18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Utalentowane dziewczę...

Halman • 2022-01-18, 06:50

a młody to zdziwiony...

Puczysta

2022-01-18, 08:29
Szczyle się zachwycają, a i tak da dupy bogatemu gościowo. To czy będzie brzydki i stary, a nawet ohydny to sprawa 4 rzędna. Na dodatek okaże się niezłym świrem. Po podróżach w luksusie, nagle dojdzie do wniosku, że to w żaden sposób nie rekompensuje, tego jak typ z nią postępuje.
No i pojawia się później taka dwudziestoparoletnia k***a, która nagle pozna skromnego aczkolwiek niepoj***nego gościa. Po czym widząc że jest on naprawdę spoko, zaczyna się spowiedź z lat ubiegłych jaką to k***a byłam, co odpie**alałam i jak się szmaciłam. Zgwałcono mnie, odpierałam głupoty, ale teraz już wiem co to miłość.
Także drodzy chłopacy, z daleka od takich pokazowych lafirynd.

pppmix

2022-01-18, 10:09
Już się zapewne zakochał.

janlew

2022-01-18, 10:39
Halman napisał/a:

a młody to zdziwiony...

...bo nie znał siostry od tej strony

Puczysta napisał/a:

Szczyle się zachwycają, a i tak da dupy bogatemu gościowo. To czy będzie brzydki i stary, a nawet ohydny to sprawa 4 rzędna. Na dodatek okaże się niezłym świrem. Po podróżach w luksusie, nagle dojdzie do wniosku, że to w żaden sposób nie rekompensuje, tego jak typ z nią postępuje.
No i pojawia się później taka dwudziestoparoletnia k***a, która nagle pozna skromnego aczkolwiek niepoj***nego gościa. Po czym widząc że jest on naprawdę spoko, zaczyna się spowiedź z lat ubiegłych jaką to k***a byłam, co odpie**alałam i jak się szmaciłam. Zgwałcono mnie, odpierałam głupoty, ale teraz już wiem co to miłość.
Także drodzy chłopacy, z daleka od takich pokazowych lafirynd.


No dobra, nie bądź aż tak skromny, powiedz lepiej co zrobiłeś jak już ci to żona opowiedziała?
Szczególnie ciekawi mnie co odj***ł stary i brzydki świr w luksusie, że aż jej się mózg naprostował. Były zwierzęta, murzyni i fekalia jak u modelek w Dupaju? Widzisz to za każdym razem gdy ona całuje wasze dzieci?

Leatherface

2022-01-18, 11:59
Dziewczyna po prostu zakomunikowała jaką na potrzebę.

Cloverface

2022-01-18, 12:37
Bo to jego świnia, a jemu tak nie robiła :-D

krasnal_hałabała

2022-01-18, 12:46
Cloverface napisał/a:

Bo to jego świnia, a jemu tak nie robiła



Otóż to... eh...

Sawix

2022-01-18, 14:44
na wino bym jej dał

kothletino

2022-01-18, 15:27
Puczysta napisał/a:

Szczyle się zachwycają, a i tak da dupy bogatemu gościowo. To czy będzie brzydki i stary, a nawet ohydny to sprawa 4 rzędna. Na dodatek okaże się niezłym świrem. Po podróżach w luksusie, nagle dojdzie do wniosku, że to w żaden sposób nie rekompensuje, tego jak typ z nią postępuje.
No i pojawia się później taka dwudziestoparoletnia k***a, która nagle pozna skromnego aczkolwiek niepoj***nego gościa. Po czym widząc że jest on naprawdę spoko, zaczyna się spowiedź z lat ubiegłych jaką to k***a byłam, co odpie**alałam i jak się szmaciłam. Zgwałcono mnie, odpierałam głupoty, ale teraz już wiem co to miłość.
Także drodzy chłopacy, z daleka od takich pokazowych lafirynd.



Ktoś tu chyba był piątym kołem u wozu. :roll:

Usztafik

2022-01-18, 15:31
janlew napisał/a:

...bo nie znał siostry od tej strony
No dobra, nie bądź aż tak skromny, powiedz lepiej co zrobiłeś jak już ci to żona opowiedziała?
Szczególnie ciekawi mnie co odj***ł stary i brzydki świr w luksusie, że aż jej się mózg naprostował. Były zwierzęta, murzyni i fekalia jak u modelek w Dupaju? Widzisz to za każdym razem gdy ona całuje wasze dzieci?



Chłop ma sporo racji, w gimnazjum miałem dupę która już w tym wieku brała w dupę, taka była obrotna. I w tej swojej obrotności znalazła po szkole starego dziada, któremu ciągnęła stary i suchy korzeń, przez 6 lat. W końca zdaja sobie sprawę, że może to nie jest najlepszy deal na świecie i znalazła sobie nowego - normalnego chłopa, któremu pewnie nie w głowie, jaka była to k***a ta jago super żona.

Mokebe

2022-01-18, 15:47
Puczysta napisał/a:

Szczyle się zachwycają,....



Rozumiem, że wiesz to z własnego doświadczenia?



:-)

Byne

2022-01-18, 20:03
No i co ? A to nie o to chodzi żeby wybrać z gówna to, co jeszcze da się zjeść ?

Jest świetna w łóżku, super, większość problemów w życiu Cię nie dotyczy.