topic

Uzbrojony ochroniarz i pięciu bandytów

Salieri16000 • 2019-09-28, 12:00
Pomimo przytłaczającej przewagi uzbrojonych i gotowych na wszystko bandytów, ten dzielny ochroniarz udaremnił napad na sklep, i wyeliminował raz na zawsze jednego z nich:

otomin

2019-09-28, 12:45
Znając prawo, ochrona pójdzie siedzieć a bandyci jeszcze będą mieli pretensje że jakim cudem ochrona do nich strzela.

Hose88

2019-09-28, 13:56
otomin napisał/a:

Znając prawo, ochrona pójdzie siedzieć a bandyci jeszcze będą mieli pretensje że jakim cudem ochrona do nich strzela.

To nie zlewaczała i zgniła Europa, tylko jakiś kraj Ameryki południowej, pewnie Brazylia, więc ochroniarz dostanie talon na k***ę i balon za wybitną służbę, a denatów zsypią do dziury lub zepchną do rzeki na karmę dla Fauny i Flory.

A druga sprawa, jakim ludzkim śmieciem i odpadem trzeba być, by terroryzować rodziny z małymi dziećmi, nie mówiąc już o otwarciu ognia na oślep za parę groszy. Brazylia powinna już dawno zostać zresetowana atomem albo czymś. Tych niewielu prawowitych i dobrych ludzi zabrać, a resztę odgrodzić płotem i wpuścić jakieś zmutowane lwy/tygrysy/małpy/węże i niech się bawią.

L_Etranger

2019-09-28, 14:10
Pytanie mi się nasuwa tylko jedno... jakim cudem wyrosła tam taka patologia i to na taką skalę? Skłona zajebac bez wahania za pare groszy, ucinać głowy na żywca itp. ? Tam naprawdę powinna jebnąc bomba, bo nie wiem czy da się to wogóle naprawić ;/

~sanctusdiavolos

2019-09-28, 14:15
Cytat:

To nie zlewaczała i zgniła Europa, tylko jakiś kraj Ameryki południowej

Akurat Ameryka Południowa też nie jest ostoją sprawiedliwości, a uściślając tam jest wszystko poprzeginane w drugą stronę (i to bardzo ostro). Podam jako przykład pewnego starszego jegomościa, uczciwego ojca i męża który odmówił przemytu narkotyków kartelowi. Wzięli dziadzia do pomieszczenia, gdzie siedział młody koleżka, który wcześniej również im odmówił przysługi. Na jego oczach odcięli mu głowę maczetą. Co miał zrobić dziadek? Wkręcił się przemyt, bo nie miał wyjścia. Złapali go, dostał chyba ze dwadzieścia lat.
Ot, taka dygresja. Ja tam wolę Europę z wszystkimi jej wadami.

Browar dla autora tematu, mam nadzieję że podzieli się z ochroniarzem. ;-)

Cytat:

Pytanie mi się nasuwa tylko jedno... jakim cudem wyrosła tam taka patologia i to na taką skalę? Skłona zajebac bez wahania za pare groszy, ucinać głowy na żywca itp.

Skrajna bieda (i olbrzymia przepaść między warstwami społecznymi), ciągła konfrontacja z przemocą, od najmłodszych lat, a także brak jakiegokolwiek wsparcia dla uczciwych obywateli. W tym bym się doszukiwał przyczyn.

ZaSwojePiję

2019-09-28, 15:55
sanctusdiavolos napisał/a:

Akurat Ameryka Południowa też nie jest ostoją sprawiedliwości, a uściślając tam jest wszystko poprzeginane w drugą stronę (i to bardzo ostro). Podam jako przykład pewnego starszego jegomościa, uczciwego ojca i męża który odmówił przemytu narkotyków kartelowi. Wzięli dziadzia do pomieszczenia, gdzie siedział młody koleżka, który wcześniej również im odmówił przysługi. Na jego oczach odcięli mu głowę maczetą. Co miał zrobić dziadek? Wkręcił się przemyt, bo nie miał wyjścia. Złapali go, dostał chyba ze dwadzieścia lat.
Ot, taka dygresja. Ja tam wolę Europę z wszystkimi jej wadami.
Browar dla autora tematu, mam nadzieję że podzieli się z ochroniarzem.

Skrajna bieda (i olbrzymia przepaść między warstwami społecznymi), ciągła konfrontacja z przemocą, od najmłodszych lat, a także brak jakiegokolwiek wsparcia dla uczciwych obywateli. W tym bym się doszukiwał przyczyn.

Ze wszystkimi, a nie z wszystkimi. Pozdrawiam.

Janusz_k

2019-09-28, 16:34
Najgorsze jest to że ci co uciekli zaczaja się na tego ochroniarza i gdzieś
w zaułku go zastrzelą, ile już tu było filmów z egzekucji policjantów .
A kraj faktycznie do zrównania z ziemią bo ratunku juz dla nich chyba nie ma.

lysout

2019-09-28, 18:28
Nawet samopwtarzalnej broni nie mają. Jaka bieda.

Hose88

2019-09-28, 19:38
~sanctusdiavolos napisał/a:

Nigdzie kolego nie stwierdziłem, że tam jest cacy, nawiązałem jedynie do posta #otomina, gdzie uważał, że ochroniarz za odstrzelenie śmiecia pójdzie siedzieć (w Europie by tak raczej było), więc pod tym względem jest tam nieco "normalniej".

Ameryka południowa i środkowa, to już od jakiegoś czasu "Dziki Zachód", gdzie ludzkie życie, uniwersalne wartości i cnoty nie mają żadnej wartości w oczach upośledzonych małp z klamkami czy maczetami.

Natomiast Twój przykład dziadzia został ostatnio zekranizowany przez Hollywood, tylko nie pamiętam tytułu filmu, ale wiem o czym piszesz. Pozdro

kanalistakp

2019-09-28, 19:42
Nie wiem jak ustał z tak wielkimi jajami. Chociaż z jednej strony mnie to zastanawia czy to odwaga czy głupota bo po ch*j ryzykować życiem za jakiś sklep? Oczywiście piwko dla Pana żeby nie było.

andyq

2019-09-28, 21:04
kanalistakp napisał/a:

Nie wiem jak ustał z tak wielkimi jajami. Chociaż z jednej strony mnie to zastanawia czy to odwaga czy głupota bo po ch*j ryzykować życiem za jakiś sklep? Oczywiście piwko dla Pana żeby nie było.

A co miał za wyjście jak dostał strzał na klatę i krwawił jak świnia? Jak by nie odpowiedział ogniem to by go pozamiatali.

kanalistakp

2019-09-29, 02:13
andyq napisał/a:

A co miał za wyjście jak dostał strzał na klatę i krwawił jak świnia? Jak by nie odpowiedział ogniem to by go pozamiatali.

Z tego co mi się wydaje to nie oni otworzyli ogień tylko on. Przeważnie jest tak że firma nawet zabrania stawiania oporu pod karą dyscyplinarki chociaż ch*j wie jak to tam u nich. Ochroniarze to przeważnie od wyprowadzania meneli itp.

kabalero88

2019-09-29, 12:58
kanalistakp napisał/a:

Z tego co mi się wydaje to nie oni otworzyli ogień tylko on. Przeważnie jest tak że firma nawet zabrania stawiania oporu pod karą dyscyplinarki chociaż ch*j wie jak to tam u nich. Ochroniarze to przeważnie od wyprowadzania meneli itp.

W 17stej sekundzie widać jak typ w kapturze strzela pierwszy. Potem jeszcze raz.

andyq napisał/a:

Wydaje mi się,że pan ochroniarz ma założoną kamizelkę.

polakwrocek

2019-09-29, 14:44
INSERT: "Powiedzenie o dobrych i złych ludziach z bronią"