18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usuwanie węża, tym razem spod łóżka

phrontch • 2018-04-08, 19:00
Duży i długi wąż dusiciel zadomowił się pod łóżkiem, i ani myślał o opuszczeniu nielegalnie zajętej kryjówki



Prawdopodobnie akcja w Wietnamie lub Tajlandii

Rozchędażacz

2018-04-08, 19:20
Jak to dobrze mieszkać w kraju wolnym od tych wszystkich śmiertelnie groźnych, jadowitych sąsiadów, pająki wielkości głowy, węże, których jedna kropla jadu wystarczy aby zabić kilku ludzi, skorpiony, które nocą podkradają się do naszych kapci, ale mamy za to złe społeczeństwo, które wybiera złą władzę, od lat te same socjalistyczne świnie przy korycie...co kraj to obyczaje, co kraj to inne problemy :(

xnm

2018-04-08, 20:54
* Rozchędażacz jednym sie z doba godze asz dziwne po tym co napoczatku napisales k***a typowa p*zda ktora boi sie jakis pajączków glist z ząbkami.. ze w tym pastwie rządzą roślinożercy zwierzyna a nie trapieznik dominator jak korwin k***a to niepojęte jak może panować socjal k***a i dawac cos tym p*zdom roślinożercom a najbardziej wk***ia mnie ta najniższa krajowa i prawa pracownika k***a moim zdaniem zwierzyna nie powina miec w cywilizowanym kraju żadnych praw o nie powinno się walczyć ku chwale boga i rodzaju ludzkiego !!!!

C0...........BO

2018-04-08, 21:04
jedni te gówna mordują lub usuwają aby przeżyć... inni specjalnie ściągają i trzymaja w domach jak kota... pora umierać

Adae

2018-04-08, 23:46
Jak to pytong zwyczajny, ja bym takiego normalnie reka wzial i sie nie mazal.

A ci w dziesieciu, w kraju w ktorym kazda cycata baba trzyma takiego w gaciach.

Sosna84

2018-04-09, 12:11
xnm napisał/a:

* Rozchędażacz jednym sie z doba godze asz dziwne po tym co napoczatku napisales k***a typowa p*zda ktora boi sie jakis pajączków glist z ząbkami.. ze w tym pastwie rządzą roślinożercy zwierzyna a nie trapieznik dominator jak korwin k***a to niepojęte jak może panować socjal k***a i dawac cos tym p*zdom roślinożercom a najbardziej wk***ia mnie ta najniższa krajowa i prawa pracownika k***a moim zdaniem zwierzyna nie powina miec w cywilizowanym kraju żadnych praw o nie powinno się walczyć ku chwale boga i rodzaju ludzkiego !!!!


Nie wiem czy byłeś pijany to pisząc. Jednak jeżeli taki masz poziom wypowiedzi, to najniższa krajowa jest dla Ciebie zbyt wysoką płacą :homer:

D3Ton

2018-04-09, 13:47
Jestem pewien, że usłyszałem "kurczak...
Wietnamski na poziomie gimnazjum...

Essent

2018-04-09, 16:52
Ja też mam syf za łóżkiem ale węża jeszcze za nim nie widziałem. :amused:

Alastor30

2018-04-09, 21:12
Muszą mieć jakieś wietnamskie 500+ skoro tak im zależało na usunięciu gada :mrgreen:

burn1878

2018-04-10, 02:21
Przeczytałem 'Usuwanie męża, tym razem spod łóżka' i patrzę, gdzie ten chłop, a tam wąż :-/

nowynick

2018-04-10, 08:40
się pie**olą z tą przerośniętą glizdą, na start wyk***iłbym parę razy szpadlem, zaczekał z godzinę jak już totalnie opadnie z życia, odciął łeb (ta część ciała u węża podejrzanie żywotna bez reszty ciała), a resztę rzucił psu do zeżarcia...

mesjans

2018-04-10, 17:53
Darmowe 10kg mięsa które samo przypełzło, niam niam.

eliveruss

2018-04-12, 06:26
Takiemu pytonikowi to szczura albo króliczka rzucić i od razu byłby spokojniejszy, że na rękach by się go wyniosło. Spokojnie, jadem nie zabije