18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uważaj bo motory są wszędzie.

T3RMINATOR • 2021-05-04, 20:09
Pamiętaj zawsze przechodzić przez jezdnię w wyznaczonych miejscach.


baronturbina

2021-05-04, 20:18
Jakieś 90mph mniej i nie było by sprawy!

Lobo24

2021-05-04, 20:19
No i głupie motop*zdy zabiły dziewczynę.

mygyry

2021-05-04, 20:26
Jakim trzeba być debilem, żeby pie**olnąć adres strony centralnie na każdym nagraniu, ci z kaotic to mózgi jak ch*j

kothletino

2021-05-04, 20:36
Mocne w ch*j, szkoda kobity.

luxpiotr

2021-05-04, 20:37
Lobo24 napisał/a:

No i głupie motop*zdy zabiły dziewczynę.


Z tej dziewczyny też niezła debilka.

RobsoN

2021-05-04, 20:59
Lobo24 napisał/a:

No i głupie motop*zdy zabiły dziewczynę.



Puszkofiutek się odezwał, przechodziła w niedozwolonym miejscu to ma za swoje, szkoda tylko motocykla... motor to silnik.

gorczański

2021-05-04, 21:29
RobsoN napisał/a:

Puszkofiutek się odezwał, przechodziła w niedozwolonym miejscu to ma za swoje, szkoda tylko motocykla... motor to silnik.



Wypie**alaj na organy frajerze.
Zapie**alał jak pojeb, baba głupia, ale mogła nawet nie ogarnąć z jaką prędkością się zbliża, jak to baba.
Do piachu z wami wszystkimi

Konfedernacja

2021-05-04, 21:33
RobsoN napisał/a:

Puszkofiutek się odezwał, przechodziła w niedozwolonym miejscu to ma za swoje, szkoda tylko motocykla... motor to silnik.



Dziewczyna złamała przepisy - zginęła lub została kaleką - wg ciebie "ma za swoje".
Sk***ysyn złamał przepisy - jechał z wielokrotnością dozwolonej prędkości - "szkoda motocykla".
Co chwilę przekonuję się, że szlifierkowcy mają zdegradowane mózgi pozwalające im na wykonywanie tylko najprostszych czynności typu jedzenie, oddychanie, sranie (pod siebie), jazda do przodu.
Czytanie i pisanie logiczne i ze zrozumieniem przekracza ich możliwości.

Kilka razy wdałem się z nimi w dyskusję na ichnim forum.
Pyskowali co to nie oni (niebieskie autostrady...) i że wszyscy inni się na nich uwzięli.
Przytoczyłem przykład ich kolegi z Siemiatycz, który założył się że od ronda do czegoś tam rozpędzi się do 200km/h
Zakład wygrał, tylko, że jebnął w czerwoną Yariskę.
Uderzenie przewróciło samochód - kierowca oraz wnuczki (14 i 15 lat) przeżyły z ciężko uszkodzonymi kręgosłupami, a ich babcia zginęła na miejscu.
Szlifierka oraz motop*zduś rozpadli się na kawałki (dosłownie), on osierocił 2 dzieci.
Nieciekawie to wyglądało. Kupa krwi, jakaś noga leży luzem w ciężkim motobucie, koleś jęcz i wije się...
Po tym wpisie dyskusja nagle się urywała.

Szkoda dziewczyny.
Byłem kiedyś wolontariuszem Caritasu. Moją podopieczną na jednym z turnusów była starsza kobieta bez jednej nogi.
Straciła ją na przejściu dla pieszych, gdy już prawie wchodziła na chodnik.
Uderzył w nią motocyklista, a koło oraz krawężnik zadziałały jak nożyce. Jego wina.
Gdy ją poznałem od ok. 20 lat jeździła na wózku inwalidzkim lub poruszała się o kulach i protezie.
Nie mam nic przeciwko mądrym ludziom na motorach ( podobno tacy też są), podobnie jak nie mam nic przeciwko nawet najboleśniejszej samoeliminacji motozjebów, gdyż autentycznie nimi pogardzam.

To na razie tyle mojego bólu dupy :)

Bonifacy69

2021-05-04, 21:50
Jak to przyśpieszone, albo chukowa kamerka, u mnie w 60 klatkach tak nie zasuwam :-(

rzeznianumer5

2021-05-04, 22:36
Konfedernacja napisał/a:

... Blablabla...
To na razie tyle mojego bólu dupy



Dobrze, że pełno rozsądnych kierowców samochodów. Z ich udziałem próżno szukać filmów z wypadkamj.

sa...........el

2021-05-05, 02:10
rzeznianumer5 napisał/a:

Dobrze, że pełno rozsądnych kierowców samochodów. Z ich udziałem próżno szukać filmów z wypadkamj.



Kierowcy nie pie**olą takich kocopołów, jak k***y na ścigaczach z małymi fiutami.

pro_avenger

2021-05-05, 06:11
satariel napisał/a:

Kierowcy nie pie**olą takich kocopołów, jak k***y na ścigaczach z małymi fiutami.



Odezwał się z dużą faja, twoja żona mówiła co innego.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-05-05, 06:55
gorczański napisał/a:

mogła nawet nie ogarnąć z jaką prędkością się zbliża, jak to baba.



To jak się nie ogarnia prędkości innych to sie czeka grzecznie na pustą drogę i nie pie**ol że jest inaczej bo żeś jakiś kretyn rowerowy. Mogła iść na przejście, mogła poczekać, mogła też liczyć że się uda, cmentarze pełne tych liczydeł.