Nic k***a, zero. Jak mnie napie**alało kolano czy plecy to po tym żelu dalej napie**alało bez jakiejkolwiek poprawy. Babcia miała voltaren w tabletkach kiedyś jak był na receptę (może nadal jest, nie wiem) i nawet jak mi dawała tabletkę to też zero efektów. Może ja tak mam i na mnie nie działa, ch*j wie.

Sv...........ge

2019-11-27, 14:27
I znowy faszol dymany na poligonie szczeka... ehh

RYHOO

2020-12-04, 17:45
Eutanazol forte polecam