18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Uwaga, napierdalam motocrossem przez rzeczkę...

Halman • 2020-06-02, 05:01

Mam motocykl, mogę wszystko...

Swinkwizytor

2020-06-02, 06:24
Tak trudno zejść dziś na ziemię?!

Juzwa

2020-06-02, 09:11
Szkoda, że ten głupi buc nie utopił się razem ze swoim pierdzidłem. Wynajmij sobie debilu tor crossowy i tam jeździj. No tak, ale za wynajęcie trzeba zapłacić. pie**olony biedak.

mesor

2020-06-02, 09:15
Juzwa napisał/a:

Szkoda, że ten głupi buc nie utopił się razem ze swoim pierdzidłem. Wynajmij sobie debilu tor crossowy i tam jeździj. No tak, ale za wynajęcie trzeba zapłacić. pie**olony biedak.



Współczuję Ci, naprawde. Jesteś kurewsko smutnym człowiekiem.

BigCohones

2020-06-02, 09:58
Jak dna nie widzi tzn, że tam jest głęboko bo woda czysta... Więc co zdziwiony?

Halman

2020-06-02, 10:04
mesor napisał/a:

Współczuję Ci, naprawde. Jesteś kurewsko smutnym człowiekiem.


koleś napisał co sądzi i dlaczego o motocyklorzach to się do niego przyj***łeś i uważasz ze ta specyficzna grupa użytkowników dróg nie może być krytykowany bo to krzywdzące...

może i by było krzywdzące tyle że ciężko pracują na taką a nie inną opinie...

wertuqq

2020-06-02, 14:25
Mam nadzieję, że wyciągnął tę pierdziawkę i trochę dalej wpie**olilł się w linkę.

Lolekmko11

2020-06-02, 14:34
Juzwa napisał/a:

Szkoda, że ten głupi buc nie utopił się razem ze swoim pierdzidłem. Wynajmij sobie debilu tor crossowy i tam jeździj. No tak, ale za wynajęcie trzeba zapłacić. pie**olony biedak.



A nie widzisz pajacu ze oni jada gdzieś w plener? Zobacz sobie jaki 2 typ obładowany. Ale ty musisz mieć smutne życie

AdamBrown

2020-06-02, 15:11
mógł sprawdzić kijaszkiem, a nie od razu schładzać motor w pozycji pionowej. Ciekawe jak im szło wyciąganie ?

mesjans

2020-06-02, 18:02
Juzwa napisał/a:

Szkoda, że ten głupi buc nie utopił się razem ze swoim pierdzidłem. Wynajmij sobie debilu tor crossowy i tam jeździj. No tak, ale za wynajęcie trzeba zapłacić. pie**olony biedak.



Nie ma jak wyzywać ludzi od debili i zarazem używać słowa "jeździj".

xXx5226

2020-06-02, 23:28
Don_Beck napisał/a:

"ja dna nie wiżu"



Skoro nie wiżu to sprawdził. :mrgreen:

Profx5015

2020-06-03, 01:49
Zawsze mnie wk***ia takie rozwalanie rzeczek czy jakichś części przyrody przez tych durnych crossowców albo innych na quadach czy w samochodach. Chcesz coś rozwalić to idź walnij w ścianę, bardziej się przysłużysz.

aluprof

2020-06-03, 02:23
Jakby grał siusiak za młodu w hillclimba to by matce wstydu nie przyniosł! Peace b1tches

Juzwa

2020-06-03, 09:12
mesjans napisał/a:

Nie ma jak wyzywać ludzi od debili i zarazem używać słowa "jeździj".



@mesjans Aaaa, to ty jesteś na tym filmie? Zamiast się przypie**alać o drobiazgi, szkoda że błędnie, trzeba było pomyśleć i zanim wj***łeś to pierdzidło do wody włożyć kijek i sprawdzić głębokość. Chociaż nie, wystarczyłoby uruchomić tę szarą komórkę odpowiedzialną za myślenie i kojarzenie dostarczonych przez oczy danych.

Nie wiem czy byłbyś w stanie znaleźć prawidłową formę, więc zadałem sobie trud i masz wyjaśnienie zawarte w słowniku j, polskiego ze strony https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Jezdzij-a-jezdz;17559.html

"Czasownik jeździć należy do grupy koniugacyjnej oznaczonej jako VIa. Takie czasowniki w 2. osobie trybu rozkazującego mają końcówkę zerową – chwal (od chwalić), barw (od barwić), biel (od bielić), studź (od studzić), dowieź (od dowieźć), ględź (od ględzić), żeń (od żenić) itd. Tak więc forma jeźdź jest systemowa, regularna, natomiast jeździj jest nieregularna. Z jakichś powodów jednak (zapewne – z powodów fonetycznych) o wiele częściej mówi się jeździj niż jeźdź. Obie są aprobowane, przy czym ta druga jest uważana za staranniejszą."

Jak nie masz pewności jeśli chodzi o poprawną pisownię, to siedź cicho w swojej piwnicy i się nie wymądrzaj.