18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uwaga na opętanie.

Bl...........er • 2009-08-16, 15:47
Ludzie to jednak mają nasrane. Gdyby ktoś nie kojarzył zdjęcie przeciwniczki koncertu Madonny.



Ra...........og

2009-08-16, 15:54
ale ma poczciwą wiejską twarz... Pewnie niedawno byla na pielgrzymce Licheń- Częstochowa...

pojebany

2009-08-16, 16:11
W Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech kosciol katolicki jest bardzo slaby. Niewiele ludzi chodzi na msze, niewielu uwaza ksiezy za autorytet.

I w tych krajach jest tolerancja, nie ma takiego chamstwa jak w Polsce. Ludzie sie szanuja.

W Polsce duza czesc ksiezy (nie mowie ze wszyscy ani ze wiekszosc) to po prostu zbolale chamy, ktorzy nie mieli co z soba zrobic albo chcieli por*chac ministrantow w dupe i sie zaciagneli do kosciola.

Teraz ci frustraci truja dupe jak przyjezdza Madonna, tylko po to zeby sie przypomniec swoim owieczkom ze jeszcze istnieja.

Taka nasza polska rzeczywistosc.

A wogole to jezeli ta pani uwaza sie za prawdziwa katoliczke, to czemu nawoluje to nietolerancji wobec innych religii?

Madonna ma swoje zycie i swoja religie. Jej sprawa.

jacek.walcz

2009-08-16, 17:03
ale fakt, z królowa to ona ma rację, bo przecież

luki24

2009-08-16, 18:20
ja bym chciał żeby mi ktoś naukowo wytłumaczył jak to jest że ludzie dają sobą tak manipulować? Może jest jakiś schemat działania? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie bedzie robił z siebie idioty w imie czegoś czego nigdy nie widział, nie słyszał...

Bl...........er

2009-08-16, 18:37
Tu ta sama nawiedzona fanatyczka tym razem nie sama i w wersji filmowej. Żal dupę ściska.


Na...........ze

2009-08-16, 19:29
Musiała się namęczyć nad plakatem xD haha

flaszka

2009-08-16, 19:35
Dobrze gada ! nalać jej wódki z arszenikiem ...

Daab89

2009-08-16, 19:38
No i wychodzi cały Katolicyzm... oczywiście to że Madonna jest Kabalistką jest najgorsze bo przecie to Żydowski odłam....

wbrian

2009-08-16, 20:33
Ja nie rozumiem czemu ludzie z wypranymi mózgami robią tyle szumu dookoła... Dla mnie religia i wszystkie święta są błędnie odbieranie przez takich ludzi. Święta są tylko wspomnieniem....

Madonna nie zrobiła nic złego, a tacy *** mają pretensje jakby zgwałciła małe niewinne dziecko...

Nie mogę nie wspomnieć o radiu maryja - aż rzuca się myśl rydzyk..... . Tam nie ma wiary i wszystkiego co jest podstawą religii.


P.S. Mówią, że to młodzież jest be, ale nie ma się co dziwić patrząc na takich "dorosłych" xP

ozzmosiss

2009-08-16, 20:47
Pani Ania na prezydenta :samoboj:

mnichu

2009-08-16, 21:21
Nie pie**ol mi k***a o tolerancji i wolności słowa nosząc koszulkę z napisem "Niszcz czerwonych".

pojebany

2009-08-17, 00:11
mnichu: powiedz to temu klientowi.

Ja mialem okazje pracowac z panem, ktory uonczyl teologie i byl fanatykiem Radia Maryja. Do niego nie docieraly zadne argumenty. Nie dalo sie z nim wogole poklocic ani podyskutowac.

Takich ludzi do niczego nie przekonasz. Dla nich zasady logicznego myslenia nie istnieja. Istnieje tylko to, co powiedza w RM.

A jesli chodzi o ta koszulke, to oni sa dwulicowi. Dla nich istnieja oni i reszta. Oni, czyli inny fanatycy. Reszta nigdy nie ma racji. Bo nie.

Na...........tt

2009-08-17, 00:24
Widzi mi się, że szczekanie psa w tle ma wydźwięk symboliczny.

.:...........:.

2009-08-17, 07:09
poj***ny napisał/a:

Ja mialem


Jednak jesteś chłopcem?(znaczek pokazuje co innego)