18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Viva Colombia

~Angel • 2019-08-13, 08:23
Trzeba przyznać , że bardzo ładny pokaz.


Smokw

2019-08-13, 16:11
TB303 napisał/a:

Tak się łatwo i wygodnie myśli, że jak wybuchnie wojna to się będzie walczyło. Pytanie brzmi: Czy to nie są słowa rzucane na wiatr?



Celna uwaga. Ludzie zapominają, albo udają że nie rozumieją tego, że walczyć za kraj można na wiele sposobów. Wymienię tylko kilka przykładów i Ci co przytaczają piosenki Kazika, może też zrozumieją: można wykopać kogoś z gruzów, można brać udział w zbiórkach żywności, najzwyczajniej pracować, nie siać paniki i chaosu, starać się aby kraj funkcjonował jak najlepiej. To jak widać jest trudne i też wymaga poświęcenia. Nie trzeba iść do armii i zabijać innych. Wystarczy siedzieć z dupą na miejscu i robić swoje. Szczególnie, ze nie zagraża już nam nazizm i komunizm, więc nikt Cię nie wyciągnie na ulicę i nie odstrzeli, prędzej zginiesz na zakorkowanych drogach i autostradach narażając siebie i rodzinę na ostrzał (lub bombardowanie) bo będziesz mijał się z wojskiem i zaopatrzeniem zmierzającym do strefy działań. Ci co będą uciekać zdziwią się, jak promy nie odpłyną, samoloty nie wystartują, a Niemcy zamkną granicę w kierunku zachodnim. Czeka nas najprawdopodobniej wojna hybrydowa i działanie ludności będzie najważniejsze.

MaciejLubicz

2019-08-13, 16:20
Ważne że flagi z rąk nie wypuścili .

Smokw

2019-08-13, 16:44
Pimp187 napisał/a:

Wy Polacy to,wy Polacy tamto... Chłopie zrozum, że to że jesteśmy akurat Polakami to tylko zwykły przypadek,tak ja też jestem w 100% Polakiem wbrew temu co piszesz. Prawda jest taka, że nie mieliśmy na to wpływu, bo gdybyśmy mieli to rękę daję sobie uciąć, że 90% tych wszystkich,polskich 'patriotow'' wybrałoby do życia jakiś bogaty kraj na zachód od Polski



Po pierwsze : Co z Ciebie za Polak jak Historii własnego narodu nie znasz? Jak piszesz, że wolałbyś być Niemcem ? Że zostawiłbyś wszystkich Polaków w potrzebie? Po za tym sam przeczysz sobie, bo raz piszesz że jesteś 100% Polakiem, a wcześniej, że jak Niemcy wygraliby wojnę to byłbyś teraz Niemcem. Na jakiej podstawie ja się pytam? idź i spytaj dziadków jeśli jeszcze żyją(jeśli nie to moje szczere kondolencje), Co myślą na ten temat. Pogdybaj z nimi może ci się oczy otworzą.

Po drugie: Prawie każdy Polak może wyjechać za granicę i zostać obywatelem jakiegoś Państwa na przykład Niemiec czy Anglii. I część z tego korzysta. Jest to jednak znikomy procent bo większość po czasie wraca. Jakoś nie widzę żeby chociaż 10 % narodu wyjechała do innego kraju została tam obywatelami. Kocham ten kraj i nie mam zamiaru go opuszczać.

Po trzecie: Z tym brakiem wpływu Ty tak na poważnie? Przecież przodków się nie wybiera. Powiesz rodzicom "nara, ja was nie wybierałem, tam mi więcej oferują?" To, że jestem Polakiem to przelana krew, pot i łzy moich przodków, którzy na tych ziemiach stanowili o swoim losie już w VI wieku naszej ery. Kumasz to czy nie kumasz? 1500 lat ogarniasz to? Według genealogii to jest 500 pokoleń. PIĘĆSET POKOLEŃ ludzi nieugiętych. I to im zawdzięczam , że istnieje i jestem wolnym człowiekiem.

Małe sprostowanie 50 pokoleń.

dumad

2019-08-13, 16:57
jakby złapali za rogi to by wylądowali jak ze spadochronem

Rozjebie

2019-08-13, 17:40
Smokw napisał/a:

Gdyby moi przodkowie (czyli Polacy) nie walczyli o Polskę niepodległą, to pewnie bym się nie urodził. A nawet gdybym jednak się pojawił na tym świecie, to byłbym niewolnikiem u jakiegoś Niemca. W ogóle gdyby Polacy nie walczyli , to obecnie mielibyśmy Hitlerowskie Niemcy.



Pozwolę sobie sprostować - wojnę wygrali Amerykanie, Brytyjczycy i Ruscy, a nie Polacy. My byliśmy powojenna nagroda dla Ruskich

Smokw

2019-08-13, 19:33
Coordinator napisał/a:

Pozwolę sobie sprostować - wojnę wygrali Amerykanie, Brytyjczycy i Ruscy, a nie Polacy. My byliśmy powojenna nagroda dla Ruskich



A co Ty prostujesz? Historie czy moje słowa?
Jeśli moje słowa to nigdzie nie napisałem, że wygraliśmy wojnę tylko, że j ą przetrwaliśmy.
Jeżeli Historię Polski, to wiedz, że tą wojnę wygrano też dzięki nam i gdyby nie Polacy, to na 80% Hitler by wygrał z Rosjanami , a na 100% wygrałby z Anglią.

edmund

2019-08-13, 21:59
zaraz,
a który to u nas wprowadził Święto Flagi,
czyżby liczył na podobne efekty

TB303 napisał/a:

Tak się łatwo i wygodnie myśli, że jak wybuchnie wojna to się będzie walczyło. Pytanie brzmi: Czy to nie są słowa rzucane na wiatr?



szanuję cię za wpisy, często prowokujesz, bo hajs musi się zgadzać, ale ok,
jak jesteś taki mądry to weź mi napisz jacy obywatele, którego cywilzowanego kraju w europie, będą walczyć za ideeę, za kraj,

wiem że, tak abstrah*jąc izraelici myślą inaczej, bo są fanatykami, mają wyprane mózgi przez bogatych żydów,
ruscy, poddani praniu mózgu przez prezydednta, ich media, oraz wódę w każdych ilościach, w konsekfencji prymitywy,

w mojej ocenie można liczyć tylko na najemników, w najbliższej wojnie

i porąbanych polaków, którzy wiedzą co to wolność, lub walka o wolny, nasz, kraj

czopkaIwynże

2019-08-14, 06:38
No jak to kto wyjdzie walczyc. Beneficjenci 5 set plus maja dobrobyt to pojda walczyc
Hahah

edmund

2019-08-14, 07:57
pimpek187

po postach widać ze jesteś troll, weź się pie**olnij w pusty łep, a najlepiej wyjdz stąd

Pimp187

2019-08-14, 08:53
edmund napisał/a:

pimpek187
po postach widać ze jesteś troll, weź się pie**olnij w pusty łep, a najlepiej wyjdz stąd



Czasem pisze na poważnie,a czasem żeby wszystkich podk***ić...a co,nie wolno?

;-)

waldzio

2019-08-14, 13:33
Tak sobie oglądam ten filmik- widzę flagę... pewnie zaczepi o kable czy cos. Ale nie, za wysoko. Zauważam dwie ciemne kropki.. no tak- flaga kolumbi- nie zdziwie się jak to będą ludzie. NO k***A OCZYWIŚCIE, teraz wszystko się układa w spójną całość :D co za poj***ny kraj. Teraz czekam na drugi temat z Don Silvą na hardzie

Wiewór

2019-08-14, 13:55
Caramon napisał/a:

@garota A tak serio spytam... Gdyby np. ruscy napadli nasz kraj i szli na miasto, w którym mieszkasz... Walczyłbyś?



Walczyć za Polskę? :-D

sp***alałbym na zachód z rodziną świńskim galopem aż by się kurzyło za mną.
Nawet kropli krwi nie oddam za ten sp***olony pseudokraj biedy i bezprawia.

Poza tym nie ma nic głupszego niż dać się zaj***ć na wojnie. Człowiek jest potrzebny żywy a nie martwy.

Rozjebie

2019-08-14, 18:38
Smokw napisał/a:

A co Ty prostujesz? Historie czy moje słowa?
Jeśli moje słowa to nigdzie nie napisałem, że wygraliśmy wojnę tylko, że j ą przetrwaliśmy.
Jeżeli Historię Polski, to wiedz, że tą wojnę wygrano też dzięki nam i gdyby nie Polacy, to na 80% Hitler by wygrał z Rosjanami , a na 100% wygrałby z Anglią.



Odnoszę się do tego:

Smokw napisał/a:

W ogóle gdyby Polacy nie walczyli , to obecnie mielibyśmy Hitlerowskie Niemcy



Nie mielibyśmy hitlerowskich Niemiec, nawet gdybyśmy nie walczyli, ponieważ Amerykanie, Brytyjczycy i Ruscy nie chcieli mieć na naszych i na jakichkolwiek innych terenach hitlerowskich Niemiec.
Nie przeczę, ze mieliśmy wkład w wygraną wojnę, ale bez nas alianci poradziliby sobie, a naszą, Polaków, wadą jest odwieczne koloryzowanie i wyolbrzymianie naszych zwycięstw.

Moca172

2019-08-14, 20:05
Na 100 mieszkańców Polski przypada 1,3 sztuki broni. Dla porównania w Niemczech jest to już 30,3 sztuki broni na 100 mieszkańców. O czym w ogóle jest rozmowa. Polska jest jedynie buforem dla zachodu. ;-)

lucilla

2019-08-14, 23:26
" Po za tym sam przeczysz sobie, bo raz piszesz że jesteś 100% Polakiem, a wcześniej, że jak Niemcy wygraliby wojnę to byłbyś teraz Niemcem. Na jakiej podstawie ja się pytam?"
Generalnie miał rację; to, że jesteś Polakiem, Niemcem czy Egipcjaninem jest niezależne od Ciebie. Rodzisz się w danym kraju i tyle. Gdyby szwaby wygrały wojnę to przy odrobinie szczęścia zostalibyśmy włączeni do ich mocarstwa, chociaż pewnie bylibyśmy gorzej traktowani.