18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kalijanek

2016-03-05, 05:01
e tam, czepia się uczciwie zarabiających ludzi

W............R.

2016-03-05, 06:18
Kiedyś był fajny, ale teraz zrobił się po prostu żałosny.

maksymilian45

2016-03-05, 06:23
W.S.N.R. napisał/a:

Kiedyś był fajny, ale teraz zrobił się po prostu żałosny.



Strażnik miejski detected.

garota

2016-03-05, 08:19
Pierwsze komentarze oczywiście od najbardziej zainteresowanych. Uczciwie pracujący ludzie? Wykonywanie popie**olonych poleceń, nie mających sensu ani krzty etyki zawodowej nie jest uczciwe. Rozumiem że kasa, rodzina itp. ale nie pie**ol. Jakby wszyscy mundurowi stanęli ramię w ramię i zastrajkowali było by inaczej. A w Polsce niestety jak we wszystkim państwowym. Patologia.

W............R.

2016-03-05, 08:33
Lol :D Ja i strażnik miejski... :D Poranny maksymilianie45, nie starczyłoby Ci życia, żeby przebyć drogę, która dzieli Cię od prawdy :D

Ocean

2016-03-05, 08:40
@Garota, Ty chyba nie wiesz w jakim kraju żyjesz.

Ci ludzie wykonują po prostu swoją pracę. Co mają poradzić, że mają pie**olonego komuszego nad łbem, albo jakiegoś szczyla, dla którego liczą się tylko premie. Po prostu robią swoje.

thoruus

2016-03-05, 11:18
Zło zwycięża, gdy dobrzy ludzie nic nie robią / The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing / Edmund Burke, 1729-1797

Morthaliar

2016-03-05, 11:26
Jakiś ekspert rozwinie myśl odnośnie tego nie odbierania listów od SM?

bleblebator1

2016-03-05, 11:35
Morthaliar napisał/a:

Jakiś ekspert rozwinie myśl odnośnie tego nie odbierania listów od SM?


Sam miałem quiz kto kierował.
Odebrałem.
Odpisałem odpowiedź takie treści "Bardzo, ale to bardzo pragnę wam pomóc, normalnie aż zadzieram kiecę i lecę już mówić kto kierował autem. Ale dajcie mi do k***y nędzy zdjęcie z przodu".
Po roku sądowe wezwanie do zapłaty i ekspresowa odpowiedź z mojej strony, oczywiście z odmową zapłaty.
Po dwóch tygodniach wezwanie na rozprawę :shock: .
No cóż raz się żyje. Pojechałem, powiedziałem, że nie pamiętam kto kierował autem, żona często pożycza auto podległym pracownikom.
Sędzina jak orzekała wyrok uniewinniający to ironicznie się uśmiechała pod nosem.
Chyba z jej rodziny też ktoś dostał quiz do rozwiązania :mrgreen:

mardan

2016-03-05, 11:50
Astra GTC? Oj.... powodzi się strażnikom, powodzi... Zapewne auto zakupione z prawidłowo wystawionych mandatów :)

mesjasz19

2016-03-05, 15:48
Nie strażnikom tylko właścicielowi/opiekunowi fotoradaru...

kulad8

2016-03-05, 16:22
Brawo brawo. Szacunek dla Emila !

Kislowy_wampir

2016-03-05, 17:10
Emil i jego akcje są ok, ale powoli to bywa nudne, bo powinien urzędnikom dupę bardziej zawracać niż zwykłemu strażnikowi :P no bo co taki strażnik ma zrobić dostaje rozkaz i tyle. Tak więc Pan z wąsem zachował się normalnie i w porządku, nie komentował tego co robi Pan Emil itp. Z drugiej strony Emil też nieźle zarabia dzięki straży miejskiej, szczególnie jak się strażnicy spinają to oglądalność danego filmiku rośnie w ch*j :P

kartonxcs

2016-03-05, 18:30
W.S.N.R. napisał/a:

Kiedyś był fajny, ale teraz zrobił się po prostu żałosny.



Żałosny? Sam zrobił byś coś pożytecznego, żałosny nie żałosny ale strażników miejskich tępi!