18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uważaj z kim latasz.

hellbwoi • 2017-04-11, 15:20
W skrócie: przed odolotem samolotu United Airlines z Chicago do Louisville 9 kwietnia okazało się, że mają mały overbooking a ponieważ tym samolotem miało również polecieć 4 pracowników United Airlines postanowiono, że z samolotu musi wysiąść czterech pasażerów. Z początku pytano o ochotników i oferowano rekompensatę, nikt się nie zgodził. Zaczęto typować pasażerów (na chybił trafił zda się), kilku podobno opuściło samolot, kiedy padło na chińczyka, ten nie miał ochoty wysiadać tłumacząc się, że jest lekarzem, który musi rano odwiedzić pacjentów. Ponieważ przekonywania załogi nie przyniosły rezultatu poproszono o pomoc policję. No i wspaniali dzielni funkcjonariusze uporali się z marudnym azjątą (film 1). Azjata nie dał za wygraną i wrócił tak jak go zostawili panowie z policji czyli z zakrwawioną twarzą powtarzając jak mantrę że on jednak do domu musi. (Film 2) P tym podobno częśc pasażerów opusciła samolot, resztę wyproszono aby go uprzątnąc w końcu samolot wystartował z 3 godzinnym opoźnieniem.







Źródełka:

http://edition.cnn.com/2017/04/10/travel/passenger-removed-united-flight-trnd/

http://www.abc.net.au/news/2017-04-11/united-airlines-passenger-dragged-off-overbooked-flight/8433104

ozarimielin

2017-04-11, 15:30
i takie trzy j***ne gówna Cię siłą wynoszą, a Ty nic nie możesz zrobić

sw...........ny

2017-04-11, 15:50
Prostactwa nawet nie trzeba komentować, prostactwo mówi samo za siebie.

lapps

2017-04-11, 15:57
USA...


a mowia, ze w rosji jest bezprawie

janlew

2017-04-11, 15:57
Uohohoho ale będzie odszkodowanko.... a i bileciki pewnie do końca życia za free.
A pewnie i adwokat się obłowi:


Aw3s0m3

2017-04-11, 16:10
Ale k***a bajzel, ja bym nie popuścił sk***ysynom, wszyscy by na pysk polecieli. Ja pie**ole to tylko news a tak potrafi człowieka wk***ić...

~Velture

2017-04-11, 16:30
Zgodził się dobrowolnie na regulamin w którym wyraźnie jest zaznaczone (wiem bo specjalnie przeczytałem), że mogą ciebie wyprosić w takiej sytuacji.
No ale to pewnie tak samo jak 99,9% osób które nie czytają niczego (czy to umowy z bankiem -tzw frankowicze, warunków licencji programów/gier przed instalacją i innych rzeczy) a później narzekają.

Był taki program na nat geo o lotniskach. Tam było lotnisko jakieś. Nieważne które.
W każdym razie baba kupiła bilet na samolot a wyglądała jak 2 hipopotamy. Personel, zgodnie z regulaminem, powiedział, że musi kupić 2gi bilet ponieważ nie mieści się na 1 miejscu.
No była tak spasiona, że podziwiałem konstrukcję ławeczek w poczekalni odlotów, że się nie załamały pod jej dupskiem.
Zaczęła robić rumor niesamowity, że ona nie jest gruba tylko w ciąży.
DOSŁOWNIE się oplułem ze śmiechu jak to powiedziała.

Wina ludzi, że nie czytają tego na co wyrażają zgodę.

Najlepiej to pokazał odcinek south parku pt. humancentipad.

decode21

2017-04-11, 16:54
Z opowiadania koleżanki. Samolot miał awarie, coś z drzwiami. Połowa pasażerów musiała opuścić samolot, druga mogła polecieć. Teraz wyobraźcie sobie zamieszanie jakie by było przy rozdzielaniu kto ma wysiąść. Siedzenia wszystkie zajęte, pasażerowie czekają na start a tu wychodzi na środek stewardesa i mówi że niestety mamy awarie i pasażerowie muszą opuścić pokład. Dodaje że kto jest już gotowy ma swoje podręczne bagaże może podejść do wyjścia. Stewardesy liczą osoby i kiedy dochodzą do połowy zamykają drzwi i informują że reszta może zostać. Da się?

Rumburak1238

2017-04-11, 17:03
co k***a ? awaria drzwi i połowa może lecieć :)

Tak się k***a dawać babie wstydź się!! idź do niej jebnij jej z piąchy i powiedz że nie jesteś już taki głupi

aha i nagraj to

Pa...........or

2017-04-11, 17:47
Bez przesady, chińczyków jest dużo, mogli go nawet zastrzelić.

decode21

2017-04-11, 17:52
Rumburak1238 napisał/a:

co k***a ? awaria drzwi i połowa może lecieć :)

Tak się k***a dawać babie wstydź się!! idź do niej jebnij jej z piąchy i powiedz że nie jesteś już taki głupi

aha i nagraj to



Dopytałem i okazuje się że wszystko się zgadza. Nawet ma zdjęcie jak pomaga przybijać gwoźdźmi deski do drzwi bo jakaś baba skarżyła się na przeciąg.

kokos_123

2017-04-11, 17:56
Rumburak1238 napisał/a:

co k***a ? awaria drzwi i połowa może lecieć :)

Tak się k***a dawać babie wstydź się!! idź do niej jebnij jej z piąchy i powiedz że nie jesteś już taki głupi

aha i nagraj to


akurat jest to całkiem prawdopodobne jeśli drzwi nie dało się otworzyć, ale były szczelne, bo są przepisy mówiące ile osób może być w danym samolocie na parę drzwi ( chodzi o opuszczenie samolotu przez wszystkich pasażerów w ciągu tam chyba 90 sekund, mając do dyspozycji tylko połowę drzwi )