18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uzależnienie od telefonu zabija

fabiothethird • 2017-10-03, 18:10
Coraz większe debile się rodzą :facepalm2:

Cytat:

​Nastolatka z Moskwy zginęła, kiedy poraził ją prąd w łazience. Dziewczyna siedząc w wannie postanowiła odebrać telefon podłączony do kontaktu.

Jak informuje "Moskiewskij Komsomolec", 14-latka postanowiła wziąć kąpiel. By jednak pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, dziewczyna wzięła ze sobą telefon. Kiedy zobaczyła jednak, że bateria jest prawie wyładowana, wzięła przedłużacz do łazienki i podłączyła aparat do ładowarki.

Dziewczyna usiadła w gorącej wodzie. W pewnym momencie zadzwonił do niej telefon, więc nastolatka podniosła słuchawkę. Prawdopodobnie wtedy została porażona prądem.

Matka dziewczynki uznała, że w łazience jest podejrzanie cicho. Zapukała do drzwi, ale nikt nie odpowiedział. Weszła do środka i zobaczyła swoją córkę nie dającą znaku życia. Dziewczyna miała telefon komórkowy na piersi. Kobieta zadzwoniła po karetkę, jednak lekarze nie byli w stanie uratować 14-latki.

To nie pierwszy taki wypadek w Rosji. W lutym w Moskwie doszło do niemal identycznej sytuacji. Dziewczyna zginęła, kiedy telefon komórkowy wpadł jej do wanny.



Źródło: rmf24.pl

michuwsm

2017-10-03, 18:13
5V ja zabiło czy przedłużacz wrzucila?

support3

2017-10-03, 18:32
I cały SEPowski kurs i uprawnienia w p*zdu, aż strach wziąć myszkę w rękę w końcu też ma zabójcze 5v i 500mA

mp0011

2017-10-03, 18:51
Tu macie wypowiedź osoby kompetentnej:

Mielzky97

2017-10-03, 19:03
Takie natężenie może zabić z racji tego że , rezystancja ciała spada praktycznie do zera i nie stawiamy jakiegokolwiek oporu dla przepływu prądu , a wyłączniki RCD(różnicowoprądowe) mają czułość 30 mA , więc tak to jest możliwe .

Psilocke

2017-10-03, 19:08
Głupota eliminuje się sama.

~Velture

2017-10-03, 19:39
Ileż razy ten fake news będzie powtarzany...

Było to na sadolu w wersji z usa - https://portal.abczdrowie.pl/14-latka-podczas-kapieli-zostala-porazona-pradem-rodzina-ostrzega-przed-uzywaniem-telefonu-w-łazience

Wiem, że było bo wpisałem kawałek twojego tekstu i wyskoczył mi ten link w góglu jako kliknięty. Nie mogę tego tutaj odszukać ale pamiętam dyskusję w temacie i koniec końców nie ma bata aby komórka podłączona do ładowarki zabiła w wodzie.

coldblood16

2017-10-03, 20:07
Tyle razy co mi wpadł podłączony kabel do wanny... k***a, igrałem ze śmiercią.
Buahahahahaha, jak pelikany niektórzy łykają takie mondre ynfo...

:trzesieee:

No beer because of retardation information.

WszystkoRozpierdala

2017-10-04, 01:50
Mielzky97 napisał/a:

Takie natężenie może zabić z racji tego że , rezystancja ciała spada praktycznie do zera i nie stawiamy jakiegokolwiek oporu dla przepływu prądu , a wyłączniki RCD(różnicowoprądowe) mają czułość 30 mA , więc tak to jest możliwe .


Ale pie**olenie.

TytanowyRosomak

2017-10-04, 03:45
coldblood16 napisał/a:

Tyle razy co mi wpadł podłączony kabel do wanny... k***a, igrałem ze śmiercią.
Buahahahahaha, jak pelikany niektórzy łykają takie mondre ynfo...

:trzesieee:

No beer because of retardation information.



O k***a dałem ci piwo :( ch*j masz na zachętę proszę k***a nagraj film jak siedzisz w wanie i wrzucasz do niej podłączony przedłużacz tylko telefon na statywie jakimś ustaw.

parolpl

2017-10-04, 13:42
Dowodu w postaci zdjęcia nie ma, więc KŁAMSTWO.

Mielzky97

2017-10-04, 15:00
WszystkoRozpie**ala napisał/a:


Ale pie**olenie.



Jeśli wnioski wyciągnięte na podstawie wiedzy i dawanie możliwości zaistnienia takiej sytuacji dla Ciebie to pie**olenie to najwidoczniej wolisz w szkołę rzucać kamieniami :) .
Btw. Znam przypadek osoby którą zabiło 50 V .

aargh

2017-10-04, 16:09
@Mielzky97 : pytanie za 100 punktow - jakie napiecie jest na wyjsciu ladowarki do telefonu?
Odpowiedz sam sobie i nie rob wsi :)

Adolf

2017-10-04, 16:26
Ta historia robi już dziewiąte okrążenie po intenetach. Zmieniają się tylko miejsca.

Master-PL

2017-10-04, 18:10
Fakt, jak dla mnie jedyną opcją na śmierć tutaj to to , że albo telefon leżał na "gniazdku" przedłużacza i sięgała mokrą łapą i zrobiło się zwarcie albo wj***ła ten przedłużacz do wanny. 5v i 1000maH raczej Cie nie zabije.