18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Varg Vikernes o Chrześcijaństwie

Lupido • 2012-06-22, 00:56
Ktoś wrzucił kawałek z tego nagrania, które wrzucam tutaj, a w dodatku bez napisów. Swoją drogą ostatnio na hardzie gipson opisał historię Varg'a, choć polecam też komentarze poczytać. A tutaj kawałek z jego poglądów.



P.S. Znalezione na youtube. Autor napisów ostrzegał, że tłumaczenie może być niedokładne.

piratv90

2012-06-22, 11:08
jest też w Polsce taka organizacja??? Bo chętnie bym się przyłączył

bloodwar

2012-06-22, 11:24
Nigdy nie ufajcie facetowi, który ma cycki większe niż Wasza dziewczyna!

hessasin21

2012-06-22, 12:12
Eh... stary dobry sadol... ;]

Jurny_Ziemniak

2012-06-22, 13:02
W tym co mówił faktycznie coś jest.
My jako Polacy mało wiemy o swoich starych bóstwach, obrzędach czy też nawet modlitwach do nich.

Feomathar

2012-06-22, 17:31
Jakby ktoś się zainteresował, to fragment pochodzi z filmu o Black Metalu pt. "Until the light takes us" - dostępny na YT

bullitgt

2012-06-22, 17:33
ma ktoś może link do całości?? :)

vniveri25

2012-06-22, 17:42
Warto ściągnąć sobie film, bardzo fajnie zrobiony dokument i dobra muzyka. Link do całości? napisy można sobie włączyć, włączyć tłumaczenie z Hiszpańskiego na Polski, ale będą trochę drętwe, wiadomo, translator. Polecam ściągnąć sobie filmik z darkwarez czy chomika i ściągnąć napisy przez np. Napisyprojekt :)

Link /watch?v=-NScR9AjQUE

uyvu

2012-06-22, 17:56
No chyba masz mnie na myśli bo wrzucałem to tutaj. Burzum zawsze spoko! ;)

Polecam przy okazji Until the light takes us - wyj***ny dokument!

vniveri25

2012-06-22, 18:04
uyvu napisał/a:

No chyba masz mnie na myśli bo wrzucałem to tutaj. Burzum zawsze spoko! ;)

Polecam przy okazji Until the light takes us - wyj***ny dokument!




Nie całkiem spoko, muzyka jest naprawdę dobra, podoba mi się ,także tematyka muzyki, ale jeżeli chodzi o poglądy - nie jest normalny :) . Ale w końcu to sadistic.

Pomurnik666

2012-06-22, 18:13
Varg Vikernes oczywiscie ma rację ! niestety ciemnota nie jest w stanie pojąć że też mielismy własne bóstwa !! Niestety pod groźbą ataku na nasze ziemie i przymusową chrystianizacje Miesko I
14 kwietnia 966r zmuszony był do samodzielnej chrystianizacji (stfu) . i tak pełną parą ruszyła budowa kosciołów i najazd sekciarzy ,tzw katoli.... :(

vniveri25

2012-06-22, 18:21
Ciekaw jestem czy się znasz, i wiesz o jakich bogach mówisz, czy tak sobie pie*dolisz.


Zresztą, nikt wam nie zabrania wyznawać dawnych bogów...

hycel

2012-06-22, 18:30
NOSTRI napisał/a:

W tym co mówił faktycznie coś jest.
My jako Polacy mało wiemy o swoich starych bóstwach, obrzędach czy też nawet modlitwach do nich.


Nic nie wiemy (jako społeczeństwo).
Kogo w szkole uczyli o słowiańskich bóstwach?
Kto wie co przedstawia mój avatar?
Chrześcijaństwo to wyparło i wymazało. Może nie tyle co chrześcijaństwo a kościół.

Szoqn

2012-06-22, 18:33
Słuchać głupka...Gość mówi o kulturze judeo-chrześcijańskiej i dodaje "wiecie, amerykańska kultura". Potem mówi o paleniu biblioteki aleksandrysjkiej, kiedy wiadomo, że spalili ją muzułmanie. Ale to wszystko chowa się, CHOWA SIĘ W CIENIU, kiedy usłyszałem o kulturze afrykańskiej...jakiej kulturze? Miał na myśli małpy lepiące domy z własnej kupy? Gdyby nie biały człowiek, dawno murzyni wytłukliby się kamieniami i patykami...