18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Uznano, że jest chłopcem. 14-latce usunięto piersi

poligon6 • 2019-04-18, 15:43
W mysl zasady czemu o nicku na alegro decydowałem jak miałem 16 lat, jaki byłem wtedy głupi. No mozna byc jeszcze głupszym.

W Szwecji niezgodność płci psychicznej i biologicznej nie stanowi tematu tabu. Rodzice wychowują dzieci z otwartością na ich gender i orientację seksualną.

Jednak zdaniem niektórych ekspertów zbyt wcześnie wydawana zgoda na korektę płci, może być błędem.

Głośny jest przykład 14-letniej pacjentki, której już w tak młodym wieku usunięto piersi. To jeden z najgłośniejszych przypadków w Szwecji. Trwają dyskusje, czy leczenie chirurgiczne powinno być dopuszczane przed osiągnięciem pełnoletności.

https://parenting.pl/uznano-ze-jest-chlopcem-14-latce-usunieto-piersi

Usuniecie napletka w imie chorej ideologi czy nawet chrzet jest w/g lewactwa narzucaniem woli człowiekowi. Ale juz okaleczenie na całe życie jest postepem.

Seavitia

2019-04-19, 19:11
To, że usunięcie napletka jest obrzędem religinym to jedna sprawa - jednak nei jest to w żaden sposób porównywalne do usunięcia piersi nastolatce, obrzezaniu dziewczynek, czy usunięciu ku*asa. Samo usunięcie napletka ma negatywny wydźwięk tak naprawde tylko pod względem tego, ze jest obrzedem religijnym - w praktyce znacznie ułatwia utrzymanie higieny i zapobiega wielu chorobom.. W dawnych czasach - szczególnie w krajach, gdzie woda była na wagę złota, miało to bardzo duże znaczenie dla zdrowia i płodności. A jak lepiej zachęcić do tego "swoich" jak nie zrobienie z tego obrzedu religijnego.

Rozjebie

2019-04-19, 22:18
Seavitia napisał/a:

To, że usunięcie napletka jest obrzędem religinym to jedna sprawa - jednak nei jest to w żaden sposób porównywalne do usunięcia piersi nastolatce, obrzezaniu dziewczynek, czy usunięciu ku*asa.



Na ch*j tworzysz teorie? Jakie obrzezanie dziewczynek czy usuwanie ku*asa?
Materiał jest poświęcony 14-letniej dziewczynie, która z WŁASNEJ WOLI usunęła sobie piersi, ponieważ czuje się mężczyzną.
Napletek usuwa banda żydów męskiemu niemowlakowi, który nie robi tego z WŁASNEJ WOLI.

Sadisticzny

2021-09-28, 03:23
dupakaczora napisał/a:

akurat chrzest czy inne kaleczenie ch*ja odbywa się bez zgody zainteresowanego. Nikt mnie k***a nie pytał czy chce należeć do tej jebiącej dzieci sekty.
Różnica jest taka że gówniara uj***ła sobie cycki na własne życzenie. Czy powinno się jej pozwolić czy nie... Sam k***a nie wiem. Na pewno nikt jej nie zmuszał ani za nią nie decydował. j***ć KK, żydów allachów i wszystkie pie**olone religie.



Już ci ulżyło chłopaczku?