18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uzywajmy prezerwatyw

~Velture • 2017-07-18, 09:55
Używajcie chłopy gumy!

Luźne tłumaczenie poniżej w spojlerze jakby co.


spoiler

igorektgk

2017-07-18, 10:20
Panience grozi sporo lat w kryminale jeśli nie poinformowała swojego partnera seksualnego o tym że jest nosicielem HIV.

tranzystor

2017-07-18, 10:26
igorektgk napisał/a:

Panience grozi sporo lat w kryminale jeśli nie poinformowała swojego partnera seksualnego o tym że jest nosicielem HIV.



Na pewno jak ją posadzą do więzienia, to uzdrowi jej partnera i będzie nadal szczęśliwy.

igorektgk

2017-07-18, 10:44
tranzystor napisał/a:



Na pewno jak ją posadzą do więzienia, to uzdrowi jej partnera i będzie nadal szczęśliwy.


Nie chciało mi się pisać referatu w komentarzu.Dzięki panie oczywisty :)

józekdeluxe

2017-07-18, 10:46
igorektgk napisał/a:

Panience grozi sporo lat w kryminale jeśli nie poinformowała swojego partnera seksualnego o tym że jest nosicielem HIV.



Legenda głosi, że to zapis prawdziwej rozmowy a nie fejk z generatora :facepalm:

pazuzu

2017-07-18, 10:53
Player - ogar ??
Player to raczej r*chacz puchacz, casanova

voidinfinity

2017-07-18, 11:05
@up

Powinno być "ogierze" - a nie "ogarze" ;-) Już samo to zasługuje na piwko ;-)

~Velture

2017-07-18, 11:23
voidinfinity napisał/a:

Cytat:

Player - ogar ??
Player to raczej r*chacz puchacz, casanova


Pisałem, że na luźno tłumaczę.

Cytat:

Powinno być "ogierze" - a nie "ogarze" Już samo to zasługuje na piwko


Pamięć wsteczna. Prowadziłem przez 9 lat serwer o nazwie stajnia ogarów i tak jakoś z automatu mi się napisało.

sh...........ns

2017-07-18, 12:03
igorektgk napisał/a:

Panience grozi sporo lat w kryminale jeśli nie poinformowała swojego partnera seksualnego o tym że jest nosicielem HIV.

mylisz się to działa tylko w jedną strone jesli murzyn albo ty zarazisz dziewczyna to tak bedziesz skazany ale jesli to ona ciebvie zarazi to przecież po co r*chales wiedziałeś czym to grozi męzczyzna musi być odpoweidzialny itd kobiety sa bezkarne u nas prawo zalezy od tego czy masz c*pke i oczewiscie to one są dyskryminowane , jaknie dajesz wiary to oskarż jakaś kobiete o gwałt , albo zabij jakieś małe dziecko i zobaczymy czy tż dostasniesz wyrok w zawieszeniu jak kobieta

józekdeluxe

2017-07-18, 12:44
voidinfinity napisał/a:

@up

ogar też może być :amused:



Jak dla mnie może być nawet ogr

Moby_Dick

2017-07-18, 14:15
Charlie Sheen na czacie :amused:

zonk

2017-07-18, 19:26
Eee tam jak fajna dupa to czemu nie. Na coś trzeba umrzeć.

ginx2666

2017-07-18, 19:59
igorektgk napisał/a:

Panience grozi sporo lat w kryminale jeśli nie poinformowała swojego partnera seksualnego o tym że jest nosicielem HIV.



Nie w Kalifornii. Stan Kalifornia to też stolica amerykańskiego lewactwa i degeneracji. Przypadek?

Sonal

2017-07-18, 20:01
Która to już wersja tego kawału?